PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر "علي آبادي"‌ قهرماني تيم واليبال نشسته ايران را تبريک گفت

diamonds55
15th September 2008, 02:34 PM
معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني در پيامي قهرماني مقتدرانه و سرافرازانه تيم واليبال نشسته ايران را در سيزدهمين دوره بازيهاي پارالمپيک 2008 پکن تبريک گفت.

به گزارش ايرنا و به نقل از سايت خبري سازمان تربيت بدني، مهندس محمد علي آبادي در پيام تبريک خود با تجليل از تلاش، کوشندگي و معاضدت تيمي اعضاي تيم ايران، خطاب به بازيکنان تيم ملي واليبال نشسته کشورمان تصريح کرده است: جوانان عزيز و دلاور، بازي خوب، زيبا و تحسين برانگيز شما را در مقابل تيم بوسني شاهد و ناظر بودم، ديداري که يکبار ديگر بر توانمندي‌هاي واليبال نشسته ايران در دنيا مهر تاييد زد تا طلايي ناب به کاروان پارالمپيک ايران در بازيهاي پکن تقديم شده و دل مردم سرافراز کشورمان از اين قهرماني شاد و خرسند شود.
اينجانب ضمن تبريک قهرماني باشکوه تيم ملي واليبال نشسته ايران به مقام معظم رهبري، رييس جمهوري و ملت شريف ايران اسلامي بر خود وظيفه مي دانم به همت و پايمردي جوانان دلير واليبال نشسته ايران درود فرستاده و از تلاش و برنامه ريزي مسئولان ورزش جانبازان و معلولان و همين طور زحمات مربيان تيم ملي واليبال نشسته تقدير و تشکر کنم.
بهروزي و توفيق کامل کاروان ورزشي جمهوري اسلامي ايران را در بازيهاي پارالمپيک پکن از خداوند متعال مسالت دارم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد