PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث تصویر شما از خودتان چیست؟

سمیه نجفی
6th October 2012, 06:41 PM
تصویر شما از خودتان چیست؟ در یک جمله شر ح دهيد

http://www.8pic.ir/images/w42bgitpk4r61p9bphe5.jpeg

و آن زمان که خود را شناختی به حقیقت او دست خواهی یافت و من هنوز در ابتدای راه مانده ام.

homeyra
6th October 2012, 07:23 PM
سلام...
یکم سخته...
هرکسی در هر شرایطی یه تصویر متفاوتی از خودش داره...توی سختی ها...خوشحالی ها...توی رابطش با دیگران و خیلی شرایط دیگه....
اما درکل ذهنیتی که من از خودم دارم
یه آدمی به ظاهر بی نهایت سرد و بی تفاوت و خشک اما در باطن فوق العاده حساس که غصۀ همه حتی بقال سرکوچه رو هم میخوره....
این یه نمونش بود امیدوارم همونطور که شما خواستین جواب داده باشم...

زهرا قربانی
6th October 2012, 10:21 PM
من آدمیم که کلی استعدادهای ناشناخته دارم و دارم سعی میکنم تک تکشون رو پیدا کنم

BEE
7th October 2012, 11:41 AM
هووووووووووووووهو.تصویر من حقیقی یا من حقوقی؟تصویر من طفیلی؟یا من واقعی؟
من از 1 مطلق به 0 حدی رسیدم.

emer62304
7th October 2012, 01:52 PM
اگه بخوام با یک جمله خودمو توصیف کنم میشه این:

یه اقیانوس وسیع ولی با عمق 1 متر!!

ولی اگه یک پاراگراف باشه به جزئیات خیلی بیشتری میتونم اشاره کنم!

گاهی فوق العاده تنبل و گاهی فوق العاده فعال!
تشنه کامپیوتر! تشنه کسب تجربه های علمی جدید ولی فرار از کسب تجربه های اجتماعی!!!
عاشق مطالعه ولی نه هر موضوعی
خانواده دوست و فوق العاده احساسی ولی با تمام وجودش سعی میکنه شخصیت منطقی خودشو نشون بده! واسه همین کمتر کسی متوجه احساسات عمیقش در برخوردهای عادی میشه!!
عاشق وطن و ملیت و گذشته هایی که میگن همش افتخار بوده!! حسرت خوردن امروز و امروز!! ولی چرا فقط حسرت خوردن نه بیشتر؟!!
همیشه دوست داره از یک زاویه جدید به مسائل نگاه کنه! حتی مسایل پیش پا افتاده مثل بحث های خانوادگی!! واسه همین فکر میکنه قاضی خوبیه!! ولی دیگران اینطور فکر نمیکنن! واسه این که این موضوع رو درک کنین فقط کافیه به این دقت کنین که الان جوری داره اینارو مینویسه که انگار خودش نیست که داره خودشو توصیف میکنه!!
عاشق مشورت و همفکری و کارگروهی!! ولی حیف که بقیه به این عادت خوب رو نشونه ای از ضعف در تصمیم گیری و اراده میبینن!! خب شایدم واقعا همین طوره!
یه احساسی درونش بهش میگه تو برای این بوجود نیومدی که عادی باشی ولی نمیدونه چطور عادی نباشه!! خیلی فکر میکنه که چطور عادی نباشه ولی اصلا مرز عادی بودن چیه؟! این اواخر دیگه هرموقع این صدای درونی رو میشنوه، خیلی محترمانه میگه: "شما لطفا ساکت باش! به جز بلندپروازی و خیال پردازی سود دیگه ای نداری!"
پر از رویاهای بزرگ و پرافتخار!!
راستی یادم رفت بگم، بازیگر فوق العاده خوبیه!!

saamaaneh
7th October 2012, 03:00 PM
نمی دونید چه حال خوبی داره بدونی حسی که داری برای تو تنها نیس الان من اینجوریم

علتشم پست آقای emer62304 هست برای این جمله شون:

یه احساسی درونش بهش میگه تو برای این بوجود نیومدی که عادی باشی ولی نمیدونه چطور عادی نباشه!! خیلی فکر میکنه که چطور عادی نباشه ولی اصلا مرز عادی بودن چیه؟! این اواخر دیگه هرموقع این صدای درونی رو میشنوه، خیلی محترمانه میگه: "شما لطفا ساکت باش! به جز بلندپروازی و خیال پردازی سود دیگه ای نداری!"

Gileva
7th October 2012, 06:14 PM
تصویری که من ازخودم دارم خیلی مثبت اندیش و بلند پرواز و پرانرزی و شاد خیلی هم صبور و مهربونممممممم [nishkhand]

میلاد صفری
8th October 2012, 11:46 AM
با عرض سلام منم نمیتونم خودمو تو یه جمله توصیف کنم چون به نظر خودم شخصیت ما انسان ها اینقدر بزرگه که توی یه جمله جا نمیشه ولی چند جمله تازه شاید بتونه گوشه ای از این موجود پیچیده رو نشون بده چون انسان پیچیده تر از این حرفاست
1.پر از استعداد تو هر زمینه ای مخصوصا ورزش
2.با اینکه درسم خوبه ولی فراری از درسم بشدت
3.فوق العاده مهربون و دلسوز
4.با اینکه بشدت احساساتی میشم ولی خیلی کم بروزش میدم
5.قیافم ساده اس و به تیپ آدمای گاگول و ساده شبیه هست ولی نمیدونید که چه خبر پشتش و بشدت شیطون و اراذل اوباش
6.مغزم واسه خرابکاری خوب کار میکنه نقشه های خبیثانه خفن میکشم مو لا درزش نمیره
7.عاشق کمک کردن به همه
8.قدرت مخ زنی بالا خیلی بالا البته اگر به دید یه مهارت نگاه کنید واسه مدیر یه حرفه ی واجبه
در کل نتیجه اش
آدم مهربون شری هستم دوستیم دوستی صادقانه اس

aisan.
8th October 2012, 07:30 PM
من خودم را با کلی تناقض میشناسم ولی در حال حاضر شناختم از خودم این هست که لجباز ،کمال گرا و رویایی که از واقعیت فرار میکنه عاشق تنهایی و سکوت محضی که بتونه با احساساتش بجنگه و نگذارد ابراز وجود کنند، کسی که مشکلاتش را با تنبیه کردن خودش با کارهای سخت و خواسته های بزرگ بیشتر میکنه و هر روز سعی میکنه با انجام کارهایی که ازشون متنفره به خود زنی مشغول باشه

narma
9th October 2012, 11:34 AM
سلام
تصویری که من از خودم دارم خیلی پیچیده است..........ر کل شاید یه کتاب بشه اگه بخوام همشو بگم.............

نمیدونم...........سخته......

http://www.up.vatandownload.com/images2/mrbs36ewsjbi8jra2jo.jpg

arsalan a
6th December 2012, 05:29 PM

و آن زمان که خود را شناختی به حقیقت او دست خواهی یافت و من هنوز در ابتدای راه مانده ام.

arsalan a
6th December 2012, 05:33 PM
سلام از اونائیکه این سوالو پرسیدم ممنونم
من تمام تلاشم اینه که خودمو بشناسم و
به بلوغ اجتماعی دست پیدا کنم .خودم خوبم فقط نمیتونم در عکس العملهام اونی باشم که میخواهم یعنی فکر می کنم نمیتونم نظرمو به دیگران بفهمونم همه برداشتشون از دیدگاه خودشونه
از نظر گاه است ای ذات وجود اختلاف مومن وگبرو یهود

arsalan a
6th December 2012, 05:36 PM

رضوس
14th December 2012, 12:32 PM
http://www.windows7desktopwallpapers.com/wallpapers/1152x864/black-wallpapers.jpg

natanaeal
15th December 2012, 07:16 AM
فکر میکنم خیلی پیچیده باشم
بعبارتی بقول یکی از اساتیدم غیرقابل پیش بینی

حسین متقی
15th December 2012, 09:36 AM
خیلی تنبل و بی اراده
خیلی پر تلاش و با اراده
خیلی بی حوصله و خیلی سرحال
خیلی سخت و خیلی اسان
خیلی زود و خیلی دیر
خیلی عاقل و خیلی دیوانه
خیلی خوب و خیلی بد
خیلی بچه و خیلی جوان و خیلی پیر
خیلی خنگ و خیلی باهوش
همه ی اینها و همه ی خیلی تناقضات دیگه
که همشون رو دارم!!! خودم هم نمیدونم! من مجموعه ای از بدیها و نقصها هستم یا مجموعه ای از خوبیها و تکامل
اما قطعا میدونم من مجموعه ای از تناقضات هستم ولی سعی میکنم رو به خوبیها و رو به تکامل باشم

گرچه بعضی وقتها این تلاشم با تناقضات و مشکلاتی همراهه ولی بعضی وقتا هم با موفقیت و تناسب همراهه
و من خودم این وسط موندم که من کی هستم - چی هستم
در واقع از کجا میام و به کجا میرم مشخصه
ولی اینکه در این بین چی میگذره کاملا غیر قابل پیش بینیه و من تلاش میکنم همه چیزو به علاقه ی خودم پیش ببرم نه به تصمیم دیگران( و این هیچ ربطی به دین-مذهب-اعتقادات-کفر و پوچ گرایی و ... و هیچ مکتب فکری-ذهنی-اقتصادی-اعتقادی و سیاسی و... نداره)(و در واقع به همشون هم کاملا مربوط و مرتبطه) و اینکه کدوم باشه یا نباشه کاملا دست خودمه! و قابل لمسه برام
و فکر میکنم برای همه همینطوره وگرنه همه توی اون مکاتب یا منافع یا..... کاملا 1جهته و متعصب و معصوم میموندن ولی اینطور نیست و هیچکس نمیتونه 1رنگ خالص باشه و سیاه و سفید نیست
اما همه جرات و یا دید لازم یا حتی نیاز برای بیان کردنش رو ندارند
من برای متفاوت بودن دیدگاه و تصمیمهام به این معرفی نیاز داشتم که برطرف شد
(دقیقا مثل شروع کننده ی این تاپیک که میدونم خییییییییییییلی به هم شباهت داریم و خیلی با هم متفاوتیم)[tafakor][nishkhand]
فکر کنم خودم الان 1مکتب جدید فکری بنا کردم !
اسمشو هم میزارم مکتب فکری تناقضات ذهنی![nadidan][eynaki][sargije][khandeshadid][taajob2][golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد