PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال دیدار با خانم سهیلا مسعود فر آرین

AriaMehrGirl
3rd October 2012, 07:16 PM
سلام دوستان
لطفا به این سایت یه نگاهی بکنید
http://poshie.blogfa.com/post-7.aspx
راجع به مسلمان شدن خانم سهیلا مسعود فر آرین هست
http://www.ido.ir/myhtml/article/1385/m06/13850614012.jpg

راستش مدتی هست که تصمیم گرفتم ایشون رو ملاقات کنم یا حداقل بهشون ایمیل بزنم ولی هیچ آدرس و ایمیلی از ایشون ندارم
به نظر شما چه طوری میتونم با ایشون صحبت کنم ؟؟؟؟

natanaeal
3rd October 2012, 08:21 PM
سلام عزیزم

ازین حرفی که میزنم سوء تعبیر نکن

اما شده اونقدری که تلاش میکنی با یک تازه مسلمان صحبت کنی با خدا حرف بزنی؟اونو ببینی و حرفاشو بشنوی؟

مراقب خودت باش گلم امیدوارم ازم نرنجی[golrooz]

narma
3rd October 2012, 08:54 PM
منم خیلی دوس دارم با هاش حرف بزنم.........بنظر من اون از ما خیلی مسلمانتره.............چون ما فقط عادت کردیم بگیم مسلمانیم

AriaMehrGirl
3rd October 2012, 09:48 PM
سلام عزیزم

اما شده اونقدری که تلاش میکنی با یک تازه مسلمان صحبت کنی با خدا حرف بزنی؟اونو ببینی و حرفاشو بشنوی؟

سلام دوست خوبم
آره با خدا هم حرف میزنم
از دست شما هم ناراحت نشدم تازه خوشحالم شدم که این موضوع رو یادآوری کردین
ولی من دوست دارم با خانم سهیلا مسعودفر آرین صحبت کنم اگه آدرس ایمیلی یا .... از ایشون داشتین لطفا به من بدین تشکر

بلدرچین
3rd October 2012, 10:28 PM
جالبه ولی حیف...

natanaeal
3rd October 2012, 10:33 PM
حتما عزیزم،اگر کسی از دوستان آدرس ایمیل ایشون رو داشتند یا میشناختنشون به شما معرفی میکنم

اما امیدوارم به عمق گفتم توجه کرده باشی،اگر باهاش صحبت کردی جواب سوالاتت رو باید ازش گرفته باشی

خود من هم حدود یک ساله که به خدا ایمان اوردم

البته اشتباه نشه من تو یه خانواده مسلمان بدنیا اومدم و رشد کردم و از 5سالگی نماز و قران خوندن رو پدرم به من آموزش داد

طوری خدارو باور کردم که هیچ چیزی حتی سر سوزنی تو عشقم به خدا خللی ایجاد نمیکنه البته من نه لای کتابا بلکه به روش خودم پیداش کردم

همه میگن هرقدر بیشتر راجب خدا بپرسی کافرتر میشیفاما خدای من اینو نمیگه به سوالای منم خودش جواب داد
اینا رو گفتم تا اینو بهت بگم گلم:

یار در خانه و ما گرد جهان میگردیم اب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم
[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

يمنا
4th October 2012, 08:09 AM
مسلمان شدنش مبارک [golrooz]

معمار حانیه
5th October 2012, 12:55 AM
سلام راستش نظر منم مث نظر دوست عزيزم به نظرم مسلمان شدن واقعي كسي كه دركش كنه واز ته قلبش باورش داشته باشه وبهش ايمان پيدا كرده باشه نميخوام بگم ما مسلمان نيستم ها اصلا
اما قبول داشته باشيم كه بعضي از ما فقط اسم مسلمان داريم اما اصلا توجهي نداريم

ستاره صبح امید
15th October 2012, 12:14 AM
بله حرفای خیلی قشنگ و زیبایی زده...

SUB-Z3RO
15th October 2012, 01:18 PM
سلام عزیزم

كاملا موافقم و مجبورم يكم كوبنده تر موافقتم رو اعلام كنم [bihes]
با تغيير دادن دين . . . انسانيتِ انسان معلوم نميشه
اگه من الان مسيحي بشم ، دليل بر حيوانيتم نيست ، اگه ايشون مسلمان شده هم دليل بر انسانيتش نيست
دين اسلام كاملترين دينه ، ولي دليل نميشه كه هركس مسلمان باشه ، از بقيه بالاتره !
مثالي كه همه شنيدين ، اديسون مسلمان نبود ولي كاري كرد كه ما تا امروز هم داريم از كشف اون بهرا مند ميشيم

و اين كه بعضي از دوستان ، اين خانوم رو الگوي خودشون قرار ميدن [delkhoori]
واقعا ما توي ايران افراد روحاني كم داريم ؟؟؟
يعني مراجع تقليد ما از اين خانوم كمترن ؟؟؟
يعني ايشون كه تازه وارد اسلام شدن ؛ از ايت الله هاي برجسته ي ما كه سال ها در مورد اسلام تحقيق كرده اند ، بشتر ميفهمن ؟؟؟

اميدوارم كسي از من نرنجه ، ولي بعضي از حرف ها واقعا ادم رو خورد ميكنه [bihes]

natanaeal
15th October 2012, 01:39 PM
كاملا موافقم و مجبورم يكم كوبنده تر موافقتم رو اعلام كنم [bihes]
با تغيير دادن دين . . . انسانيتِ انسان معلوم نميشه
اگه من الان مسيحي بشم ، دليل بر حيوانيتم نيست ، اگه ايشون مسلمان شده هم دليل بر انسانيتش نيست
دين اسلام كاملترين دينه ، ولي دليل نميشه كه هركس مسلمان باشه ، از بقيه بالاتره !
مثالي كه همه شنيدين ، اديسون مسلمان نبود ولي كاري كرد كه ما تا امروز هم داريم از كشف اون بهرا مند ميشيم

يعني ايشون كه تازه وارد اسلام شدن ؛ از ايت الله هاي برجسته ي ما كه سال ها در مورد اسلام تحقيق كرده اند ، بشتر ميفهمن ؟؟؟

ببینید من چند سال قبل خودم رو مخاطب قرار میدم،مشکل اینجاس ما میترسیم مسیر اشتباهمونو تغییر بدیم باوجود اینکه میدونیم تو مسیر درستی نیستیم و مسیری که پیشرومونه اشتباه نیست اما جرات قدم برداشتن رو نداریم الگو گرفتن اشتباه نیس،این دوستمون میخواسته از ایشون الگو بگیره اما مسیری که انتخاب کرده شاید برای ایشون مسیر درستی باشه،یه مثال میزنم:یادتونه ریاضی دبستان مسیرهای مختلف رسیدن خرگوش به هویج رو؟

در ضمن بهتر نیست بجای اینکه از هم ناراحت شیم،همو اصلاح کنیم؟(البته در حد فهممون)

[golrooz]لطفا اگر فکر میکنید جسارتی کردم منو ببخشید"از طرف ناتاناییل به همه مخاطبین"[golrooz]

آسد مرتضي
15th October 2012, 01:39 PM

سلام بزرگوار
درسته که ما تو کشورمون روحانی و مرجع زیاد داریم ولی همشون تو کشور اسلامی به دنیا اومدن....تو کشوری بودن که اسلام توش جای تبلیغ داشته
خانواده طرف مذهبی بودن....ولی ایشون تو جایی مسلمون شده که یه ذره خیلی زیاد سخته!!!
پس ایشون الگوی خوبی میتونه باشه...شاید ایشون به این خانوم شباهت داره

SUB-Z3RO
15th October 2012, 02:10 PM
سلام بزرگوار
درسته که ما تو کشورمون روحانی و مرجع زیاد داریم ولی همشون تو کشور اسلامی به دنیا اومدن....تو کشوری بودن که اسلام توش جای تبلیغ داشته
خانواده طرف مذهبی بودن....ولی ایشون تو جایی مسلمون شده که یه ذره خیلی زیاد سخته!!!
پس ایشون الگوی خوبی میتونه باشه...شاید ایشون به این خانوم شباهت داره

حرف شما كاملا درست
ولي يه چيزي رو دقت كردين ؟
از هر 10 نفري كه مسلمان ميشن ، 9نفر خانم هستند و 1 نفر آقا
(اين بحث ها بدجور منو عصبي ميكنه)[daava]
احساس من ميگه اين خانوم ، اسلام رو براي حجابش دوست داره
(حالا توي كشورش هر اتفاقي افتاده ، و نياز به يه پوشش داشته و اسلام رو پذيرفته)
ولي اسلام فقط حجابه ؟؟؟
اسلام فقط يه پوششه كه پشتش پنهان بشن ؟؟؟

در كل ، نميخوام بيشتر از اين خودم رو عصبي كنم و شما ها رو با اين لحن صحبتم از خودم برنجونم[afsoorde]
ولي . . . پاچه خاريه اين خانوم اصلاً جالب نيست
يه مثال ميزنم . . . جشن عاطفه ها برگذار ميشه . . . اون جاهايي كه صدا-سيما ميره و دوربين هست ، 1000نفر جمع ميشن و شلوغه
sh_omomi117
ولي اون جاهايي كه دوربين نيست . . . تك و توك آدم مياد
sh_omomi39
(اميدوارم مفهومم رو رسونده باشم)
ولي من اون افراد كمي رو كه بدون دقت به وجود دوربين ميرن به جشن عاطفه ها رو بيشتر قبول دارم
به همين دليل . . . افرادي كه بدون اطلاع به خبرگذاريا ، مسلمان ميشن
ارزششون بيشتر از اين خانوم هست كه عكس و فيلم مسلمان شدنش تو سايت ها پخشه [delkhoori]

hosseinoo
18th October 2012, 01:51 PM
سلام عزیزم

کاملا موافقم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد