PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بخوان--بخند

وحید 0319
12th October 2012, 11:09 PM
این چند روزه بس که با کامپیوتر کار میکنم قاط زدمامروز قوری از دستم افتاد کف آشپزخونه کثیف شدداشتم دنبال ctrl+z میگشتم )————-زندگی به من آموخت هر چیز قیمتی داردپنیر مجانی فقط در تله موش یافت می شود !————-نبوغ و نقشه هایی که من در فرار کردن از مدرسه داشتممایکل اسکوفیلد توی فرار از زندان نداشتمن حیف شدم!————-توی تاکسى اگه دقیقا جایى که میخواى پیاده شىبه راننده بگى، ۵۰ متر جلوتر وامیسته!ولى اگه ۵۰ متر قبل از مقصد بگى فورا ترمز میگیره !!:|————-یه فامیل داریم ۲۸ ساله بیکاره!اگه دو سال دیگه بیکار بمونه بازنشسته میشه؟————-همسرت را قبل از ازدواج بیازما نه یکبار ، بارهااما بعد از ازدواج آزمایشش نکندر آزمونها همراهیش کن !————-از والدین محترم تقاضا دارم وقتی توی یه محیط پر رفت و آمدبچه تون رو به صورت افقی بغل میکنین ، حتما کفشاشو دربیارین
————-
یه بار جوگیر شدم سی‌دی شجریان خریدمصبح از خونه راه افتادم گذاشتمرسیدم محل کارم هنوز شروع نکرده به خوندن ————-
چیز چیست ؟!کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسیکه میتواند جایگزین تمـــام کلمات دیگر شود )————-پدر و مادر عزیزاگه صبح وقتی که از خونه بیرون میرین من پای اینترنتمو وقتی که برمیگردین خونه من بازم پای اینترنتمالزاما معنیش این نیست کهاز وقتی رفتین تا وقتی که اومدین من پای اینترنت بودما !با تشکر فراوان !————-داداشم یه گوشه خونه لاتی نشسته بودهمه بهش خندیدیمبعد پسر داییم بهش میگه بیا از دور خودتو ببین خیلی خنده دار شدی !————-
یه مگس رو هوا بود در یک چشم به هم زدن رو هوا گرفتمشبا کلی افتخار به بابام گفتم حال کردی ؟؟!!سرش رو تکون داد گفت خاک بر سرت ، جوونای هم سن تو هواپیمای بدون سرنشینمیگیرن رو هوا ، تو هنوز مگس شکار میکنی————-تنهایی‌ یعنی مادری که تو رو ۹ ماه تو شکمش تحمل کردولی توبعضی‌ مواقع طاقت نداری یه لحظه تحملش کنی‌ ————-رفتم عکس ۳*۴ گرفتم خانومه انقد با فوتوشاپ بهش ور رفتکه الان نیم ساعته نشستم به عکسه نگا میکنم تا به جا بیارمش !————-
دیروز، پینوکیو آدم شدو امروز ، آدمها پینوکیـو !من از عاقبت مادربزرگ می ترسماگر فردا ، شنل قرمزی گرگ شود . . .————-

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد