PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مخفي نگه داشتن ip و جلوگیری از هک شدن

Ehsan M
18th September 2012, 09:16 PM
با استفاده از اين ترفند ميتوانيد کاري کنيد که IP شما براي هميشه دور از دسترس اين افراد باشد و به نوعي به طور کامل IP خودتان رو از دسترس ديگران مخفي نگه داريد.

براي اين کار:
1- ابتدا از منوي Start به Run رفته و در محيط Run عبارت MMC را تايپ نماييد.
2- در محيط جديد ، از منوي File به قسمت Add/Remove Snap-in برويد.
3- در پنجره باز شده بر روي دکمه Add کليک کنيد.
4- در پنجره جديد ، بر روي IP Security Policy Management کليک کرده و دکمه Add را بزنيد.
5- سپس Finish را زده و خارج شويد.
6- در پنجره قبلي بر روي Ok کليک کنيد.
7- حال در همان محيط اوليه هستيد. در حال حاضر آيکون کناري عبارت IP Security Policy Management زرد رنگ است. اکنون ميبايست يکبار بر روي آن کليک کنيد تا رنگ آن به سبز تغيير پيدا کند

mehrab123
18th September 2012, 09:32 PM
حال در همان محيط اوليه هستيد. در حال حاضر آيکون کناري عبارت IP Security Policy Management زرد رنگ است. اکنون ميبايست يکبار بر روي آن کليک کنيد تا رنگ آن به سبز تغيير پيدا کند

بعد از اون سبز شد وقتی میخام کلوز رو بزنم میخاد سیوش کنی تو جایی چیکار کنم

Amaterasu
18th September 2012, 09:58 PM

هر جایی دوست دارین سیو کننین

یا همون جایی که خودش میگه سیو کنین

Ehsan M
18th September 2012, 10:17 PM

آره همونجوری که دوست عزیز Amaterasu (http://www.njavan.com/forum/member.php?234033-Amaterasu) گفت هر جا که میخوای یا همونجایی که خودش default انتخاب میکنه سیو کن [cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد