PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال کتاب خوب زبان

بحث
26th September 2012, 06:26 PM
سلام دوستان اگه کسی که یه مدت از زبان انگلیسی فاصله گرفته بخواد دوباره زبان بخونه چه کتابی برای شروع ابتدایی خوبه هم کتاب واسه لغت وهم واسه گرامر بگین ممنون[nishkhand]

homeyra
26th September 2012, 07:01 PM
سلام...
ممنون بابت دعوت...
من یه ارادت خاصی نسبت به کتابای interchange دارم....فکر میکنم درمورد گرامر و مکالمه رعایت اعتدال رو کرده و کلمه هایی هم توی reading هاش هست که مفیدن...البته هیچی جای کلاس زبان رفتن رو نمیگیره
در مورد لغاتم از نظر من 504 معروفه، درسته که یه سری از کلمه هاش کاربردی نیستن ولی کتاب مناسبیه،و بعد از اون کتاب essential words for toefl رو مناسب میدونم البته بعد از اینکه راه افتادین...
ولی به نظرم کلاس free discussion (مکالمه آزاد) مفید باشه هم خشکی کلاسای ترمیکو نداره و هم دایرۀ لغاتتونو افزایش میده...[golrooz]

kahrupay
26th September 2012, 09:25 PM
cambridge

مدیر بخش زبان خارجی
29th September 2012, 07:38 AM
سلام دوستان اگه کسی که یه مدت از زبان انگلیسی فاصله گرفته بخواد دوباره زبان بخونه چه کتابی برای شروع ابتدایی خوبه هم کتاب واسه لغت وهم واسه گرامر بگین ممنونhttp://uc-njavan.ir/images/cfi56afdnv2b8l93vn3.gif

برای لغت کتاب 504 واژه و برای گرامر کتاب گرامر ... Grammar In use

بلدرچین
4th October 2012, 10:19 PM
من یک کتاب توی حراجی پیدا کردم که خیلی خوبه و راحت و همه چی هم گفته توش،ازاین کتاب من تونستم یه دیکشنریه ایتالیایی انگلیسی درست کنم.
اسم کتاب انگلیش کانورسیشن.

کتاب دیگه ای هم که خیلی خوب و راحته و ادم زود میتونه درک کنه و یاد هم بگیره کتاب انگلیسی در سفر هستش که همه چی هم توش نوشته و راحت یاد گرفته میشه.

سونای
11th October 2012, 05:48 PM
کتاب جای خود....
ولی فری دیسکاشن خیلی موثره................... تَرکش نکن![hoshdar][golrooz]

صاصائیل
7th November 2012, 10:19 AM
برای لغت کتاب 504 از Baron's به همراه فلش.البته 1100هم خوبه ,که اون هم بستگی به ظرفیت فرد داره.برای گرامر هم Grammar in use خوبه : به همراه تمرین بعد از هر گرامر.

بحث
4th February 2013, 06:30 PM
سلام...
ممنون بابت دعوت...
من یه ارادت خاصی نسبت به کتابای interchange دارم....فکر میکنم درمورد گرامر و مکالمه رعایت اعتدال رو کرده و کلمه هایی هم توی reading هاش هست که مفیدن...البته هیچی جای کلاس زبان رفتن رو نمیگیره
در مورد لغاتم از نظر من 504 معروفه، درسته که یه سری از کلمه هاش کاربردی نیستن ولی کتاب مناسبیه،و بعد از اون کتاب essential words for toefl رو مناسب میدونم البته بعد از اینکه راه افتادین...
ولی به نظرم کلاس free discussion (مکالمه آزاد) مفید باشه هم خشکی کلاسای ترمیکو نداره و هم دایرۀ لغاتتونو افزایش میده...[golrooz]

دوستان یه سوال در مورد کتاب interchang :این کتاب گرامر رو آموزش میده یا به معلم نیاز هس ؟راستی بعضی کتابهای زبان......هستن که وقتی صفحش میزنی میبینی همه شو جای خالی گذاشته که خودمون حل کنیم این کتاب هم اینجوریه ؟لطفا هر کی خونده راهنمایی کنه ممنونم

زهرا قربانی
4th February 2013, 06:46 PM
بحث عزیز خوبه این تاپیک رو باز کردین منم دیگه تصمیم گرفتم تاپیک اضافه درست نکنم
حالا دوستان من میخوام زبان روسی یاد بگیرم یک کتاب خود آموز خوب معرفی کنید لطفا حوصله کلاسم ندارم

بحث
4th February 2013, 06:52 PM
بحث عزیز خوبه این تاپیک رو باز کردین منم دیگه تصمیم گرفتم تاپیک اضافه درست نکنم
حالا دوستان من میخوام زبان روسی یاد بگیرم یک کتاب خود آموز خوب معرفی کنید لطفا حوصله کلاسم ندارم
من شنیدم واسه اینکه یه زبانی مث روسی یاد بگیری اول باید انگلیسیت خوب باشه .نمیدونم تا چه حد درسته این حرف

Messiah
4th February 2013, 06:54 PM
Почему вы хотите изучать русский язык?

زهرا قربانی
4th February 2013, 06:54 PM
من شنیدم واسه اینکه یه زبانی مث روسی یاد بگیری اول باید انگلیسیت خوب باشه .نمیدونم تا چه حد درسته این حرف

انگیلیسیم ای بدک نیست
حالا آیا شما کتاب خوبی میشناسید؟

Messiah
4th February 2013, 06:55 PM
براي زبان انگليسي - من ميگم كتاب هاي تاپ ناچ و براي گرامر كتابهاي گرامر اين يوز هاي ابي و قرمز[golrooz]

بحث
4th February 2013, 06:56 PM

ترجمشم لطفا بنویس [khanderiz]

بحث
4th February 2013, 06:58 PM
براي زبان انگليسي - من ميگم كتاب هاي تاپ ناچ و براي گرامر كتابهاي گرامر اين يوز هاي ابي و قرمز[golrooz]

آخه تاپ ناچ نیاز به تدریس معلم داره یه کتابی که بشه خودمون بخونیم [soal]اینترچنج چه جوریه کسی اطلاع داره ؟

Messiah
4th February 2013, 07:05 PM
ترجمش ميشه ( منظورم خانم قرباني هست) چرا ميخواييد زبان روسي ياد بگيريد؟

زهرا قربانی
4th February 2013, 07:07 PM
آخه تاپ ناچ نیاز به تدریس معلم داره یه کتابی که بشه خودمون بخونیم [soal]اینترچنج چه جوریه کسی اطلاع داره ؟

اینترچنج هم خوبه و روی لهجه خیلی تاکید داره و لهجه رو خوب میکنه
کلماتشم خوبن
من کلاس زبان که میرفتم تا آخر ایترچنج خوندم که دیگه دانشگاه شروع شد و دیگه ادامه ندادم ولی باید یکی باهات همراهی کنه تا ادامه بدی

- - - به روز رسانی شده - - -

خب من اگه برم مغازه کتاب فروشی باید اینو به فروشنده نشون بدم؟[soal][nishkhand]

homeyra
4th February 2013, 07:11 PM
دوستان یه سوال در مورد کتاب interchang :این کتاب گرامر رو آموزش میده یا به معلم نیاز هس ؟راستی بعضی کتابهای زبان......هستن که وقتی صفحش میزنی میبینی همه شو جای خالی گذاشته که خودمون حل کنیم این کتاب هم اینجوریه ؟لطفا هر کی خونده راهنمایی کنه ممنونم

سلام...
interchang گرامر رو در یه حد خیلی متوسط آموزش میده...یعنی در هیچ کدوم از بخشای زبان نه زیاده روی کرده و نه کوتاهی...
این کتاب یه workbook داره که اونجا میتونی تمرین کنی....اما خود کتاب اینطوری که مثال زدی نیس...
به هرحال کلاس رفتن خیلی تو یادگیری و بالاخص تو مکالمه تاثیر داره....
کلاس که خیلی خوش میگذره که....من بهت پیشنهاد میکنم که حتما بری کلاس حتی با کمبود وقت....[golrooz]

nafise khanom
5th February 2013, 10:33 AM
شرکت تو کلاس زبان موثرتره تا اینکه خودت بخونی...کتابای oxfordo,خوبن ازلحاظ تقویت لغت...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد