PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به کدامیک از ورزش ها علاقه دارید و علت آن ؟

باستان شناس
22nd October 2012, 05:27 PM
همه ما به ورزش های مختلفی علاقه داریم که بعضی از ما به مدارج ملی هم وارد می شویم و باعث یک افتخار به کشورمان شاید بشویم ...

و اینکه به چه ورزش هایی علاقه داریم

و ایا مایل به ادامه ان ورزش ها تا مدارج ملی هستیم و یا فقط به قصد تفریح به آنها می پردازیم ...؟

و اینکه برای اینکه بهتر بتونیم به بحث می نشینیم با هم

نظر سنجی فراموش نشه لطفا !

وحید 0319
22nd October 2012, 05:37 PM
سلام ممنون از باستان شناس عزیز به خاطر ایجاد این بحث

بیشتر رشته های ورزشی رو انجام دادم وکارکردم.....و مدال هم همینطور

فوتبال -فوتسال-والیبال-هندبال-پینگ پنگ-بسکتبال

شطرنج

کاراته -تکواندو-جودو-کشتی-ووشو-بوکس هرروز-کمی هم دفاع شخصی...

بدنسازی هم هرروز

دو- ژیمناستیک بچگی هام

باستان شناس
22nd October 2012, 05:50 PM
من خودم همیشه والیبال بازی میکردم زمان های خیلی قبل عضو تیم فجر بانوان بودم ولی تحصیل در تهران و دانشگاه نشد ادامه بدم و فقط زدم به درس و دانشگاه ...

ولی عاشق ورزش های خطرناک و مهیج ( کوهنوردی و غار نوردی و یخ نوردی و سنگ نوردی و صخره نوردی و اسکیت و پارکور ....) هستم مخصوصا کوهنوردی حرفه ای و این باعث شد به طور حرفه ای وارد این رشته مخاطره امیز بشم و واقعا هر کس میخوات خودشو توی همه چیز محک بزنه بهتره ی بار کوهنوردی و مخصوصا غار نوردی رو امتحان کنه ...

در کوهنوردی ...استقامات و پایدااری و حتی درجه دوستی و توان و قدرت بدنی و ....مورد امتحان قرار میگیره و مخصوصا شجاعت در کوهنوردی حرف اول رو میزنه !

من خودم بارها در لحظات واقعا خطرناک کوه و غارنوردی محک زدم و خدا رو شکر سربلند بیرون اومدم ....

[golrooz]

کتایون50
22nd October 2012, 06:01 PM
من فقط پیاده روی رو دوست دارم گاهی شده تو هوای 40درجه هم پیاده روی رو از دست ندادم .البته ترجیح میدم تنها نباشم .شاید بیشتر برای تمدید اعصاب باشه تا به عنوان ورزش.

شه پری
22nd October 2012, 06:06 PM
چرا دوچرخه سواری نیست؟؟؟؟

نازخاتون
22nd October 2012, 06:06 PM
به پیاده روی
والیبال
یوگا
و
صحرانوردی و دوچرخه سواری علاقمندم.....و به این ورزشها می پردازم[shaad]

زینب وحیدیان
22nd October 2012, 06:29 PM
ورزش اون ورزشی باحاله که خطرناک باشه و یه عالمه هم هیجان داشته باشه.

saamaaneh
22nd October 2012, 06:32 PM
ممنون از پست مفیدتون [golrooz] منم همون پیاده روی ، البته دوچرخه سواری هم هس، به ورزش های خطرناک و مهیج هم علاقه مندم البته تا حالا امتحان نکردم ولی خیلی دوس دارم موقعیتی پیش بیاد و امتحان کنم.

به پاراگلایدر هم خیلی علاقه مندم ، همین دیگه [nishkhand]

نسیم بهآر
22nd October 2012, 06:35 PM
شنا رو دوست دارم .چون تجربه ش کردم. بدمینتون . کوهنوردی اگه یه همراه خوب داشته باشم حتما میرم. اینروزا هم اگه وقت کنم میرم پیاده روی.قدم زدن رو دوست دارم اونم تو پاییز هزار رنگ . هیچ ورزشی رو بطور حرفه ای انجام ندادم.

mamadshumakher
22nd October 2012, 06:43 PM
جالبه اتومبیلرانی و دوچرخه سواری رو لحاظ نکردید.
من زیمناستیک تکواندو و کاراته ....
فوتبال فوتسال والیبال...
اما شرایطی پیش نیومد که یکی از این رشته هارو به طور جدی ادامه بدم.اما قصد دارم دوباره فعالیت جدی رو شروع کنم.

در حال حاظر فقط دوچرخه سواری رو زیاد انجام میدم.

اما عاشق ورزش مهیج اتومبیلرانی هستم حیف که شرایطش در کشور فراهم نیست.
و کلا ورزش های خطرناک که فاکتور سرعت مهمتر از قدرت باشه رو دوست دارم

حسین متقی
22nd October 2012, 06:57 PM
من اسکیت چند سال قبل سوم شدم توی استان تهران(سرعت)
ولی خیلی وقته تمرین نکردم و اسکیت مناسبی هم ندارم فعلا
علاقه به اسکیت به دلیل سرعت-احساس ازادی و چرخدار بودنش(چون به موتورسیکلت و ماشین و هواپیما و کلا چیزای متحرک عاقه دارم(دینامیک و مکانیک)
کمی فوتبال و فوتسال-البته استعدادی ندارم توشون و فقط به دلیل عموی گلم که فوتبالش عالیه و هر چند وقت 1 بار منو هم با خودش میبره فوتبال و منم هر دفه گند میزنم![sootzadan]

فقط دیدن حرکات نمایشی پارکور!! چون بچه که بودم حرکات توی فیلمارو تکرار میکردم ولی وقتی فهمیدم ورزشه که به اسکیت علاقه داشتم و وقت واسش نداشتم!
بعدش هم وقتشو نداشتم
بوکس هم سال پیش میرفتم
و کمی هم تمرین میکنم در حد موارد لزوم و کمی هم زمان جوگیری-!![sootzadan]-برای مواقع ضروری-جایی گیر نیوفتم و...
چند سال قبل از همه ی اینا هم تایبو میرفتم ولی الان اسم حرکاتشو فراموش کردم-فقط در حد دفاع شخصی مختصر
بدمینتون هم زمانی خیلی خوب کار میکردم ولی اونو هم ادامه ندادم چون اصلا همبازی نداشتم!!

کارتینگ هم عاشقشم ولی کمبود امکانات!!!(از سال گذشته علاقمند شدم و کمی کار کردم ولی در حد بازی نه ورزش!)
به من میگن استعداد پرورش نیافته!
البته الان فقط روی کارام تمرکز کردم و روی ورزش برنامه ای ندارم فعلا!

سمیه نجفی
22nd October 2012, 08:04 PM
دوچرخه سواری

پیمان عبدی
22nd October 2012, 08:10 PM
سلام من ورزش میکنم برای سلامتی و زیبای اندامم [tashvigh][tashvigh][tashvigh]

پرورش اندام.........

نارون1
22nd October 2012, 09:17 PM
والیبال و کوهنوردی رو دوست دارم خیلی ........

م.محسن
22nd October 2012, 11:45 PM
کوهنوردی و ورزش هایی نظیر اون
به خاطر هیجان تؤام با آرامشی که به طرف دست میده

SUB-Z3RO
22nd October 2012, 11:58 PM
من خودم همیشه والیبال بازی میکردم زمان های خیلی قبل عضو تیم فجر بانوان بودم ولی تحصیل در تهران و دانشگاه نشد ادامه بدم و فقط زدم به درس و دانشگاه ...

آره آره . . . درسته [narahat]
منم سنگنوردي ميرفتم ، مدرك پايه 1 سنگ نوردي هم گرفتم . . .
ولي دانشگاه باعث شد كه ديگه نتونم ادامه بدم
من خودم عاشق ورزشم ، جالب تر اينه كه ، هم خونه اي هاي منم ورزش كار بودن (كاراته-كيوكوشين - شنا - دوچرخه سواري)
هر كدوم هم تو رشته ي خودشون حرفه اي بودن ، ولي الان همه ورزش رو به خاطر دانشگاه كنار گذاشتن
من اگه مشكلاتم اضافه نشه ،‌ بعد دانشگاه دوباره سنگنوردي رو ادامه ميدم [nishkhand]

SaSaMc2
23rd October 2012, 12:36 AM
سلام...[golrooz]

من از صبح كه پا ميشم كلاً اسكي ميرم...

روي حرفاي مردم...[cheshmak]

قديما توي تيم برق تهران فوتبال بازي ميكردم...

10 سال هم حرفه اي ورزشاي پلي استيشني رو كار كردم...[bamazegi]

ولي در كل ورزش در كشور ما يه كار فرماليته و اوقات فراغتي و از سر انرژي مازاد جووني هست...

100% نه ولي اكثراً:

شما ميري دانشگاه شريف سمت سلف دخترا...

فكر ميكني اومدي مدرسه راهنمايي...

زورشون به كوله پشتيشون نميرسه...

پسرا هم از لات و لوطش تا سوسولاش 90% اگه يه سري به باشگاه ميزنن...

يا ميخوان زورشون رو نشون بدن يا دنبال دخترا را بيوفتن...

زناي بالاي 40 هم كه نافشون رو به دسته قابلمه گره زدن...

مرداي بالاي 40 هم كه بازنشته هستن كمپلت...

مديران كشوري هم كه تموم تلاش و سرمايه كشور رو فقط روي پله آخر و قهرماني ميذارن تا رضايت كسب كنن...

كلا برنامه ريزي ها به گونه اي كه بايد قيد خيلي چيزا رو بزني كه به يه چي شايد درست برسي...

اما ورزش يه امر واجب هست و بايد مديران كشوري زمينه رو ايجاد كنن و فرهنگش رو اصلاح...

حتي در چنين مواردي توصل به زور هم با تموم نارضايتي كه ميتونه ايجاد كنه مثل چوب معلم هست...

به هر حال سلامتي دشمن سيگار هست و ورزش هم بيخيال، بياين با هم امسال بهار دسته جمعي اسكي بريم...[sootzadan]

yasaman hedayati
23rd October 2012, 11:29 AM
سلام
ممنون از دعوت .....
من کلا آدم خشنی ام[nishkhand]به همین خاطر روحیه ام به ورزش های گروهی نمیخوره.....هم اینکه خیلی حرص میخورم وقتی کسی تو تیم کم کاری کنه....
به اضافه اینکه در حین آخرین والیبالی که بازی میکردم توپ خورد تو چشمم و قرنیه ام رو پاره کرد.......بنابرایییییییییییی ییییییییییین......ورزش فقط :
دفاع شخصی(pankration)

!!! MORTIMER
23rd October 2012, 11:54 AM
ممنون باستان شناس. شنا بهترین ورزشی هست که در موردش بی اختیارم. نه تو محیط بسته، مثلا تورودخونه ای که انتهاش آبشار باشه.

SiDe
23rd October 2012, 06:38 PM
ممنون از پست جالبتون =d>دوچرخه سواری و پیاده روی شبونه.

ریپورتر
23rd October 2012, 06:40 PM
منم که بیشتر رزمی [nishkhand] بعدش کمی کوهنوردی و مقداری هم تیراندازی

natanaeal
23rd October 2012, 06:42 PM
[labkhand]basketball & Martial Arts[tashvigh]

رضوس
23rd October 2012, 07:14 PM
من کلا تو تمام رشته ها یه سر رشته ای دارم[khejalat]
ولی بصورت حرفه ای پینگ پنگ و قایقرانی و بسکتبال و فوتبال کار کردم
که در کنار اینا به شنا واترپلو و کاناپلو هم انجام میدادم

ولی به نظرم همه اینا کنار باحال ترین کار ورزشی پیاده روی اول صبح باشه هیچی مثل این خوش نمیگذره[golrooz][khodahafezi]

میلاد صفری
23rd October 2012, 07:46 PM
من خودم ده سال تکواندو کار میکنم کلی قهرمانی
هشت سال پینگ پنگ بازی میکردم و جزو تیم های مختلفی بودم که گذاشتمش کنار
شیش سالم والیبال و بسکتبال و هندبال و فوتبال کار کردم و تو تیم های مختلف بودم
بدمینتون یک سال کار کردم پارکورم بلدم البته توبه کردم توی این ورزش
شطرنجم به صورت تفریحی بازی میکردم باقیشم یادم نمیاد خلاصه عاشق ورزشم ولی به علت دانشگاه و مصدومیت سنگین دیگه بشدت کم ورزش میکنم در ضمن جا داره دو نکته رو عرض کنم من خودم این بحث رو جای دیگه ای راه انداخته بودم البته نه به این دقیقی و چرا اینجا اسمی از اتومبیل رانی نبرده شده بابا محمد مسئول این نا به سامانی ها کیه

*FATIMA*
23rd October 2012, 11:41 PM
هیچ ورزشی بهتر از پیاده روی و کوهنوردی نمیشه !
البته من اینا رو فقط برای تفریحات انجام میدم .
دوچرخه سواری که بچگی هام انجام میدادم ! هرجا هم که بریم و اجازه دوچرخه سواری بهم بدم بازم سوار میشم
غارنوردی رو 2 بار رفتم .
یه بارش که تا اخر رفتیم و خیلی خیلی جالب بود
ولی بار دوم هنوز دم در نرسیده هوا زد به تاریکی ! البته میخواستم برم توشا ولی مامان بابا اجازه ندادن !

میلاد صفری
24th October 2012, 08:35 AM
البته بگم ورزش ها همش جالبن ولی خداییش دره نوردیم خیلی جالب مخصوصا یه دره توی استان کرمان که اینشاالله حتما باید برم سراغش

mamadshumakher
24th October 2012, 08:52 AM
چرا اینجا اسمی از اتومبیل رانی نبرده شده بابا محمد مسئول این نا به سامانی ها کیه

ممنون میلاد جان.جاداره اینجا نکته ای رو بیان کنم [nishkhand]
آخه میلادجان,برادر من,اگه اسمی هم برده بشه فرقی هم میکنه؟مگه چند نفر تو کشور هستن که توانایی مالی برای حضور در پیست های ناقص و آموزش های و مسابقات سطح پایین کشور رو دارن؟(خودمون میریم یه جای خلوت تمرین میکنیم بهترم هست )[cheshmak]

سونای
24th October 2012, 09:10 AM
باله
شنا ( تا قبل از پاس کردن درسای تخصصی میکروبیولوژی [cheshmak])
کارتینگ(محدود! فقط واسه اینکه هوای داداشمو نگه دارم! )
صبح ها با دختر خالم میریم میدوییم
ولی این ترم نرفتیم کلاسامون جور نیست
دوچرخه سواری چند سال پیش
اسکیت بچه بودم تا راهنمایی
بدمینتون و والیبال و... هم که توی مسافرتهای خونوادگی
کاراته و دفاع شخصیو اینا رو هم یه مدت رفتم ولی خوی تهاجمی ندارم
اگه یکی بزنم قبل اون شخص، خودم میگم آخ[nishkhand] و خیلی موقع ها هم خودم یادم میره کجا هستم چی هستم همه چیو میذارم کنار و خیلی نگران نگاش میکنم ببینم حالش خوبه!!! [khejalat]کلا آبرو بر هستم....[khejalat]فقط با داداشم که میدونم قویه و اونم خیلی تحریک میکنه، یکم......
کوهنوردی بسسییییار استعداد دارم
اما داداشم سالی یبار منو میبره[narahat] و با این حال از تمام حضاری که هر هفته میرن بی دردسر ترم
کلا از پس خودم بر میام
نمیدونم ملت چرا میرن کوهنوردی! وقتی یکم جاده! از حالت افقی در میاد تمام راهو یه بنده خدا باید اینارو بکشه....
در کل ورزش برام یه نوع تفریحه و واسه سلامت و کارایی بیشتر مغز... ، حرفه ای دنبالش نرفتم و بعد یه مدت رها کردم....

tkcivil
24th October 2012, 12:43 PM
من والیبال رو خیلی دوست دارم واز دیدن مسابقه والیبال تیم ملی کشورمون خیلی لذت میبرم[khande][khande]
البته ناگفته نمونه شطرنجو هم دوست دارم

نادر نجفي امامي
24th October 2012, 05:34 PM
سلام من تو ورزشها به اسكي روي آب علاقه زياد دارم چون هيجان بالايي داره پياده روي تو پارك تو هواي پاييزي و زمستاني هم بد نيست براي تفريح و آرامش خوبه ،ورش قدرتي هم دوست دارم چون انرژي قدرتي خودم را اونطور تخليه ميكنم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد