PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال معرفی نرم افزار

hossien
23rd September 2012, 04:31 AM
سلام دوستان
من یک نرم افزار می خواستم که روی سیستمم نصب کنم که بتوانم اکانت (یوزر و پسورد) تا 100 درست کنم که هر فرد با وارد کردن مشخصات وارد سیستم شود و از ان استفاده کند . به عبارتی دیگر یک کامپیوتر هست با کاربران مختلف که گزارشی از کارکرد در اینترنت و زمان ورود و روج به اینترنت و سایت هایی که هر یوزر می بینه چی هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید

hossien
24th September 2012, 05:51 AM
کسی نرم افزاری در این زمیه نمیشناسه؟؟؟؟

leyli man
24th September 2012, 08:19 AM
[tafakor][tafakor][tafakor]

yasaman hedayati
25th September 2012, 04:31 PM
سلام دوستان
من یک نرم افزار می خواستم که روی سیستمم نصب کنم که بتوانم اکانت (یوزر و پسورد) تا 100 درست کنم که هر فرد با وارد کردن مشخصات وارد سیستم شود و از ان استفاده کند . به عبارتی دیگر یک کامپیوتر هست با کاربران مختلف که گزارشی از کارکرد در اینترنت و زمان ورود و روج به اینترنت و سایت هایی که هر یوزر می بینه چی هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
من فکر میکنم این نرم افزار کارتونو راه بندازه
این لینک دانلودhttp://mehdi-sheikhi5550.blogfa.com/post/49/-دانلود-نرم-افزار-کنترل-فرزندان-در-کامپیوتر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد