PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو مدل گوشی جدید نوکیا معرفی شد

داداشی
30th September 2012, 05:52 PM
نوکیا 2 مدل گوشی از سری گوشی های Asha را با نام‌های Asha308 و Asha309 معرفی کرد. این گوشی‌ها در رده ارزان قیمت هستند. هر دو مدل مجهز به صفحه نمایش لمسی خازنی 3 اینچی و دوربین 2 مگاپیکسلی و برنامه های شبکه‌های اجتماعی هستند.
http://static.gsm.ir/Repository/images/news/mehr%2091/nokia-asha-308-309.jpg تفاوت این دو مدل در 2 سیم کارته بودن asha308 و تک سیم کارته بودن Asha309 است. asha309 مجهز به Wi-Fi نیز است. قرار است این دو مدل با قیمتی حدود 99 دلار و سه ماهه چهارم سال 2012 به بازار بیایند.

حسین متقی
30th September 2012, 06:42 PM
نمیدونم چرا جدیدا کیفیت محصولات نوکیا انقدر پایین اومده!!؟؟؟
شما میدونین؟
انگار از پلاستیکهای کم کیفیت استفاده میکنه برای بدنه
و خلاقیت هم توی محصولاتش کمتر دیده میشه
چرا؟؟؟؟

Sa.n
30th September 2012, 07:48 PM
من از یکیاز دوستانم شنیدم که داره کم کم ورشکست می شه !

mamadshumakher
30th September 2012, 08:42 PM
اصلا انگار نوکیا افسردگی پیدا کرده.البته باید بگم این دوتا گوشی واقعا زیبا هستن نسبت به سری های قبلی نسل asha

اگه مدل های دیگه ی asha رو ببینید قطعا از طراحی این دو گوشی خوشتون میاد.

داداشی
30th September 2012, 11:22 PM
سلام
ورشکستگی که نه ولی ارزشش اومده پایین
برخی از دفاترش رو هم که کم کم داره تعطیل میکنه مثل چین و ...
خبری هم اومده بود که میگفت اگر ویندوز بر روی فروش نوکیا تاثیر نگذاره به سراغ آندروید میره.
خبر بد دیگه ای که اومد ماکروسافت با شرکت های دیگه هم کار کرد مثل سامسونگ.
کیفیت گوشی های نوکیا هیچ فرقی نکرده و مثل سابق است.
فعلا توی یک کما یا در حالت اغما به سر میبرن، حالا برنامه ریزی خاصی دارند یا نه هیچ خبری وجود نداره.

حسین متقی
1st October 2012, 12:15 AM
من خیلی دوسداشتم 1 گوشی نوکیا بگیرم ولی اخرش مجبور شدم اچ تی سی بگیرم
نوکیا انگار هیچ حریفی در محدوده ی 1میلیون تومان نفرستاده تو رینگ گوشی های هوشمند (با امکانات مشابه)
زیباییش هم همینطور
البته فکر میکنم نوکیا تمرکز کرده باشه روی نواوری ای جدید که هزینه هاش زیاده
ولی مثل اینکه تا الان نتیجه نداده و این نواوریشون شاید در عرضه خیلی جدید به نظر نیاد!!
در هر صورت اصلا قابل پیش بینی نیست

SaSaMc2
1st October 2012, 07:18 AM
سلام...[golrooz]

خوبه طراحي و قيمتش از نظر من...

حيف كه 99 دلار ديگه ميشه 300 تومن...

نوكيا يه لوميا 920 زده كه بدك نيست...

هرچي باشه نوكيا خوابش هم ميتونه رقبا رو بترسونه...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد