PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات، نظرات و پیشنهادات تالار ورزش

مدیر تالار ورزش
27th September 2012, 07:55 PM
درود دوستان خوبم

توی این بخش امیدوارم که هر کسی نظر، انتقاد و یا پیشنهادی برای بهبود وضعیت تالار ورزش داره، بگه.

به امید بهتر شدن...
ممنون از همه
[golrooz]
شاد باشید و ورزشکار[cheshmak]

مدیر تالار ورزش
28th September 2012, 02:02 PM
سلام خدمت دوستان عزیز
اول از همه خودم نکته ای رو اینجا عرض میکنم خدمت دوستان

از اونجایی که بخش اخبار (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?247-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1)، قسمت اخبار ورزشی (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?250-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C) هم داره و با توجه به اینکه قرار شده تالار ورزش قسمتی با نام اخبار ورزشی به صورت جداگانه نداشته باشه، از دوستان عزیز خواهش میکنم اخبار مربوط به ورزش های مختلف رو در بخش خودش قرار بدن.
ممنونم[golrooz][golrooz]

زهرا قربانی
28th September 2012, 02:07 PM
من یک پیشنهاد خوب دارم
میگم چطوره که یک بخش مخصوص بازی ها و ورزشهای محلی یا قدیمی داشته باشین؟[tafakor][soal]

مدیر تالار ورزش
28th September 2012, 02:34 PM
من یک پیشنهاد خوب دارم
میگم چطوره که یک بخش مخصوص بازی ها و ورزشهای محلی یا قدیمی داشته باشین؟[tafakor][soal]

ممنون دوست عزیز
بررسی میکنم. اگه مطالب زیاد بود در این زمینه یه بخش جدا در نظر میگیرم. وگرنه تو بخش سایر موضوعات ورزشی موضوعی در این زمینه باز میکنم.
[golrooz]

مدیر تالار ورزش
29th September 2012, 06:00 PM
سلام
شب همگی بخیر
عرضی که خدمتتون دارم اینه که لطف کنید و اگه مطلبی در تالار میزارین و از جایی گرفتین حتما منبعشو ذکر کنین!
ممنونم از همه دوستان خوبم
شاد باشید[golrooz]

مدیر تالار ورزش
14th October 2012, 05:06 AM
سلام
دوستانی که قصد پست زدن برای تالار ورزش رو دارن، حتما توجه داشته باشن که بخش بندی تغییراتی داشته و سعی داشته باشن تو بخش مربوطه پست بزنن.
و دوباره تاکید دارم که هیچ خبر ورزشی رو در تالار ورزش قرار ندین. تالار اخبار - اخبار ورزشی
ممنون
شاد و ورزشکار باشید

مدیر تالار ورزش
1st November 2012, 06:20 PM
سلام
برای تشکر کردن لطفا از دکمه تشکر استفاده کنید.
سپاس از همه
موفق باشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد