PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر گروه ایده پردازان گروه داستان نویسی

بلدرچین
21st September 2012, 01:07 PM
سلام بر همه ی عزیزان دوست داشتنی.
این گروه یک گروه عمومی هستش. هم داستان نویسان عزیز میتونن توی اینجا ثبت نام کننو عضو گروه بشن هم کسایی که اصلا داستان نمی نویسن یا اندک علاقه ای دارن.
این گروه برای نوشتن قالب های مختلف ادبیات(رمان ،داستان و...) ایده میده. بعد این که ایده ها داده شد حالا هر زمانی بودش،ایده ها دسته بندی میشن برحسب موضوعشون و جمع اوری میشن و توی اتاق فکر گروه نویسندگان درباره هر ایده بحث میشه و بهد اینکه نتیجه گیری شد ازاون ایده استفاده میشه و به بهترین ایده ها که تبدیل به داستان یا رمان یا... شن و این ایده ها پس از نوشته شدن و خونده شدن توسط افراد مختلف سایت یا سایت های دیگر، مشخص میشن و برحسب اندازه محبوبیت جایزه ای برای فرد ایده دهنده داده میشه. ممکنه یک ایده برای فرد یا افرادی باشه پس اگر ایده ی گروهی به عنوان ایده محبوب مشخص شد به تمامی عزیزانی که توی ایده برنده سهیم بودن جایزه ای داده میشه.
ایده ها ممکنه اتفاقات ناگوار،اتفاقات خوب و عاشقانه یا حوادثو اتفاقات مختلفی باشن،تقریبا هرچیزی میتونه به عنوان ایده بیان بشه.
ممکنه ایده به صورت طرح کامل داستان یا رمان یا... باشه یا اینکه ممکنه به صورت چند گرای (خصوصیت افراد)باشه که همگیه ایده های فرستاده شده دقیقا توی اتاق فکر مطرح میشه و برای نوشتن انتخاب میشه.
ایده دادن ها زمان مشخصی نداره،تا زمانی که این گروه و بخش هست ایده دادن هم هست...

همه میتونن توی این گروه اسم بنویسن،ایده دادن مختص ادبیاتی ها یا هنریها نیست ممکنه یک مهندس یا دکتر یا هرکس دیگه هم ایده ای بده و بهترین ایده برای نوشتن باشه...
منتظر شما دوستان و عزیزان هستم...
کمک کنیم تا بهترین بخش سایت را بسازیم...
دراین گروه فقط اسامی افراد گروه هست و ایده های ارسالی برای جداسازی و منظم سازی در بخش 2 گروه ایده پردازان نوشته شود و فرستاده شود.

*ایده های ارسالی فقط مخصوص نوشتن داستان گروه است و کسی اکیدا حق استفاده به هرشکل را ندارد.*

YaMaBoUsHi
21st September 2012, 01:12 PM
سلام. من یاسین هستم. خوشحال میشم اگه بتونم کمک کنم. هر کاری هست بگید تا با کمک هم انجامش بدیم. خوشحال میشم

shabhayebarare
22nd September 2012, 01:30 PM
سلام. خوشحال میشم بتونم کمک کنم. هر کاری هست بگید تا با کمک هم انجامش بدیم. [golrooz][golrooz]

reza-1369
22nd September 2012, 02:13 PM
یا علی.

saamaaneh
22nd September 2012, 04:02 PM
حاضر

آسمان آبی2020
23rd September 2012, 11:31 AM
حاضر[golrooz]

homeyra
23rd September 2012, 01:13 PM
حاضر....

بلدرچین
23rd September 2012, 02:29 PM
من هم حاضر

shiny7
23rd September 2012, 07:51 PM
هستم!!!!گرچه خسته ام!!!

سونای
24th September 2012, 08:50 PM
بسم ا....
حاضر[golrooz]

ستاره 15
26th November 2012, 08:52 AM
حاااااااااااااااااااااااا ااااااضر[esteghbal]

fly in the sky
16th April 2013, 09:28 PM
هستم

1=1+1
17th July 2013, 09:53 PM
حاضر

fly in the sky
22nd July 2013, 01:55 AM
منم هستم

بلدرچین
24th September 2015, 10:52 PM
http://www.njavan.com/forum/group.php?gmid=34777&do=discuss#gmessage34777

از علاقه مندان به داستان نویسی و داستان خواهشمندم به لینک بالا مراجعه کرده و در پرسش شرکت نمایید.
گروه به صورت عمومی درامده و نیازمند به تایید مدیریت ندارد.
متشکرم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد