PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال برای تهیه بودجه و اسپانسر

mani
16th March 2009, 11:24 AM
باسلام
:-/مي خواستم ببينم كسي مي دونه از كجا ميشه براي تكميل اختراع هامون از كجا مي تونيم بودجه جور كنيم و چقدر طول مي كشه و شرايطشون چطوري هستش
خيلي ممنون از توجهتون :-?

diamonds55
16th March 2009, 11:37 AM
باسلام
:-/مي خواستم ببينم كسي مي دونه از كجا ميشه براي تكميل اختراع هامون از كجا مي تونيم بودجه جور كنيم و چقدر طول مي كشه و شرايطشون چطوري هستش
خيلي ممنون از توجهتون :-?

سلام دوست عزیزم
نمیخوام نا امیدتون کنم ولی تو این مملکت زیاد به این چیزها بها نمیدن من تا حالا چندین طرح رو دنبالش رفتم در سالهای متوالی زیادی نهایت توجهی که به اون شده در طرح اول 100 هزار تومان و در طرح دوم هم 1 میلیون تومان دقیقا بر خورد یک گدا رو کردند که مستمری میخواد بگیره .
اما برای اطلاعات شما میگم همون طرحی که بودجه 100 هزار تومانی به من دادن رو بردم خارج از اینجا جایی که یه آزمایشگاه کامل تحقیقاتی در اختیار من قرار دادند و دارم روی پروژه همچنان کار میکنم .
ولی اگر مایل بودین تمام راه هایی که من رفتم رو برید اول باید با موسسه پژوهشی و تحقیقاتی ایران تماس بگیرید البته نباید نا امید بشوید چون در مراحل اول مورد تمسخر هم قرار میگیرید و طوری با شما برخورد میشه که .......... بهتره من هیچی نگم و شما خودتون برید و ببینید چون شنیدن کی بود مانند دیدن .

ف.طالب پور
24th August 2009, 09:56 AM
[shaad]

mani
24th August 2009, 02:10 PM
با تشکر از توجهتون ولی من هنوز طرحم را به دلیل ناقص ماندن ساخت طرح به ثبت نرسانده ام.
اگر امکان کمک برای تکمیل طرح وجود داشته باشه ازتون ممنون می شم در این مورد منو راهنمایی کنید .
برای توضیح بیشتر طرحم در مورد تولید انرژی رایگان و نامحدود است و در همین سایت در بخش ایده های نخبگان ایرانی توضیحاتی را کما بیش در مورد آن نوشتم.
با تشکر و احترام
مانی صادقپور

Pishdad
23rd March 2011, 12:48 PM
سلام دوست عزیزم
نمیخوام نا امیدتون کنم ولی تو این مملکت زیاد به این چیزها بها نمیدن من تا حالا چندین طرح رو دنبالش رفتم در سالهای متوالی زیادی نهایت توجهی که به اون شده در طرح اول 100 هزار تومان و در طرح دوم هم 1 میلیون تومان دقیقا بر خورد یک گدا رو کردند که مستمری میخواد بگیره .
اما برای اطلاعات شما میگم همون طرحی که بودجه 100 هزار تومانی به من دادن رو بردم خارج از اینجا جایی که یه آزمایشگاه کامل تحقیقاتی در اختیار من قرار دادند و دارم روی پروژه همچنان کار میکنم .
ولی اگر مایل بودین تمام راه هایی که من رفتم رو برید اول باید با موسسه پژوهشی و تحقیقاتی ایران تماس بگیرید البته نباید نا امید بشوید چون در مراحل اول مورد تمسخر هم قرار میگیرید و طوری با شما برخورد میشه که .......... بهتره من هیچی نگم و شما خودتون برید و ببینید چون شنیدن کی بود مانند دیدن .

درود
ببخشید میشه بگین این 100 تومنو کی میخاس بده؟ اسپانسر یا همون ارگانهای دولتی منظورتونه؟
یعنی اگه طرحمون کاربردی باشه بازم کسی نیس بخره؟یا اسپانسر بشه برسونیم به خط تولید؟
لطفن اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه.ممنون میشم.

hossien
25th March 2011, 01:38 PM
دوسا عزیز اگر طرح شما بازده اقتصادی یا نظامی و ... داشته باشد وقتی به ارگانهای مربوطه مراجعه کنید طرح تون را پذیرش و شرایط همکاری را می گن.

mehdi_ramji
20th May 2011, 12:24 AM
دوسا عزیز اگر طرح شما بازده اقتصادی یا نظامی و ... داشته باشد وقتی به ارگانهای مربوطه مراجعه کنید طرح تون را پذیرش و شرایط همکاری را می گن.

درود به همه دوستان من هم دچار مشکل بودجه هستم میشه بگین که این ارگانها کدوم ارگانها هستن؟ و توی همه استانهای کشور هستن یا فقط تهران؟
سپاس

* Robo milad *
20th May 2011, 12:36 AM
عرض کنم خدمتتون که من تالا 3 تا اختراع ثبت کردم اما .....

* Robo milad *
20th May 2011, 12:41 AM
درود به همه دوستان من هم دچار مشکل بودجه هستم میشه بگین که این ارگانها کدوم ارگانها هستن؟ و توی همه استانهای کشور هستن یا فقط تهران؟
سپاس

ببین داداش خیلی صمیمی بهت بگم . هیچ جا
اگه دانشجویید با پژوهشکده صحبت کنید حله
اما اگه دانشجو نیستید سعی نکنید طرحتونو برای بدست اوردن بودجه برای همه باز کنید از جمله پارک علم و فناوری .
طرح تا ثبت نشه کسی روش هزینه نمیکنه و اسپانسر شما نمیشه . اما میتونید از اون بخشی که طرحتون شاملش میشه کمک بگیرید . مثلا اگه در زمینه راهنمایی رانندگی به ناجا مراجعه کنید امکانات خوبی دراختیارتون میذارن یا اینکه جهاد دانشگاهی یا ....

jack.bauer
17th September 2011, 02:07 PM
سلام من یه اختراع دارم که تو بنیاد ملی نخبگان تایید شده ، با همه مشاورهای بنیاد صحبت کردم گفتند طرحت قابلیت اجرا رو داره الان هم چند مشتری پیدا کرده که از جمله مهمترین اونا کمپانی ال جی هستش منم قصد فروش اونو دارم . اما یه مشکل اساسی دارم ، اونم زمان برای فروش اختراعم هستش ،من نمی تونم که تا زمانی که این شرکت ها برای مذاکره بیان صبر کنم چون یه مشکل اساسی دارم . می خواستم بدونم آیا خود بنیاد با این شرایط حاضر به خرید اختراع من میشه ؟

عرفان سلیم زاده
17th September 2011, 04:55 PM
سلام من یه اختراع دارم که تو بنیاد ملی نخبگان تایید شده ، با همه مشاورهای بنیاد صحبت کردم گفتند طرحت قابلیت اجرا رو داره الان هم چند مشتری پیدا کرده که از جمله مهمترین اونا کمپانی ال جی هستش منم قصد فروش اونو دارم . اما یه مشکل اساسی دارم ، اونم زمان برای فروش اختراعم هستش ،من نمی تونم که تا زمانی که این شرکت ها برای مذاکره بیان صبر کنم چون یه مشکل اساسی دارم . می خواستم بدونم آیا خود بنیاد با این شرایط حاضر به خرید اختراع من میشه ؟
سلام عزیزم بنیاد خودش طرح نمیخره! بالاترین کمکی که بهت میکنه اینه که از صنایع داخلی برات مشتری پیدا میکنه ! اونم تازه مطمئن نیستم...
پیشنهاد من اینه که اگر خودتون نمی خواهید تولید انبوهش کنید به یه شرکت واجد شرایط با حضور وکیلتون امتیاز اختراع رو انتقال بدید!
با تشکر...

عرفان سلیم زاده
18th September 2011, 02:15 PM
نوآوری: اختصاص حداکثر سه میلیون وام بلاعوض به صاحبان اختراعات تایید شده

رئیس سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی از طراحی سیستمی برای ثبت الکترونیکی اختراعات خبر داد و گفت: اختراعاتی که تایید اولیه شده اند بین 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان بلاعوض از سوی بنیاد ملی نخبگان به مخترعان آنها تعلق می گیرد.

حسین رحیمی در اجلاس روسای دانشگاههای کشور در سازمان سنجش با تاکید بر اینکه کلیه دانشگاهها و مراکز پژوهشی کشور باید نسبت به تاسیس مرکز شد همت کنند، افزود: در چند سال اخیر زنجیره نهادی لازم برای وابستگی و ارتباط دانشگاه و صنعت به تدریج در حال شکلگیری است. این نهادها اعم از نهادهای تربیتی، آموزشی و ترویجی مانند مراکز کار آفرینی تا نهادهای ساختاری که به عنوان نهادهای کسب و کار باید فعالیت کنند مستقر شده و در حال توسعه هستند.

وی خطاب به روسای دانشگاهها بر تاسیس و تقویت مراکز کارآفرینی در راستای گسترش خصایص کارآفرینانه در دانشگاهیان تاکید کرد و گفت: خصایص کارآفرینانه باید خود را در مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری ظهور و بروز دهند.

رئیس سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران از دانشگاهیان خواستار شد: وقتی نتیجه یک تحقیق دانشگاهی می تواند منجر به ثبت اختراع شود باید در راستای ثبت شدن این اختراع همت شود. در سال گذشته در پارکهای علم و فناوری بیش از 200 اختراع ثبت شده داشته ایم اما میزان اختراعات ثبت شده از سوی دانشگاهها یا پژوهشگاهها طی سال گذشته کمتر از پارکهای علم و فناوری بوده است.

وی از طراحی سیستمی در سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران جهت ثبت الکترونیکی اختراعات خبر داد و گفت: اختراعاتی که تایید اولیه شده اند بین 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان بلاعوض از سوی بنیاد ملی نخبگان به مخترعان آنها تعلق می گیرد. همچنین اختراعاتی که تایید شده اند در صورتی که از نظر تجاری پتانسیل خوبی داشته باشند تا 30 میلیون تومان وام بدون بهره برای طی کردن مراحل تجاری شدن به آنها تعلق می گیرد.

بهـمن
18th September 2011, 02:28 PM
کاش واسه آثار هنری و ادبی و اشعار و ... هم اینطوری میشد اسپانسری بیاد یا حمایتی بشه...[ghahr]

عرفان سلیم زاده
18th September 2011, 06:40 PM
کاش واسه آثار هنری و ادبی و اشعار و ... هم اینطوری میشد اسپانسری بیاد یا حمایتی بشه...[ghahr]
خب همین که اثر هنری شما به اسم خودتون پخش بشه دیگه کسی نمیتونه حرفی بزنه!
حتی اگر هم اثر مال طرف دیگه ای باشه تا سندی ارائه نکنه نمیتونه حرفشو ثابت کنه!
باتشکر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد