PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال هرکی شیمی خونده یا اطلاع داره میتونه کمک کنه

بحث
20th September 2012, 09:16 PM
سلام میخواستم در مورد دانشگاهها اگه اطلاعی دارین بگین البته در مورد رشته شیمی ,شیمی هر دانشگاه چطوریه آسون میگیرن یا سخت استادان محترم در چه حدی هستن وهر اطلاعی که دارین لطفا بگین میتونه واسه بچه ها کمک کنه یه عالمه ممنون

reza-1369
20th September 2012, 09:21 PM
خب من دانشگاه تبریز میگم.اساتید عالی یعنی سرشار از انرژی وعلم.دانشکده واقعآ زیبا با تمام امکانات.ولی خیلی سخت گیر.
در اکثر گرایش ها مقطع ارشد و دکتری پذیرش داره.

sare*
20th September 2012, 09:31 PM
من اطلاع چندانی از این گرایش ندارم ولی میدونم که اکثرا اساتید در درجه استادیار هستند و استاد تمام نیستند(دانشگاه های دولتی)
تو بعضی از دانشگا ههاممتاسفانه مد شده انگاری که نمره دانشجو رو کم بدن سخت گیری الکی
در مورد خوب بودن اساتیدم باید بگم که اونقدی که اطلاعات دارن و باید بگن به دانشجو اصلا گفته نمیشه به علت خیل عظیمی از مشکلات.....................
که ماها مقصرش نیستیم ولی چه دیواری کوتاهتر از دیوار ما............!؟

بحث
21st September 2012, 01:37 PM
چون بچه ها جواب ندادین سوالو یه جور دیگه میپرسم اطلاعاتتون در مورد دانشگاهها رو بگین واسه بچه هایی که انتخاب رشته میکنن لازم میشه [tashvigh]

1=1+1
21st September 2012, 02:22 PM
خب من دانشگاه تبریز میگم.اساتید عالی یعنی سرشار از انرژی وعلم.دانشکده واقعآ زیبا با تمام امکانات.ولی خیلی سخت گیر.
در اکثر گرایش ها مقطع ارشد و دکتری پذیرش داره.

دانشگاه تبریز برا درس شیمی خیلی خوبه

میگن مغزای شیمی اونجا جمع شدن

اگه موقعیتتون جوریه میتونید برین تبریز

حتما انتخابش کنید [cheshmak]

الدهید
3rd October 2012, 09:09 PM
من دانشگاه تبریز شیمی می خونم اساتیدش عالی خود دانشکده خوب ولی استادا خیلی خیلی سختگیر پدر دانشجوهارو در میارن smilee_new1 (11)

رقیه صداقت
11th October 2012, 03:04 PM
فقط ذانشگاه مازندران

*مینا*
9th November 2012, 05:03 PM
سلام میخواستم در مورد دانشگاهها اگه اطلاعی دارین بگین البته در مورد رشته شیمی ,شیمی هر دانشگاه چطوریه آسون میگیرن یا سخت استادان محترم در چه حدی هستن وهر اطلاعی که دارین لطفا بگین میتونه واسه بچه ها کمک کنه یه عالمه ممنون

سلام
دانشکده شیمی دانشگاه تبریز ...
همه اساتید رو نمی شه با یه چوب محک زد ، همشون عالی هستن ولی نمیشه گفت همه در حد ایده آلن ...
تو دو سال اخیر یه سری از اساتید بازنشته شدن ، هرچند جزوه های این استادا واقعا فوق العاده بود و هر سال که سوالای ارشد منتشر می شد می تونستی چند تاشو تو جزوه ی این استادا ببینی ! اما سر کلاس زیاد سخت نمی گرفتن در عوض سر جلسه امتحان یک سوالایی برات طرح می کردن که واقعا فوق العاده سخت می شد[khastegi] .

دانشگاه تبریز یه استاد تجزه ای داره به اسم دکتر د... ، اطلاعات این استاد و نحوه تدریسش به شدت به روز هست یه بار یکی دیگه از اساتید تجزیه داشت راجع به سوالای ترم قبل درس اون استاد نظر می داد ، گفتش که ترم پیش سوالا رو در حد المپیاد داده بود ... البته می گفت بچه ها هم نمره های خوبی گرفته بودن ( نمره خوب یعنی 15 اینا [nishkhand] )

اساتیدی که تازه اومدن نحوه ی تدریسشون فوق العاده هست ، سر کلاس به شدت سخت می گیرن ، سوالای امتحانیشون هم سخت می شه ولی چون دانشجو سر کلاس یاد می گیره آسون میشه حلش کرد.

بگم از نحوه ی اصلاح ورقه ها براتون ... که سوال رو باید تمام و کمال درست و بی نقص بنویسی ، اگه از اولش بزنی و جواب آخرت درست در بیاد ، یا این که اولاش و درست بنویسی و جواب آخرت رو به خاطر یه اشتباه محاسباتی غلط در آری شاید از کل نمره ای که داره مثلا 3-5 نمره، فقط 0.5 نمره بگیری [khastegi] یه بار که به این موضوع اعتراض کردیم یکی از اساتید گفتن که قبلا ها یه استادی بود به جواب آخر نگاه می کرد اگر غلط بود کل نمره رو می زد ، اگر درست بود شروع می کرد به اصلاح اون سوال [eynaki] دلیلش هم این بود که دانشجوها قراره فردا برن تو صنعت کار کنن ، و صنعت به جواب آخر نیاز داره نه به راه حل ، اون جا دیگه نمی تونی بگی اشتباهی تو ماشین حساب به جای ضرب تقسیم زدم [gooshnakardan]

محیطش خوبه یه نقص بزرگی که داره اینه که تریا توی دانشکده هست و هیچ تحویه ای نداره ، مخصوصا تو قسمت آقایون (بوی سیگار و ... :| ) موقع های نهار هم ازش بوی سوسیس و روغن و کلا غذای سرد فست فودی می اومد و کل اون قسمت رو می پیچوند .

آزمایشگاه ها و بقیه مواردش خوبه ، خوب که می گم یعنی در مقایسه با خیلی از دانشگاه ها خوبه ...

sanaz zamani
4th December 2012, 12:31 AM

sanaz zamani
4th December 2012, 12:32 AM
سلام عزیزم
بگو چی میخوای بدونی من بهت بگم ؟

sanaz zamani
4th December 2012, 12:35 AM
من ترم 3 کارشناسی ارشد شیمی ÷یام نور زنجان هستم کارشناسیم همین دانشگاه خوندم و اساتید که خوب بودن درسا هاه دوست داتنی بودن به جز شیمی کوانتومی که به زور÷اس کردم

aisan.
23rd January 2013, 11:26 AM
من با توجه به اطلاعاتی که درباره دانشگاه صنعتی شریف دارم میتونم بگم اساتید خوب هستن و همه از نظر علمی پاسخ گوی سوالات هستن و مقاله های خوبی هم نوشتن به تازگی یکی از اساتید تجزیه توانسته مقاله ای بنویسه که تعداد ارجاعات به آن به حدی باشه که عنوان دانشمند را بدست بیاره
به سختی میشه نمره خوب گرفت منظورم از خوب بین 17 تا 18 هست کلا اگه بخوای استراحت هم کنی باید به فکر فقط پاس کردن با 12 و همین باشی و نموداری هم ندارن مگر این که 70 درصد بچه ها نتونن درسی را پاس کنن

6824
23rd January 2013, 01:59 PM
با سلام :
سعي كنيد دنبال علم باشيد نه دنبال نمره و سخت گير نبودن اساتيد دانشجو كارش درس خوندنه و بايد درس بخونه . من ارشد شيمي از دانشكاه كرمان دارم خيلي اساتيدش با معرفت و خوب بودن واقعا دلسوز دانشجو بودن تا جاي كه امكان داشت كمك مي كردن سطح علميشون هم بالا بود همه خارج تحصيل كرده بودن

abkar
28th January 2013, 09:31 AM
http://www.njavan.com/forum/images/smilies/other%20%2841%29.gifسلام
رشته شیمی فقط وفقط به خود ادم بستگی دارد چونکه ازترم 2به بعد فقط شیمی نیست کلی درس به اون اضافه میشه .
بهتره بجای تحقیق درمورد استاد به مشاوره بایک مشاوره تحصیلی بپردازی

وهمیشه درهر دانشگاهی استادی که نمره نده یابد درس بده وجود دارد.
پس بسوی علم .................................................. ...................
http://www.njavan.com/forum/images/smilies/jang%20%287%29.gif
به امید بهترین ها خداحافظ تو وخوبی ها
[khodahafezi]

Dorna dordone
30th January 2013, 06:14 PM
من اطلاعی در مورد دانشگا و اساتید تو رشته ی مربوطه ندارم دوست گلم

اما ممنونم از دعوتت و جا داره طبق گفته ی دوستم abkar بگم درسته که منابع و پشتکار خود آدم مهم و تاثیر اصلی رو خود آدم میذاره تو هر رشته ای که باشه اما اساتید زبده و دانشگاه های در سطح بالا هم واقعا بی تاثیر نیستن و نمیشه چشم پوشی کرد از اثراتی که تو پیشرفت دانشجو ی عزیز میذارن..البته اثرات مشورت تو این زمینه رو انکار نمیکنم

من که ممنونم از چنین پستی و مطمئنم به دوستان کمک میکنه [golrooz]

- - - به روز رسانی شده - - -

من اطلاعی در مورد دانشگا و اساتید تو رشته ی مربوطه ندارم دوست گلم

اما ممنونم از دعوتت و جا داره طبق گفته ی دوستم abkar بگم درسته که منابع و پشتکار خود آدم مهم و تاثیر اصلی رو خود آدم میذاره تو هر رشته ای که باشه اما اساتید زبده و دانشگاه های در سطح بالا هم واقعا بی تاثیر نیستن و نمیشه چشم پوشی کرد از اثراتی که تو پیشرفت دانشجو ی عزیز میذارن..البته اثرات مشورت تو این زمینه رو انکار نمیکنم

من که ممنونم از چنین پستی و مطمئنم به دوستان کمک میکنه [golrooz]

sima_28
26th August 2013, 04:45 PM
سلام
بسیاری از استادهای شیمی واقعا توانایی دارن.معمولا سخت گیر هستن.چون شیمی رو باید درست یاد گرفت نه سرسری. من ترم آخر ارشد فیتوشیمی هستم.گروه علوم پایه در بسیاری از دانشگاه ها قوی و موفق هستن.خصوصا تهران واهواز و شیراز

maryam kia
26th August 2013, 06:18 PM
با سلام :
سعي كنيد دنبال علم باشيد نه دنبال نمره و سخت گير نبودن اساتيد دانشجو كارش درس خوندنه و بايد درس بخونه . من ارشد شيمي از دانشكاه كرمان دارم خيلي اساتيدش با معرفت و خوب بودن واقعا دلسوز دانشجو بودن تا جاي كه امكان داشت كمك مي كردن سطح علميشون هم بالا بود همه خارج تحصيل كرده بودن

افرین.اونایی ک خارج تحصیل کردن معمولا روشن فکر ترن

The one
19th December 2014, 05:15 PM
چون بچه ها جواب ندادین سوالو یه جور دیگه میپرسم اطلاعاتتون در مورد دانشگاهها رو بگین واسه بچه هایی که انتخاب رشته میکنن لازم میشه [tashvigh]

در مورد تمام رشته ها بسته به خود دانشجو و سطح یادگیریش نمیشه با یقین حرفی زد که کدوم دانشگاه بهتره ولی من خودم که تهران مرکزم میگم هر نوعیش پیدا میشه.[labkhand][labkhand][labkhand]

تکتم7
23rd January 2016, 12:56 PM
سلام من خودم دانشجوی دانشگاه حکیم سبزواری هستم استاد شیمی این دانشگاه حکم فیلتر دارن که از ترم اول شروع به فیلتر کردن میکنن تا به ترم سه و چار برسه که کلا دانشجو ها فیلتر میشن
استاد های متفاوت و روش های انداختن متفاوتی دارن استادی هست که اگه بهش بگی استاد من ننداز بدون شک حتی کامل ترین برگه داشته باشی صد درصد افتادی ............از اون طرف استادی داریم که دقیق نمره خودت میده نه کم میکنه نه زیاد چیزی به نام نمودار هم نداره ...........استادی هم داریم که تو برگه باید حاصل یک ضربدر یک براش بنویسی ا.......استادی هم داریم که اولین باری باشه که باهاش برداری بدون شک افتادی ماکزیمم کلاسش در بهترین حالت ترم سیزده و سه نفر یا چار نفر بیشتر پاس نمیشن
کلا تنوع استاد تو این دانشگاه فراوان و درجه سختگیری رو دست کل دانشگا ها زدن
و تمام گرایش ها تو کارشناسی داره و ارشد هم باجی به دانشگاه دیگه نمیده
دانشگاه هنوز در حال ساخت و احداث بناهای متفاوت ولی عالیی میباشد دانشگاه علوم پایه ان در حال تکمیل شدن ولی حدود سه یا چار سال دیگه طول میکشه فضا اموزشی خوبی داره ولی انتخاب واحد ترم اولش کمی با دانشگاه دیگه متفاوت و کلا سیستم اموزشی متفاوتی داره حتی در مورد گرایش ها هر ترم تفاوت انتخاب واحد دارن

ولی در کل اساتید عالی داره فقط باید درس خوند

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد