PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر تبليغ بهائيت در برخي مدارس كشور

AvAstiN
11th March 2009, 08:33 PM
اخيراً در برخي مدارس استانهاي همدان ، فارس، اصفهان و يزد برخي دانش آموزان بهائي به انحاء مختلف ديگر دانش آموزان را به آيين ضاله بهائيت دعوت مي كنند .

به گزارش بولتن نيوز؛ اين دانش اموزان از طريق توزيع جزوه هاي ويژه اي كه در اسرائيل مختص جوانان چاپ شده اند و دين بهايي را آسانترين و الهي ترين ! دين معرفي مي كند سعي مي كنند زمينه آشنايي كلي همشاگرديهاي خود را فراهم كنند .

در مرحله بعدي فايلهاي بلوتوث ويژه اي نيز براي مراحل تكميلي كه حاوي سخنان سرگردگان اين فرقه گمراه است بر روي گوشي همراه دانش آموزان ارسال مي شود .

در مرحله نهايي نيز براي رسميت بخشيدن به فعاليت افرادي كه تازه جذب شده اند پارتي هايي در منازل دانش آموزان بهايي با حضور يك مبلغ ارشد ! برگزار مي شود و برنامه هاي تخصصي ! به اين افراد در حوزه مورد علاقه شان داده مي شود .

همچنين در نحوه ديگري از روش جذب با شناسايي دانش آموزان كم بضاعت و پرداخت كمك هزينه و تقبل برخي هزينه هاي خانواده هاي آنها زمينه گرايش آنها به فرقه بهائيت فراهم شده است .

iman_asadi
4th January 2010, 05:50 PM
با سلام.
دوست عزیز متاسفانه این جملاتی که شما نوشتید اگه کسی اونها رو بخونه و نه مسلمون باشه و نه بهایی،فقط به این نتیجه میرسه که نویسنده تا چه اندازه یکطرفه مطلب رو نوشته.
کتاب های بهاییان هیچ یک در اسراعیل چاب نمی شوند و در اعتقادات بهاییان اشخاصی به نام سرگردگان وجود نداره.
به علاوه من فکر میکنم وقتی یک نفر در قسمت ادیان پست میده،باید به هیچ اعتقادی توهین نکنه،به هر حال در آیین بهایی هم اعتقاد به خدا هست و هم نماز و روزه و ... و خیلی ها پیرو این آیین هستند،پس استفاده کردن از الفاظی مثل ضاله یا گمراه برای اون ها درست نیست.
من یه سوال دیگه هم داشتم که آیا شما پست هایی رو که میدی خودت اطلاعاتی در موردش داری و یا copy و paste میکنی؟
آیا شما در مورد احکام و تعالیم بهاییان اطلاعی دارید که نوشتید: دين بهايي را آسانترين دین معرفی میکنند
به نظر من در مباحث دینی خیلی مهم هست که به واقعیات و مدارک اشاره کرد و همینطور به پیروان هیچ دینی نباید توهین کرد.
این رو انسانیت ایجاب میکنه.
فقط میخواستم بگم که بهتره در مباحث دینی با تحقیق و رعایت این موضوع که به کسی توهین نشه پست داد.
مرسی و ممنون.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد