PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال بخش الكترونيك پس كجا است؟؟؟

shahryar52
26th September 2012, 01:06 AM
با سلام
ببخشيد در كل انجمنها و بخشهاي سايت و بخصوص بخش برق (نميدونم كي قراره اين الكترونيك از برق جدا شه) كه بخش الكترونيك هم كه جزو اون حساب ميشه و مهمترين شاخه علم و دانش حال حاضر حساب ميشه كلمه اي به اسم الكترونيك برنخوردم و چون شاخه خودم الكترونيكه نميدونم كجا بايد فعاليتم رو شروع كنم بد نيست يه بخش اختصاصي و جداگانه براي اون در نظر گرفته بشه چون خودش به دهها قسمت و بخش جداگانه تقسيم ميشه حالا كه قراره يه كار علمي و خوب در رابطه با نخبگان و استعدادها انجام بشه لطف كنن همه دوستان كه كار رو كامل و درست و اصولي انجام بدن وگرنه مثل بقيه سايتهايي ميشه كه بعد از مدت كوتاهي عدم كارايي اونا نمود پيدا ميكنه و بقيه بحث رو ادامه ندم و قيچيش كنم بهتره همين اول كاري باعث ايجاد تنش و يه سري مسائل ديگه نشم ...ممنون

hadi elec
26th September 2012, 03:26 PM
با سلام
ببخشيد در كل انجمنها و بخشهاي سايت و بخصوص بخش برق (نميدونم كي قراره اين الكترونيك از برق جدا شه) كه بخش الكترونيك هم كه جزو اون حساب ميشه و مهمترين شاخه علم و دانش حال حاضر حساب ميشه كلمه اي به اسم الكترونيك برنخوردم و چون شاخه خودم الكترونيكه نميدونم كجا بايد فعاليتم رو شروع كنم بد نيست يه بخش اختصاصي و جداگانه براي اون در نظر گرفته بشه چون خودش به دهها قسمت و بخش جداگانه تقسيم ميشه حالا كه قراره يه كار علمي و خوب در رابطه با نخبگان و استعدادها انجام بشه لطف كنن همه دوستان كه كار رو كامل و درست و اصولي انجام بدن وگرنه مثل بقيه سايتهايي ميشه كه بعد از مدت كوتاهي عدم كارايي اونا نمود پيدا ميكنه و بقيه بحث رو ادامه ندم و قيچيش كنم بهتره همين اول كاري باعث ايجاد تنش و يه سري مسائل ديگه نشم ...ممنون

سلام
اون سایتهایی که شما میگید تقسیم بندیشون طبق تقسیم بندی گرایشهای دانشگاهیه
اگر شما دقت کرده باشی میبینی که تقسیم بندی دانشگاهی ما نداریم و به صرف کاربرد و کاربریه بیشتر و طبق اینکه چه قسمتی ممکنه علاقمند بیشتری داشته باشه
تقسیم بندی اینجا شکل گرفته
منم رشته ام الکترونیکه
دیگه اینکه تقسیم بندی بشه الکترونیک،قدرت ، ابزار دقیق ، مخابرات و ..... خیلی خیلی تکراریه
ما تقسیم بندی کاربری رو مد نظر قرار دادیم
شما اگر دنبال مطلب خاصی باشی راحت میتونی پیداش کنی
هیچ مشکلی هم بابت فعالیت نیست
شما میتونی تو کل تالار بسته به نیاز و یا تخصصت فعالیت داشته باشی

الان شما فکر میکنی قستمهای مدار ها و پروژه ها و نرم افزار ها به طور مثال بحثی غیر از بحث الکترونیک دارن؟
این تقسیم بندی الکترونیک و ... دیگه قدیمی شده چون همه گرایشها و مطالب تو عمل در هم تنیده هستن
دیگه نمیشه رله رو تو الکترونیک و یا قدرت دونست بلکه تو هر دو کارایی و تعریف داره پس بهتره بگیم جز قطعات برق هیت و زیاد ریز نشیم
شما هیچ مشکلی برای فعالیت تو تالار پیدا نخواهی کرد
موفق باشی[cheshmak]

shahryar52
2nd October 2012, 02:58 PM
سلاماون سایتهایی که شما میگید تقسیم بندیشون طبق تقسیم بندی گرایشهای دانشگاهیهاگر شما دقت کرده باشی میبینی که تقسیم بندی دانشگاهی ما نداریم و به صرف کاربرد و کاربریه بیشتر و طبق اینکه چه قسمتی ممکنه علاقمند بیشتری داشته باشه تقسیم بندی اینجا شکل گرفتهمنم رشته ام الکترونیکهدیگه اینکه تقسیم بندی بشه الکترونیک،قدرت ، ابزار دقیق ، مخابرات و ..... خیلی خیلی تکراریهما تقسیم بندی کاربری رو مد نظر قرار دادیمشما اگر دنبال مطلب خاصی باشی راحت میتونی پیداش کنیهیچ مشکلی هم بابت فعالیت نیستشما میتونی تو کل تالار بسته به نیاز و یا تخصصت فعالیت داشته باشیالان شما فکر میکنی قستمهای مدار ها و پروژه ها و نرم افزار ها به طور مثال بحثی غیر از بحث الکترونیک دارن؟این تقسیم بندی الکترونیک و ... دیگه قدیمی شده چون همه گرایشها و مطالب تو عمل در هم تنیده هستندیگه نمیشه رله رو تو الکترونیک و یا قدرت دونست بلکه تو هر دو کارایی و تعریف داره پس بهتره بگیم جز قطعات برق هیت و زیاد ریز نشیمشما هیچ مشکلی برای فعالیت تو تالار پیدا نخواهی کردموفق باشی[cheshmak]با سلامضمن تشكر از اينكه وقت گذاشتين و جواب نسبتا جامعي هم گفتينولي بايد بگم قانع نشدم و نظري كاملا عكس نظر شما دارم به نظر من رشته ها دارن كاملا خودشون رو از هم جدا ميكنن و خودشون هر كدوم به چند رشته فرعي ديگه تقسيم ميشنمنباب مثال همينطوري عرض كنم مثلا كامپيوتر رشته سخت افزارش رو ديگه نميشه جزو الكترونيك آورد و خودش يه رشته مجزا ميشه به عنوان ميكرو الكترونيك به حسابش آورد جايي كه تو يه سانتيمتر مربع برفرض ميليونها ميليون ترانزيستور رو قرار دادخودش واقعا يه علم ديگه اصلا ميشه بهش گفت.اون چيزي كه در عرف كل دنيا هست بخش الكترونيك يه بخش جدا در هر سايت علمي و مرتبط با اونه كه مدارهاي سرگرمي-آموزشي-مدارات صوتي(كه رشته مورد علاقه خودمه)-مدارات فرستنده و گيرنده و غيره رو اونجا ميذارن كه هر كس تو هر نقطه دنيا با يه سرچ كلمه electronic به اون دسترسي پيدا ميكنه..به هر حال بگذريم من دوباره معتقدم جاي يه بخش جداگانه به اسم بخش الكترونيك اونطوري كه در كل دنيا متداول است جاش واقعا خيلي خيلي خاليه و جاي تعجب زياد داره و يادم رفت بگم من هم اتفاقا با تقسيم بندي بروش گرايشهاي دانشگاهي مخالفم ...بگذريم به هر حال هر چي صلاحديد مديران و مسئولان عزيز سايته من فقط به عنوان كسي كه بيست ساله الكترونيك كار ميكنم و عشق زندگيمه (هم شغلمه هم سرگرميمه هم تفريحمه...در كل همه زندگيم شده اون)نظرم رو گفتم

mamadshumakher
20th October 2012, 10:52 PM
خوش امدی

- - - به روز رسانی شده - - -

خوش امدی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد