PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال فوري فوري شما كدام را انتخاب ميكرديد

معمار حانیه
26th September 2012, 01:08 PM
سلا خوبيد؟
من دانشگاه غير انتفاعي رشته نقشه كشي معماري در اومدم اما الان ميگن دانشگاه ازاد بدون كنكور بهتر تا غير انتفاعي /// الان من موندم بين 2 راهي كه بين علمي كاربردي وغير انتفاعي كدوم انتخاب كنم؟ كدومش بهتره...
البته وضع خانوادگي من انقد خوب نيست كه بخوام برم دانشگاه ازاد وپول زياد بدم
كمك كنيد لطفاااااااااااااااااااااا

BaAaroOoN
26th September 2012, 01:36 PM
سلا خوبيد؟
من دانشگاه غير انتفاعي رشته نقشه كشي معماري در اومدم اما الان ميگن دانشگاه ازاد بدون كنكور بهتر تا غير انتفاعي /// الان من موندم بين 2 راهي كه بين علمي كاربردي وغير انتفاعي كدوم انتخاب كنم؟ كدومش بهتره...
من دقیق نمیدونم....
مگه فرق آزاد با غیر انتفاعی چیه؟

M@hdi42
26th September 2012, 02:50 PM
خب این که پرسیدن نداره.معلومه که غیر انتفاعی چون معتبر تره

ریپورتر
26th September 2012, 02:52 PM
اشتباه گفتین ما که از نزدیک ارتباط داریم با دو قشر دانشگاه آزاد معتبر تره ولی بحث اینه اعتبار یعنی کشک شما باید ببینی هدفت برای آینده چی هست اگر میخوای برای خودت کار کنی فرقی نمیکنه کدوم رو بخونی مهم اینه از نظر فنی بهترین باشی اونوقت میبینی برات سر و دست میشکنن

Outta_Breathe1020
26th September 2012, 03:03 PM
به نظر بستگی به دانشگاه غیرانتفاعی که قبول شدین هم داره!

hossien
26th September 2012, 03:51 PM
غیر انتفاعی را وزارت علوم و تحقیقات (منظورم دانشگاه سراسری) میده ازاد هم ازاد لطفا برای راهنمایی دقیق نام دانشگاه را کامل بنویسید.

reza-1369
26th September 2012, 03:56 PM
سلا خوبيد؟
سلام از من میشنوی برو غیر انتفایی.

معمار حانیه
26th September 2012, 04:14 PM
غیر انتفاعی را وزارت علوم و تحقیقات (منظورم دانشگاه سراسری) میده ازاد هم ازاد لطفا برای راهنمایی دقیق نام دانشگاه را کامل بنویسید.

من دانشگاه غير انتفاعي زاگرس كرمانشاه قبول شدم..
وخودمم شهر ستان اسلام اباد غرب ميشينم
الان اومدم ببينم چي ميشه اخه خانواده من ميگن شهر خودمون كه دانشگاه ازاد داره خوبه.... اما من نميدونم
موندم بين 2 راهي

معمار حانیه
26th September 2012, 04:16 PM
من دانشگاه غير انتفاعي زاگرس كرمانشاه قبول شدم..
وخودمم شهر ستان اسلام اباد غرب ميشينم
الان اومدم ببينم چي ميشه اخه خانواده من ميگن شهر خودمون كه دانشگاه ازاد داره خوبه.... اما من نميدونم
موندم بين 2 راهي كه كدممش بهتره
البته علمي كاربردي هم ميتونم برم
الان موندم بين 3 راه

ازاد-- علمي كاربردي--- غير انتفاعي كدومشون برم
بابام ميگه هرچي خودت ميگي

ریپورتر
26th September 2012, 04:17 PM
ببین کدوم برات راحتتره.به نظرم شهر خودت باشی خیلی بهتره

معمار حانیه
26th September 2012, 04:19 PM
اخه شهر خودم دانشگاه ازاد وعلمي كاربردي داره

نميدونم والا موندم

mehrab123
26th September 2012, 04:26 PM
من جای تو بودم بجای این همه خرج تو این دانشگاهها یه سال میموندم و بیشتر میخوندم دانشگاه دولتی قبول شم وکلی بهتره و میرزه
تو شهرخودمون هم این مسئله رو دیدم

Outta_Breathe1020
26th September 2012, 04:30 PM
سال بعد قبول شدن کار آسونی نیست.
به نظر من شهر خودت خیلی خیلی بهتره!
آزاد شهر خودت

آسمان آبی2020
26th September 2012, 04:36 PM
اگه میخوای غیرانتفاعی بری یه شهر دیگه بنظرمن هم آزاد شهر خودتون ارجحیت داره.ضمنا فکر کنم اون موسسه غیرانتفاعی باشه نه دانشگاه.البته نگفتی آزاد چی قبول شدی؟؟[tafakor]درمورد هزینه هم غیرانتفاعی و خوابگاه و...با آزاد یکی میشه

وحید 0319
26th September 2012, 05:43 PM
سلام ...خوبین؟
نقشه کشی معماری در علمی کاربردی بعد از 2 سال که فارغ التحصیل میشی .....نمیتونی امتحان نظام مهندسی بدی....ولی خرچش کمه...
دانشگاه آزاد معتبر تره....منتهی گفتین که خرجش زیاده....و نمیتونین....
غیر انتفاعی هم اگه دور باشه....خرجش زیاد میشه....

معمار حانیه
26th September 2012, 11:48 PM
من جای تو بودم بجای این همه خرج تو این دانشگاهها یه سال میموندم و بیشتر میخوندم دانشگاه دولتی قبول شم وکلی بهتره و میرزه
تو شهرخودمون هم این مسئله رو دیدم

ببين
خوب اگر بتونم خوب خيلي بهتره
اما راستش من شنيدم تا 2 سال ديگه امموزش وپرورش معلم فني استخدام ميكنه واينكه بهم ميگن اگر بري هم 1 سال جلو ميفتي هم اينكه به نفعت اگر استخدامي بياد ميتوني شركت كني واينكه همه دوستام ميرن غيرانتفاعي
خدايا خودت كمك كن

mehrab123
27th September 2012, 10:02 PM
ببين
خوب اگر بتونم خوب خيلي بهتره
اما راستش من شنيدم تا 2 سال ديگه امموزش وپرورش معلم فني استخدام ميكنه واينكه بهم ميگن اگر بري هم 1 سال جلو ميفتي هم اينكه به نفعت اگر استخدامي بياد ميتوني شركت كني واينكه همه دوستام ميرن غيرانتفاعي
خدايا خودت كمك كن

بالاخره باید هدفتو مشخص کنی!

م.محسن
27th September 2012, 10:08 PM
سلا خوبيد؟

دانشگاه آزاد بدون کنکور یعنی پرداخت پول بیشتر
تو بازار کار هم بخوهی وارد بشی روی رزومه و تجربه کاری هم خیلی مانور میدن پس هر کدوم رو انتخاب کردی به فکر تجربه کاری هم باش

anael
27th September 2012, 10:46 PM
من اگر بودم غیر انتفاعی رو ترجیه میدادم
حالا خیلی فکرت رو درگیر نکن
مهم اینه که آخرش ببینی چند مرده حلاجی
آدم خودش باید توی رشتش فعال باشه
دو روز دیگه به دانشگاهی که رفتی نگاه نمیکنن
به تواناییهات توجه دارن

معمار حانیه
29th September 2012, 12:31 AM
بله منم تصميم گرفتم برم غير انتفاعي

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد