PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال

انریکه
13th September 2012, 09:52 PM
من غیر انتفاعی آموزش زبان انگلیسی قبول شدم به نظر شما برم یا دوباره بخونم سال دیگه دوباره کنکور بدم؟

ali-m
14th September 2012, 07:43 AM
بستگي به خودت داره.
بعضي ها هستند كه پيام نور درس مي خونن، اما توانايي هاشون از دانشجو هاي دانشگاهاي دولتي بالاتره.
من خودم رشتم مترجميه و پيام نور درس مي خونم، هر هفته پنل ديسكاشن داريم با چندتا از بچه هاي دانشگاه دولتي، اما speakingخودمو از اونا بيشتر قبول دارم، (هرچند كلاساي كمي در پيام نور برگزار ميشه).
سال اولي كه به پيام نور اومدم، من توي حدود 60 دانشجو درس ميخوندم!!!!!!
بنابراين فرصت تقويت مهارت ها سر كلاساي پيام نور كمه و خودت بايد بفكر باشي وگرنه .....
لذا از استادم كه ايشون بيشترين كمك رو بهم كرد، دقيقا سوال شمارو پرسيدم، ايشون گفتند، فرق زيادي بين دانشگاهاي پيام نور و بقيه نيست.
الانم دارم تمرين ترجمه همزمان مي كنم.
با همه اينا، امكانات دانشگاها با هم يكي نيست، بنابراين رفاه شون هم يكي نيست.
موفق باشي

1=1+1
14th September 2012, 10:32 AM
من غیر انتفاعی آموزش زبان انگلیسی قبول شدم به نظر شما برم یا دوباره بخونم سال دیگه دوباره کنکور بدم؟

منم اولش فکرم مث اقا علی بود [sootzadan]

میگفتم اصل خودمم که تلاش کنم دانشگاه که مهم نیس [entezar2]

رفتم غیر انتفایی (رتبه ام خوب بود میتونستم برم دولتی ولی به خاطر یه سری شرایط خونوادگی مجبور شدم برم )

الن ترم سومم
همشم معدل الف شدم [khejalat]
ولی دوباره میخام کنکور بدم و برم یه دانشگاه دیگه (با رشتم مشکل ندارما فقط با دانشگاه )[cheshmak]

تنها مشکلمم اینه که بار علمی دانشگاهمون کمه و امکانات نداریم [negaran]

برا هیشکی مهم نیس[khabalood]

بچه های غیر انتفایی فقط مدرک میخان [khabalood]

ولی من دلم میخاد کار تحقیقی کنم و بی امکاناتی خیلی ازارم میده [negaran]

ولی شما رشتتون زبان فک نکنم خیلی امکانات نیاز داشته باشین [golrooz]

ashkan
14th September 2012, 11:59 AM
اصلا دیر نمیشه
یه سال دیگه صبر کن ، فکر کن یه ساله دانشجو هستی ... چه اتفاقی افتاده ؟ هیچی ، حد اقل یه جای بهتر قبول میشی بهش مینازی

Outta_Breathe1020
14th September 2012, 12:37 PM

یه موضوعی که هست برای یه سال دیگه خوندن اینه که کار آسونی نیست!
برای آوردن رتبه های خوب و بهتر از سال اول باید خیلی تلاش زیادی کرد!
به معنای واقعی همه چیز رو کنار گذاشت! حتی ذره ای با روند قبل بخوای پیش بری از امسالت بدتر نشی بهتر نمیشی!
کار آسونی نیست! باید واقعا فکر کنین به نظر من! ببینین واقعا تغییر خاصی میخواین در خودتون ایجاد کنین یا نه!
اگه واقعا این تصمیم رو دارین، یه ثانیه رو هم تلف نکنین و از همین ثانیه شروع کنین! ولی اگه حتی ذره ای شک دارین، رشته تون رو ادامه بدین!
خیلی از دانشجویان غیرانتفاعی اونقدر خودشون رو بالا کشیدن(اطرافم هستن واقعا) که حد نداره! تا میان جایی برای کار میگیرنشون چون واقعا کار کردن!
به هر صورت فکر میکنم برای سال دیگه خوندن باید عمیقا فکر کنین!
به امید موفقیت شما[golrooz]

غزل بارون
14th September 2012, 12:51 PM
سلام دوستان گلم.اومدم و خوندم که اینجا چنین مطلبی رو نوشتید خواستم بهتون بگم دوست من اصلا نذار برای سال بعد چون همونطور که f1020 گفتن کار سختی هست بعدم دوست من شما ازکجا میدونید سال دیگه دقیقا بتونید رتبه بهتری بگیرید درسته کنکور کمی آسونتر شده ولی باز هم در موقعیتش سخته برای هر کسی حتی اونی که خیلی به خودش مطمئنه و زیاد خونده.سالی که من کنکور دادم از دوستان خودمم همین مشکل داشتن و نرفتن و سال بعدشم قبول نشدن و دو سال پشت کنکور موندن اخرش غیر انتفاعی رفتن و دوسال عمرشونو هدر دادن با اینکه خیلی تلاش میکردن اگر اینکارو نکرده بودن الان در سشونم تموم شده بود.از من به شما نصیحت اگر در خودتون اینو میبینید و منطقی دقیقا منطقی فکر کنید چون پای عمرتون در میونه و اعصاب و روان خودتون و خانواده محترم صبر کنید تا سال بعد ولی اینکار کمی اشتباهه درسته برای کار به دانشگاهم نگاه میکنن ولی این شمایید که میتونید توانایی خودتونو در هر شرایط نشون بدید

ali-m
14th September 2012, 01:21 PM
هر دو شو باهم انجام بدي چطوره؟. دانشگاهتو برو، براي كنكورم بخون. اگه رتبت خوب شد كه فبها... و اگه نشد حداقل از دانشگاه عقب نموندي.

غزل بارون
14th September 2012, 01:34 PM
هر دو شو باهم انجام بدي چطوره؟. دانشگاهتو برو، براي كنكورم بخون. اگه رتبت خوب شد كه فبها... و اگه نشد حداقل از دانشگاه عقب نموندي.

آقای علی اینی که شما مسگسد خیلی خوبه ولی درسای دانشگاهی کم کم که جلو میرن سخت تر میشه و امکان نیست که بخواد به هر دو برسن دیگه.مگه واقعا از همه چیز در زندگی بزنن و فقط درس بخونن

1=1+1
14th September 2012, 04:16 PM
آقای علی اینی که شما مسگسد خیلی خوبه ولی درسای دانشگاهی کم کم که جلو میرن سخت تر میشه و امکان نیست که بخواد به هر دو برسن دیگه.مگه واقعا از همه چیز در زندگی بزنن و فقط درس بخونن

ترم اول دانشگاه که همش درسای پایه

پس ترم اول فقط یه مشکل داره اونم وقتشو از دست میده (برا کلاسا )
غیر انتفایی راحت میشه کلاسا دور زد تجربشو دارم [khanderiz]

ترم دوم دانشگاه مرخصی بگیری [tafakor]

اگه دوباره میخای بری زبان دانشگاه میتونه کمکت کنه

ولی به نظر من همون غیر انتفایی برو [golrooz]

sheri khoshgele
14th September 2012, 08:21 PM
سلااااااام به دوست گلم.اومدي اخر؟تبرييييك...ولي تو امسال نخوندي عزيزم سال ديگ حتما بهترشو مياري.

انریکه
19th September 2012, 11:23 AM
سلااااااام به دوست گلم.اومدي اخر؟تبرييييك...ولي تو امسال نخوندي عزيزم سال ديگ حتما بهترشو مياري.
سلام عزیزم. دلم برات تنگیده ولی نمیدونم به خاطر چی دیگه منو تحویل نمیگیری ولی بدون هر روز به فکرتم. فکر میکردم تو اون دوست رویاهامی ولی حالا فهمیدم که نیستی و پیدا کردن یه دوست خوب مثل پیدا کردن طلا میمونه!!!!!!به هر حال امیدوارم هر جایی هستی خوش باشی وخوشبخت بشی!!!!!![gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye][gerye]

مدیر بخش زبان خارجی
29th September 2012, 07:46 AM

دوست خوبم ..امسال رو حتما در دانشگاهی که قبول شدی ثبت نام کن و در عین حال در کنکور سال جدید نیز اسم نویسی کن .... اگر در جای بهتر قبول دی که فبها .. و میری و ثبت نام می کنی و احیانا واحدهایی که گذرانده ای رو معادل سازی می کنی .... و در غیر اینصورت چیزی رو از دست ندادی و همچنان در دانشگاه غیرانتفاعی ادامه به تحصیل می دی....

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد