PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قسمت دوم "احمق و احمق تر" پس از 18 سال ساخته مي شود

hyper neo
29th September 2012, 09:23 PM
http://www.yjc.ir/files/fa/news/1391/7/5/368572_410.jpg

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از totalfilm، کار فیلمبرداری قسمت دوم فیلم "احمق و احمق تر" سال 2013 آغاز خواهد شد.
فیلم "احمق و احمق تر " که جیم کری در آن نقش فردی با نام "لوید کریسمس" را ایفا کرده است اولین بار در سال ۱۹۹۴ ارائه شد و حالا بعد از گذشت ۱۸ سال، سازندگان این فیلم تصمیم گرفته اند دنباله ی آن را بسازند و از جیم کری ۵۰ ساله نیز درخواست کرده اند دوباره در نقش شخصیت اصلی این کمدی جذاب نقش آفرینی کند.

"شان اندرس" فیلمنامه نویسی و کارگردانی قسمت دوم "احمق و احمق تر" را برعهده خواهد داشت. حضور "جیم کری" و همکار سابق او ، "جف دانیلز" در این پروژه قطی شده است.

"شان اندرس" گفت: فیلم "احمق و احمق تر" همیشه یکی از فیلم های مورد علاقه من بوده و هست، به همین دلیل من واقعا همه ی تلاش خودم را خواهم کرد تا فیلم خوبی بسازم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد