PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دختری که در فیلم موهن نقش داشت +عکس

golden3
16th September 2012, 02:54 PM
Anna Gurji در اولین مصاحبه ای که با او انجام شد بسیار وحشت زده بود او گفت: توسط مدیر 55 ساله اش فریب خورده است.

http://www.1pars.com/images/2012/ART/anna1.jpg

به گزارش"یک پارس" به نقل از روزگار نو, این بازیگر جوان 21 ساله اضافه می کند:من کاتولیک هستم و مدت چند روز است که قرص خواب استفاده می کنم، همه اش گریه می کنم مردم بخاطر این فیلم افتضاحی که بازی کرده ام از من متنفر هستند.

فیلم مذکور از سوی تری جونز، کشیش ضد اسلام اهل فلوریدای آمریکا، منتشر شده که اعلام کرده‌ است انتشار این فیلم به مناسبت سالگرد حملات یازده سپتامبر صورت گرفته است.

http://www.1pars.com/images/2012/ART/anna2.jpg

در این فیلم دوساعته، شخصیت ارزشمند پیامبر اکرم (ص) به طنز گرفته شده و این چهره پاک، فردی ترسیم شده‌ است که گناهان بسیاری مرتکب می‌شود.

«سَم باسیل»، نویسنده و کارگردان این فیلم، که «برائت از مسلمانان» نام دارد یک یهودی آمریکایی اهل کالیفرنیا و شاغل در بخش مستغلات است، اما پخش و توزیع فیلم را تری جونز برعهده دارد.

مجتبی
16th September 2012, 03:26 PM
میبخشید ولی ایشون .... خوردن که فریب خوردن!
مگه میشه آدم انقدر بیشعور باشه که دیالوگی که داره میگرو نفهمه[tafakor]
همش دروغه... اینجوری فقط میخوان گندی رو که زدن جم کنن...

leyli man
16th September 2012, 05:07 PM
یعنی چی................عجب ادمایی خدا چرا دنیا به اخر نمیرسه همین مونده بود دینو پیامبر به تمسخر بگیرن x-(x-(x-(x-(

BaAaroOoN
16th September 2012, 08:09 PM
من نمیدونم تا چه حد صحت داره این حرفی که این خانوم زده
نمیخامم که قضاوت کنم
ولی خدا این آدمای بی ادب و.... رو لعنت کنه که برای اذیت کردن مسلمونا به هررررر کاری متوسل میشن
ما هم میتونیم این کارا رو بکنیم
ولی این اعمال به دور از انسانیته
این کارا حیوانیه.حیوانی[delkhoori]

یاس بهشتی
28th November 2012, 06:09 PM
با سلام
از دوست گرانقدر تشکر بخاطر این تاپیک چون من خیلی دلم میخواست بازیگر این فیلم راببینم و از جزئیات فیلم با خبر بشم نظر دوستمون که فرمودند که این خانم دیالوگ ها راخونده و مطلع بوده درسته اما هر کسی خودش جوابگوی عملش در اخرت خواهد بود انشالله با ظهور اقا امام زمان مشت محکمی بر دهانشان خواهد خورد.

maryam kia
17th August 2013, 01:29 AM
بی ادباااااااااااااااااااااا اااااااا[asabani][asabani][asabani][asabani][asabani][asabani][asabani][asabani]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد