PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آشنایی و سلام و احوال پرسی بچه هاي معماري ...

ЛίL∞F∆R
1st March 2009, 09:21 PM
سلامو سلام
بچه ها چه خوبه که همدیگر بهتر بشناسیم و بدونیم که کدومامون تو کدوم درس قوی تره این طوری موقعی که مشکل داریم می دونیم سراغ کی بریم که بتونه کمکمون کنه این تاپیکو باز کردم که خودتونو اینجا معرفی کنید و رزومه های درسیتونو بگین یا هر کار قابل توجهی که انجام دادین اینجوری می تونیم یه تیم معماریه قوی تشکیل بدیم {big hug}
موفق باشین.

ЛίL∞F∆R
1st March 2009, 10:05 PM
با اجازه اول خودم شروع می کنم.

نيلوفر , 20 سالمه ترم 4 ,دانشجو معماری دانشگاه تهران (کارشناسی)هستم.
کارم با نر افزارای معماری 3DMAX,AUTOCAD..... بدک نیست ولی مشکلای اساسی توش دارم.
دستم قویه, اسکیسام بدک نیست هندسه و ریاضیم و دروس تخصصیم کلاً بدک نیست.
جزو المپیاد ریاضی دانشجوییم جدیداً یه tez دادم در مورد خونه های قارچی شکل نوین که تو دانشگاه در حال بررسیه{big green}این تمام کارای مفیدم بود.

Admin
2nd March 2009, 02:21 PM
با تشکر از خانوم معمار ..!

منتظر دیگر دوستان معمار سایت هستیم....

امید عباسی
4th March 2009, 10:00 PM
سلام...ممنون بایت پیشنهاد خوبتون...خب پستی شبیه به همین پست در بخش های فنی و مهندسی شروع به کار کرده...

ممنون و موفق باشید

draz
8th March 2009, 08:49 AM
با اجازه اول خودم شروع می کنم.

نوا , 20 سالمه ترم 4 ,دانشجو معماری دانشگاه تهران (کارشناسی)هستم.
کارم با نر افزارای معماری 3DMAX,AUTOCAD..... بدک نیست ولی مشکلای اساسی توش دارم.
دستم قویه, اسکیسام بدک نیست هندسه و ریاضیم و دروس تخصصیم کلاً بدک نیست.

جزو المپیاد ریاضی دانشجوییم جدیداً یه tez دادم در مورد خونه های قارچی شکل نوین که تو دانشگاه در حال بررسیه{big green}این تمام کارای مفیدم بود.
سلام من میخواستم کارشناسی شرکت کنم لطفا" بگو چه جوری برنامه ریزی کنم وچی بخونم اگر سوال خواستم میتونم روت حساب کنم ودر ضمن بگو تو کارشناسی چه درسهایی میخونند لطفا"برام بفرست باتشکر draz;;)

ЛίL∞F∆R
13th March 2009, 12:03 PM
سلام من میخواستم کارشناسی شرکت کنم لطفا" بگو چه جوری برنامه ریزی کنم وچی بخونم اگر سوال خواستم میتونم روت حساب کنم ودر ضمن بگو تو کارشناسی چه درسهایی میخونند لطفا"برام بفرست باتشکر draz;;)

من در خدمتت هستم تا جایی که بتونم و کمکی از دستم بر بیاد هستم .
draz جان خوشحال می شیم که اینجا خودتو با کارایی که انجام دادی معرفی کنی .
موفق باشین.

parham_shokoohi
19th March 2009, 04:38 PM
با سلام دیدم همه فقط تشکر کردن و هیچ کس کاری که می خواستین رو نکرد.......!!!!!!
گویا خیلی دس تنهایین!!!
لیسانس معماری هستم از دانشگاه صنعتی شاهرود،دانش آموخته معماری داخلی از موسسه آموزشی پایا و مدرس معماری داخلی و عکاسی معماری در کاوندیش کالج مرکز آمل
در باب تخصص هام هم بگم آشنایی کامل با نرم افزار اتوکد دارم البته نمی شه در باره این نرم افزار ادعای کامل بودن کرد چون واقعا از یک اقیا نوس هم عمیقتر وعجیبتره!!!
اسکیس و راندو هم تا حدودی بلدم نمیگم استادم!!!
طراحی معماری رو هم میشه گفت خوب بلدم ولی از لحاظ تئوری هنوز مورد قبول خودم نیستم ولی بی نهایت به تئوری علاقه مندم چون معتقدم زیر ساخت اصلی معماریه ....
در نهایت هم بگم که مدیر عامل شرکت شار مان طرح البرز هستم که در حیطه معماری،معماری داخلی و لند اسکیپ فعالیت می کنه و به زودی دپارتمان پژوهش رو هم می خوایم در شرکت فعال کنیم و در فاز بعدی دپارتمان آموزس رو.....
دیگه نمی دونم چی باید برای معرفی خودم بگم؟؟؟
موفق باشین سالی خوش رو براتون آرزو دارم

ЛίL∞F∆R
28th March 2009, 07:48 PM
با سلام دیدم همه فقط تشکر کردن و هیچ کس کاری که می خواستین رو نکرد.......!!!!!!
گویا خیلی دس تنهایین!!!
لیسانس معماری هستم از دانشگاه صنعتی شاهرود،دانش آموخته معماری داخلی از موسسه آموزشی پایا و مدرس معماری داخلی و عکاسی معماری در کاوندیش کالج مرکز آمل
در باب تخصص هام هم بگم آشنایی کامل با نرم افزار اتوکد دارم البته نمی شه در باره این نرم افزار ادعای کامل بودن کرد چون واقعا از یک اقیا نوس هم عمیقتر وعجیبتره!!!
اسکیس و راندو هم تا حدودی بلدم نمیگم استادم!!!
طراحی معماری رو هم میشه گفت خوب بلدم ولی از لحاظ تئوری هنوز مورد قبول خودم نیستم ولی بی نهایت به تئوری علاقه مندم چون معتقدم زیر ساخت اصلی معماریه ....
در نهایت هم بگم که مدیر عامل شرکت شار مان طرح البرز هستم که در حیطه معماری،معماری داخلی و لند اسکیپ فعالیت می کنه و به زودی دپارتمان پژوهش رو هم می خوایم در شرکت فعال کنیم و در فاز بعدی دپارتمان آموزس رو.....
دیگه نمی دونم چی باید برای معرفی خودم بگم؟؟؟
موفق باشین سالی خوش رو براتون آرزو دارم

ازت ممنونم بلاخره یکی خودشو معرفی کرد .
از آشناییتون خوشحالم و اینکه واسه طراحی معماری حتماً مزاحم می شم البته قبلاً پاس کردم ولی یکی از مهمترین دروس معماریه که فقط پاس کردنش مهم نیست یه معمار باید تو تمام ترماش به طراحی معماری اهمیت بده . {big hug}
موفق باشی .

my_architect
23rd May 2009, 09:32 PM
سلام.منم دانشجوي ترم دو معماري هستم.تازه عضو اينجا شدم.دوست دارم تا جايي كه ميتونم كمك كنم و از تجربيات معمار بزرگتر هاي اين سايت هم حسابي استفاده كنم{happy}

ЛίL∞F∆R
24th May 2009, 11:02 AM
سلام.منم دانشجوي ترم دو معماري هستم.تازه عضو اينجا شدم.دوست دارم تا جايي كه ميتونم كمك كنم و از تجربيات معمار بزرگتر هاي اين سايت هم حسابي استفاده كنم{happy}

سلام دوست عزیز@};-
خیلی خیلی از آشناییت خوشحالم به سایت خودت خوش اومدی و ورودتو به گرمی استقبال می کنم بچه ها هر کاری که در توانشون باشه انجام می دن امیدوارم ما هم بتونیم از تجربیات و اطلاعات مفید شما بهره ی کا فیو ببریم منتظر فعالیتها و پستهای بعدی شما در سایت هستیم{big hug}
موفق باشی:)>-

architect_mary
26th July 2009, 10:09 PM
سلام
دانشجوی ارشد معماری - معماری شهید بهشتی هستم .
به نرم افزار هایی مثل 3D MAX,AutoCad,Sketch Up,PhotoShop هم به واسطه کارم تقریبا مسلط هستم .
اسکیس هم چند سال کار کردم و درصد کنکورم 83 بود .
امیدوارم بتونم عضو موثری از تیم مذکور ! باشم ...

ЛίL∞F∆R
29th July 2009, 10:42 PM
سلام
دانشجوی ارشد معماری - معماری شهید بهشتی هستم .
به نرم افزار هایی مثل 3D MAX,AutoCad,Sketch Up,PhotoShop هم به واسطه کارم تقریبا مسلط هستم .
اسکیس هم چند سال کار کردم و درصد کنکورم 83 بود .
امیدوارم بتونم عضو موثری از تیم مذکور ! باشم ...
سلام architect_mary عزیز
خیلی خوشحالم که شما در این سایت عضو شدین{big hug} ورودتون رو به این سایت با گرمی تمام پذیرا هستیم .امیدوارم بتونیم از اطلاعات خوب شما در این انجمن بهره ی کافیو ببریم واقعاً جای یک دانشجوی ارشد بین ما خالی بود ....@};-
موفق باشین:)>-

اشک ن
31st July 2009, 11:11 AM
سپاس مخصوص خدایی که ستایش گران نمی توانند حق سپاسش را ادا کنند و حسابگران از شمارش نعمت های بی پایانش عاجز هستند و افراد ژرف نگر به عمق ذاتش پی نمی برند
با سلام خدمت تمام دوستان
دانشجوی کارشناسی هستم و خوشحال می شم که بتوانم در همه حال به دوستانم کمک کنم در ضمن تا فراموش نکرده ام بگم که در طول تحصیل در این رشته رتبه اول دانشگاه بو ده ام
در خصوص درس هایی همچون :
ایستاتیک2 ( مقاومت مصالح )- اتوکد - روستا - متره وبراورد و .....و تمام درس های تخصصی دیگر می توانید روی من حساب باز کنید با قوفیق روز افزون هرچه بیشترhttp://www.ashk5072.parsiblog.com/ (http://www.ashk5072.parsiblog.com/)

اشک ن
31st July 2009, 12:09 PM
http://www.loo3.com/loo3/372/fantezy%20(11).jpg

Memar Bashy
7th August 2009, 12:56 PM
سلام
من دانشجوی کارشناسی معماری هستم.ترم 3
اسکیس و راندوم بدک نیست. شیت بدی هم تا حدودی بلدم . عکس های خوبی هم می گیرم. تا حالا که شاگرد اول دوره ی خودم بودم . امیدوارم بتونم به دوستای عزیزم تا انجا که می تونم کمک کنم .

adr
7th August 2009, 01:45 PM
mishe be manam komak konid

امید عباسی
7th August 2009, 10:12 PM
mishe be manam komak konid

سلام دوست گلم.... مشکلت چیه؟ بگو تا با هم حلش کنیم@};-

ЛίL∞F∆R
12th August 2009, 11:36 PM
سپاس مخصوص خدایی که ستایش گران نمی توانند حق سپاسش را ادا کنند و حسابگران از شمارش نعمت های بی پایانش عاجز هستند و افراد ژرف نگر به عمق ذاتش پی نمی برند
با سلام خدمت تمام دوستان
دانشجوی کارشناسی هستم و خوشحال می شم که بتوانم در همه حال به دوستانم کمک کنم در ضمن تا فراموش نکرده ام بگم که در طول تحصیل در این رشته رتبه اول دانشگاه بو ده ام
در خصوص درس هایی همچون :
ایستاتیک2 ( مقاومت مصالح )- اتوکد - روستا - متره وبراورد و .....و تمام درس های تخصصی دیگر می توانید روی من حساب باز کنید با قوفیق روز افزون هرچه بیشترhttp://www.ashk5072.parsiblog.com/ (http://www.ashk5072.parsiblog.com/)
سلام بر اشکان عزیز, عزیزم خیلی خوشحالم که در کنار ما قرار گرفتی و خیلی خوشحالم و خدا رو شکر می کنم که می تونم با یه دوست عزیز دیگه آشنا شم و از اطلاعاتش استفاده کنم ....
عزیز حتماً مزاحمت می شیم منتظر پستای بعدبت تو ایت خودت هستیم@};-

ЛίL∞F∆R
12th August 2009, 11:40 PM
سلام
من دانشجوی کارشناسی معماری هستم.ترم 3
اسکیس و راندوم بدک نیست. شیت بدی هم تا حدودی بلدم . عکس های خوبی هم می گیرم. تا حالا که شاگرد اول دوره ی خودم بودم . امیدوارم بتونم به دوستای عزیزم تا انجا که می تونم کمک کنم .
سلامsadegh عزیز , عزیزم ورودتو به سایت خودت خوشآمد می گم و خوشحالم که اینجا هستی امیدوارم بتونیم تبادل اطلاعات خوبی داشته باشیم و مرسی از حسن نیتت...{big hug}

اشک ن
15th August 2009, 01:02 PM
سلام بر اشک ن عزیز, عزیزم خیلی خوشحالم که در کنار ما قرار گرفتی و خیلی خوشحالم و خدا رو شکر می کنم که می تونم با یه دوست عزیز دیگه آشنا شم و از اطلاعاتش استفاده کنم ....
عزیز حتماً مزاحمت می شیم منتظر پستای بعدبت تو ایت خودت هستیم@};-
{thumbs up}@};-;){big hug}{big hug}

mahdizd
7th October 2009, 10:16 AM
سلام دوستان...منم دانشجو معماري ترم 5 هستم....به نرم افزارهاي 3d max...archi...auto...sketchup تسلط دارم...فقط كمي مشكل راندو دارم{big green}

Memar Bashy
7th October 2009, 12:05 PM
سلام حال شما خوش اومدید به جمع ما .قافیه رو داشته باش;;)
می خوام کارگاه آموزش راندو راه اندازی کنم راستش خوب بلدم. امیدوارم موفق و پیروز باشید{happy}{big hug}

امید عباسی
7th October 2009, 10:13 PM
خیلی خوبه...منم بی صبرانه منتظر آموزشها هستم...

Eshragh
16th January 2010, 03:41 PM
سلام دوستان..من تازه عضو شدم..امیوارم بتونیم به همدیگه در بالا بردن سطح علمی مون کمک کنیم..

Memar Bashy
23rd January 2010, 09:47 AM
سلام دوستان..من تازه عضو شدم..امیوارم بتونیم به همدیگه در بالا بردن سطح علمی مون کمک کنیم..
سلام دوست من@};-
من هم امیدوارم بتونیم تبادل اطلاعات خوبی داشته باشیم{rock on}

زرد
4th April 2010, 01:03 PM
سلام بچه ها میشه منابع کارشناسی سال 89 رو به من بگید.واقعا ممنون میشم.

زرد
4th April 2010, 01:47 PM
سلام من عضو جدیدم و فوق دیپلم معماریم میخوام امسال کنکور کارشناسی شرکت کنم میشه بابت منابع امسال کمکم کنید.

vvvvveeeee
4th April 2010, 02:34 PM
سلام.من هم 5 سال فارغ اتحصیل شدم.خوب اتوکد و تری دی مکس و فتوشاپ و ... تا حدودی که کارم را بیافته بلد هستم.زماندانشجویی ما میگفتم فقط باید با دست کار کنید. اما حالا برعکسه.خوب بعدا هم نمیشه گفت چی پیش میاد.
خوشحالم با این تاپیک آشنا شدم.دنبال لیست کامل نرم افزارهای خوب در زمینه معماری و معماری داخلی هستم.اگه احیانا کسی منبع داشت و حالش و هم داشت حتما برام بفرسته.پیشا پیش ازش تشکر می کنم.ضمنا اگه مرکز خرید اونا رو هم بگه بدک نیست.
من عاشق روش پیش ساخته سازی و صنعتی سازی در ساختمان و صنعت هستم.اما خوب سرمایه شرط اول و آخر شروع هر کاری هست.اطلاعات کلی راجع به اونها دارم و کم و بیش دنبال اطلاعات بیشتر هستم.هر کاری عشق و علاقه می خواد.تو این دوره زمونه علاقه آیتم موثر سومه بنظر من! اگه کسی مایله و میتونه دنبال سرمایه گذار ، بازار فروش و منابع معتبر باشه خوشحال میشم باهاش آشنا بشم.
با تشکر.

معمارباشی
6th April 2010, 10:05 PM
سلام.منم دانشجوی ترم 6 دانشگاه آزاد قزوینم و تازه تو سایتتتون عضو شدم.توی کانسپت و مفهوم سازی،و طراحی معماری هر کمکی خواستین هستم;)

dorna
6th April 2010, 10:56 PM
سلام دوستان من عضو جدید و دانشجوی ترم 2 معماری هستم.خیلی خیلی خوشحال میشم از اطلاعاتتون استفاده ببرم;){happy}

Memar Bashy
8th April 2010, 11:55 PM
سلام.منم دانشجوی ترم 6 دانشگاه آزاد قزوینم و تازه تو سایتتتون عضو شدم.توی کانسپت و مفهوم سازی،و طراحی معماری هر کمکی خواستین هستم;)

سلام دوستان من عضو جدید و دانشجوی ترم 2 معماری هستم.خیلی خیلی خوشحال میشم از اطلاعاتتون استفاده ببرم;){happy}
سلام به دوستان عزیز دستان شما را به گرمی میفشارم و بی صبرانه منتظر ارسال های خوب شما در ضمینه ی معماری هستم:)>-@};-

سر
11th May 2010, 04:31 PM
سلامو سلام

بچه ها چه خوبه که همدیگر بهتر بشناسیم و بدونیم که کدومامون تو کدوم درس قوی تره این طوری موقعی که مشکل داریم می دونیم سراغ کی بریم که بتونه کمکمون کنه این تاپیکو باز کردم که خودتونو اینجا معرفی کنید و رزومه های درسیتونو بگین یا هر کار قابل توجهی که انجام دادین اینجوری می تونیم یه تیم معماریه قوی تشکیل بدیم {big hug}

موفق باشین.

سلام من سهیلام میتونین برای طراحی پارک کمکم کنین و نونه های اجرایی خارجی رو برام بفرستین :-?;))

MOHAMMAD0911
23rd May 2010, 11:10 AM
سلامو سلام

موفق باشین.

سلام کوجولو:">

ЛίL∞F∆R
25th July 2010, 08:43 PM
سلام کوجولو:">
سلام محمد جان از آشناييت بسيار بسيار زياد خرسندم و ورودتو به سايت خودت خوش آمد مي گم منتظر هستيم تا خودتو معرفي كني تا بيشتر آشنا شيم و بيشتر تو زمينه ي معماري به سراغت بيايم.
سبزو پايدار باشي.

ЛίL∞F∆R
26th July 2010, 12:45 PM
سلام من عضو جدیدم و فوق دیپلم معماریم میخوام امسال کنکور کارشناسی شرکت کنم میشه بابت منابع امسال کمکم کنید.
سلام دوست عزيزم ورودتو به سايت خودت خوش آمد مي گم و اميدوارم بتونيم بهم كمك كنيم...
عزيزم تو قسمت سوالات اگه سوال يا در خواستتو مطرح كني ممنون مي شم و من منابع رو مي ذارم [esteghbal][golrooz]

ЛίL∞F∆R
26th July 2010, 12:51 PM
سلام.من هم 5 سال فارغ اتحصیل شدم.خوب اتوکد و تری دی مکس و فتوشاپ و ... تا حدودی که کارم را بیافته بلد هستم.زماندانشجویی ما میگفتم فقط باید با دست کار کنید. اما حالا برعکسه.خوب بعدا هم نمیشه گفت چی پیش میاد.
خوشحالم با این تاپیک آشنا شدم.دنبال لیست کامل نرم افزارهای خوب در زمینه معماری و معماری داخلی هستم.اگه احیانا کسی منبع داشت و حالش و هم داشت حتما برام بفرسته.پیشا پیش ازش تشکر می کنم.ضمنا اگه مرکز خرید اونا رو هم بگه بدک نیست.
من عاشق روش پیش ساخته سازی و صنعتی سازی در ساختمان و صنعت هستم.اما خوب سرمایه شرط اول و آخر شروع هر کاری هست.اطلاعات کلی راجع به اونها دارم و کم و بیش دنبال اطلاعات بیشتر هستم.هر کاری عشق و علاقه می خواد.تو این دوره زمونه علاقه آیتم موثر سومه بنظر من! اگه کسی مایله و میتونه دنبال سرمایه گذار ، بازار فروش و منابع معتبر باشه خوشحال میشم باهاش آشنا بشم.
با تشکر.
سلام دوست عزيزم چه خوشحاليم كه يه دوست فارغ التحصيل و با تجربه كنار ماست[esteghbal]
از آشناييتون بي حدو اندازه خرسنديم و ورودتونو به سايت خودتون خوش آمد مي گيم[golrooz]
منتظر فعاليت هاي بعدي شما در سايت علمي نخبگان هستيم.

ЛίL∞F∆R
26th July 2010, 12:59 PM
سلام معمار باشي عزيزم[golrooz]
ورودتو به گرمي استقبال مي كنم و از حضورت تو سايت خودت بسيار خوشحالم[esteghbal]
حتماً مزاحمت مي شيم و از راهنمايي هات استفاده مي كنيم.

منتظر فعاليت هاي بعدي شما در سايت علمي نخبگان هستيم. [golrooz]

ЛίL∞F∆R
26th July 2010, 01:04 PM
سلام درناي عزيزم[golrooz]
اميدوارم بتونيم تبادل اطلاعات داشته باشيم,خيلي خوشحالم كه كنارمون هستي [esteghbal]

منتظر فعاليت هاي بعدي شما در سايت علمي نخبگان هستيم. [golrooz]

ЛίL∞F∆R
26th July 2010, 01:12 PM
سلام من سهیلام میتونین برای طراحی پارک کمکم کنین و نونه های اجرایی خارجی رو برام بفرستین :-?;))
سلام سهيلا جان ورودتو به سايت خودت تبريك مي گم.
عزيزم اي كاش تو بخش سوالات مي ذاشتي...
طراحي پارك يه مبحث گسترده هستش مخصوصاً كه به طراحي فضاي سبز برمي گرده يه ذره كاملتر بگو چي مي خواي... ادامه ي بحث رو تو بخش سوالات معماري ادامه بديم.
من يه سري اطلاعات از اين مبحث تو بخش مي ذارم لينكشو برات مي فرستم ببين به دردت مي خوره يا نه.

ساگو ویا
31st August 2010, 04:20 PM
سلام
منم حامدم دانشجوی ترم 5 معماری از اشنایی با همه baxمعماري خوشبختم

ЛίL∞F∆R
31st August 2010, 07:08 PM
سلام

سلام حامد عزيز ورودتو به سايت خودت و انجمنه هميشه محبوبه معماري تبريك مي گم...
خيلي خرسندم كه كنار شما هستم و ازآشنايي با شما خوشحال[esteghbal]
منتظر فعاليتهاي بيشتر و پستهاي مفيدت در بخش خودت هستيم[golrooz]
دانشجو كارشناسي هستين؟
و تو چه درس و مبحث معماري تمركز و آمادگي بيشتري دارين؟

Memar Bashy
31st August 2010, 07:09 PM
سلام
سلام حامد عزیز[esteghbal]
خیلی خیلی خوش اومدی[golrooz]
منتظریم تا از اطلاعات شما استفاده کنیم[shaad]

سکوت شب
31st August 2010, 07:30 PM
سلام من رویا هستم امسال کنکور دادم و صد درصد پزشکی قبول میشم ازاشناییتون خوشبختم

Memar Bashy
31st August 2010, 08:14 PM
سلام من رویا هستم امسال کنکور دادم و صد درصد پزشکی قبول میشم ازاشناییتون خوشبختم
سلام [golrooz]
خیلی خیلی خوشومدی[esteghbal]
امیدوارم لحظات خوبی را در کنار هم در سایت نخبگان داشته باشیم و اینکه اشالا تو کنکور زندگی صد در صد قبول بشیم[shaad]

ЛίL∞F∆R
31st August 2010, 10:21 PM
سلام روياي عزيزم ورودتو به سايت علمي نخبگان ,سايت خودت خوش آمد مي گم[esteghbal]
چه خوب كه يه خانوم دكتر ديگه تو سايت داريم وردست فريبا معاون بخش پزشكي...
گلم اينجا تالار معماريه ...
ولي باز هم از آشناييت خوشحالم [esteghbal]
منتظر فعاليتت تو انجمنه پزشكي هستيم...

Alaleh E
1st September 2010, 04:54 PM
سلام (: من آلاله م، ترم 4 کارشناسی، دانشگاه مازندران.
تازه عضو سایت شدم [alaghemand] از آشنایی با همه تون خوشوقتم [esteghbal]

ЛίL∞F∆R
1st September 2010, 11:03 PM

سلام آلاله ي عزيزم ورودتو به سايت خودت خوش آمد مي گم گلم...خيلي خوشحالم كه كنارما هستين...منتظر فعاليتهاي بيشترت تو سايت خودت هستم ...
عزيزم رشتت معماريه؟ترم ۴ كارشناسي مهندسي معماري هستين؟

98
2nd September 2010, 12:31 AM
سلام.من دانشجوی ترم3هستم.تازه عضوشدم.ازدوستای جدیدم خواهش میکنم که توی این رشته کمکم کنن.منم توی درس ریاضی وفیزیک تقریباقویم

داداشی
2nd September 2010, 12:39 AM
اشتباه شد با كتك منو وادار به ويرايش كردن اين اصلا عادلانه نيست
خدا

ЛίL∞F∆R
2nd September 2010, 01:20 AM
سلام.من دانشجوی ترم3هستم.تازه عضوشدم.ازدوستای جدیدم خواهش میکنم که توی این رشته کمکم کنن.منم توی درس ریاضی وفیزیک تقریباقویم
سلام دوست عزيزم ورودتو به گرمي استقبال مي كنم به سايت خودت خوش آمدي...
منتظر فعاليتهاي بعديت تو سايت خودت هستم...
عزيزم رشتت معماريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

98
2nd September 2010, 01:28 AM
اره معماریم

ЛίL∞F∆R
2nd September 2010, 01:31 AM
اشتباه شد با كتك منو وادار به ويرايش كردن اين اصلا عادلانه نيست
خدا
داداشي جان كي كتكت زد ما كه نديديم...[nadanestan]
خالي نبندددددددددددددددددد[sootzadan]

ЛίL∞F∆R
2nd September 2010, 01:34 AM
اره معماریم
wow چه عالييييييييييييييييي
مشخصاتتون هم بگين سن,اسم,دانشگاه,...
بعدشم منو بچه هاي اين سايت تا جايي كه در توان داريم كمك مي كنيم...
منتظر پستهاي مفيدتون تو انجمنه هميشه محبوب معماري هستم...[golrooz]
ما اينجاييم كه اطلاعاتمون رو بهم انتقال بديم....[esteghbal]

داداشی
2nd September 2010, 01:38 AM
{feeling beat up} ايناها اينم صورت من كه قبل و در لحظه ي شكنجه شدنم توسط شما رو نشونميده

98
2nd September 2010, 01:44 AM
مینا.22سالمه.

98
2nd September 2010, 01:46 AM
دادشی خودتو اذیت نکن.اگه درتوانم باشه کمکت میکنم

ЛίL∞F∆R
2nd September 2010, 01:49 AM
مینا.22سالمه.
ميناي عزيزم خرسنم كه كنار ما هستي خانومي ...[alaghemand]
اميدوارم تو سايت مخصوصاً انجمنه معماري كه انجمنه تخصصيه شماست بيشتر ببينمت...[labkhand][esteghbal]

Alaleh E
2nd September 2010, 12:31 PM
سلام آلاله ي عزيزم ورودتو به سايت خودت خوش آمد مي گم گلم...خيلي خوشحالم كه كنارما هستين...منتظر فعاليتهاي بيشترت تو سايت خودت هستم ...
عزيزم رشتت معماريه؟ترم ۴ كارشناسي مهندسي معماري هستين؟

ممنونم [esteghbal]
بله، معماری می خونم، چون اینجا تالار معماریه، رشته مو نگفتم [khejalat]

Memar Bashy
4th September 2010, 06:21 AM

سلام دوستان[golrooz]
خیلی خیلی خوش اومدین[esteghbal]
امیدوارم بتونیم در کنار هم دین خود را به علم ادا کنیم و محکوم به احتکار ان نشویم!

AHB
4th September 2010, 09:17 AM
چرا اینجا همه معمارننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟/

ЛίL∞F∆R
4th September 2010, 12:26 PM
چرا اینجا همه معمارننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟/

سلام همكار عزيز...[esteghbal]
اينجا همه معماران چون انجمن معماران و معماريه....[nishkhand]
خسته هم نباشيد.

AHB
4th September 2010, 12:30 PM
سلام همكار عزيز...[esteghbal]
اينجا همه معماران چون انجمن معماران و معماريه....[nishkhand]
خسته هم نباشيد.

والا ما هنوز همکار نشدیم[afsoorde]

maryam_freeze
5th September 2010, 09:13 PM
منم مهندسی معماری می خونم
دانشجوی ترم 3 کارشناسی دانشگاه گیلان هستم
در درسهایی مثل ریاضی و فیزیک و ایستایی قوی هستم [shaad]

Memar Bashy
6th September 2010, 12:14 PM
سلام[esteghbal]
خیلی خوش اومدین به سایت خودتون[golrooz]
منتظر فعالیت خوبتون هستم...[shaad]

ll
9th September 2010, 10:50 PM
سلام من دانشجو کارشناسی معماریم تازه میخوام واردترم3 بشم تاحالا معدل الف رشتم بودم ریاضی واستاتیک واینجوردروس نخونده 19 کمترنشدم تازه واسه بقیه هم کلاس خصوصی(البته مجانی) گذاشتم (درواقع عاشق اینجور دروسم خیلی هوافضا و مکانیک دوست دارم ولی اومدم معماری)بگذریم انگار زیادی از حرف اصلیم دورشدم [khejalat]خلاصه چه این زمینه ها وچه دروس دیگه معماری البته نه به اندازه اینا خیلی خیلی عالی ولی درحدعالی هر کمکی ازدستم بر بیاد دریغ ندارم [esteghbal]

Memar Bashy
10th September 2010, 01:02 AM
سلام من دانشجو کارشناسی معماریم تازه میخوام واردترم3 بشم تاحالا معدل الف رشتم بودم ریاضی واستاتیک واینجوردروس نخونده 19 کمترنشدم تازه واسه بقیه هم کلاس خصوصی(البته مجانی) گذاشتم (درواقع عاشق اینجور دروسم خیلی هوافضا و مکانیک دوست دارم ولی اومدم معماری)بگذریم انگار زیادی از حرف اصلیم دورشدم [khejalat]خلاصه چه این زمینه ها وچه دروس دیگه معماری البته نه به اندازه اینا خیلی خیلی عالی ولی درحدعالی هر کمکی ازدستم بر بیاد دریغ ندارم [esteghbal]

سلام دوست من[golrooz]
خیلی خیلی خوش اومدین به سایت خودتون[esteghbal]
راستش اولش منم که رفتم توی رشته معماری ریاضی و این جور حرفا رو دوست داشتم و تا یه مسئله رو حل نمی کردم ولش نمی کردم ولی معماری یه چیز دیگس[nishkhand]
کم کم باید ریاضی و این ها رو کم رنگ کنیم و هنر و پر رنگ[esteghbal]
راستی خودتو معرفی نکردی نام،دانشگاه و .........................[cheshmak]

fh1368h
9th November 2010, 04:51 PM
سلام من فاطمه هستم 21 ساله دانشجوی ترم 7 رشته معماری
تازه عضو سایت شدم
امیدوارم دوستای خوبی برای هم باشیم و بتونیم به هم کمک کنیم.[esteghbal]

sunsun
18th November 2010, 10:06 AM
سلام
من دانشجوی معماریم.البته ترم 1[nishkhand]
تازه کارم هنوز
ولی عاشق رشته ام هستم
خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم[golrooz]

عبدلرضا
26th November 2010, 11:01 PM
سلام من دانشجو ترم اولم وبه رشته ام علاقهمندم و افتخار می کنم که در جمع معماران هستم وخوشحال میشم که از تجربیات همدیگر به خوبی استفاده کنیم عبدلرضا باریکزهی

mortezaAsti
6th December 2010, 11:01 PM
سلام
مرتضی آستی هستم ترم 4 کارشناسی ناپیوسته.مبانی نظریم تقریبا کامله.

maryam28
19th December 2010, 12:29 PM
سلام مریم رمضانی هستم 20 سالمه دانشجوی ترم 3معماری هستم وریاضی وهندسه ام خیلی قویه ودرهمین ضمینه به دوستام کمک می کنم دراسکیس راندو زدن هنوزتازه کار هستم اما به قول استادام خیلی روبه پیشرفت هستم وامسال کنکور کاردانی به کارشناسی دارم اگه دراین ضمینه راهنماییم کنید ممنون میشم
ومرسی به خاطراین ایده جالبتون البته من کمی دیر رسیدم ولی به هرحال رسیدم

ahmad_ism
22nd December 2010, 10:19 PM
سلام به همکی
منم احمد دانشجوی ترم 2 معماری دانشگاه اصفهان هستم از آشنایی با همگی خوشحالم زیاد کمی از نرم افزار 3dmax سر در میارم ولی در حد مقدماتی امیدوارم با همکاری بچه های خوب بتونم این نرم افزار رو کامل یاد بگیرم .
ممنون

hamedabdolmaleki
1st February 2011, 10:19 PM
سلام من هم معماری خوندم ولی به این رشته زیاد علاقه ندارم وبه درخواست برادرم رفتم به این رشته الانم دانشجو کارشناسیم .در کاردانی تمام 4ترم معدلم بالای 17بود ولی به نظر خودم زیاد بلد نیستم فقط در حجم زدن و طراحی معماری وکلا تئوری معماری یکمی بلدم بیشتر دوست دارم اسکیس زدنو بلد بشم ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Memar Bashy
3rd February 2011, 12:38 AM
سلام من هم معماری خوندم ولی به این رشته زیاد علاقه ندارم وبه درخواست برادرم رفتم به این رشته الانم دانشجو کارشناسیم .در کاردانی تمام 4ترم معدلم بالای 17بود ولی به نظر خودم زیاد بلد نیستم فقط در حجم زدن و طراحی معماری وکلا تئوری معماری یکمی بلدم بیشتر دوست دارم اسکیس زدنو بلد بشم ممنون میشم اگه کمکم کنید.
خوش اومدی ....به چی علاقه داری؟![soal]

hamedabdolmaleki
3rd February 2011, 12:43 PM
معماری ایران جهان بیشتر تئوری معماری

Memar Bashy
3rd February 2011, 11:58 PM
معماری ایران جهان بیشتر تئوری معماری
چقدر خوب ما در معماریمون تئوری پرداز خیلی کم داریم شما می تونید در این عرصه خیلی موفق باشید...[golrooz]
از همین الان شروع کنید...[esteghbal]

kiomarzi
1st April 2011, 08:23 PM
سلام میتونید منو هم کمک کنین من دنباله اگزونومتریک /ایزومتریک (پرسپکتیو)هستم یعنی میخوام پلانی با برشش در ابعاد و اندازه دلخواه اگه میتونین کمکم کنین خیلی نیاز دارم با تشکر

AtIsHpArE
4th April 2011, 12:16 PM
سلام
منم الان این خونه گرم و صمیمی رو پیدا کردم.
از اشنایی با همه خوشحالم و خودم هم شیرین هستم و
ترم 6 معماری هستم.
امیدوارم پرسپکتیو خوبی با شما تشکیل بدم و نمای کلی این تاپیک خوشم اومد.
مر30

En_milad_mojarad
23rd April 2011, 06:19 PM
سلام
من ميلاد مجرد هستم
دانشجو ترم 2دانشگاه ارميه
از نرم افزاراي معماري خيلي نميدونم ولي اسكيسو راندوم بد نيست.ايده هاي منحصر به فرديم تو ضمينه هاي مربوطه دارم(البته اين يكم خودبرتربينيه شما بدل نگيريد[khejalat])
خوشحال ميشم بتونم كمك بگيرم يا كمك كنم

wish90
23rd June 2011, 11:47 AM
سلام به همه مهندسين گل...من يه لپ تاپ ميخوام واسه طراحي كه حجم بالا رو جواب بده...قيمت تا 1.700--وزن زير 3كيلو---حداكثر 15 اينچ---اگه ظريف باشه بهتره---باتريش هم خوب باشه

پيشنهاد دادن msi GE620 بگيرم ، نظر شما چيه؟

ЛίL∞F∆R
30th July 2011, 04:48 PM
سلام دوست عزيزم[golrooz] ورودتو به سايت خودت خوش امد مي گم[esteghbal] خيلي خوشحالم و خوشحاليم كه به اين جمع پيوستين منتظر فعاليتهاي بيشتر شما تو انجمن و سايت خودتون هستيم
خيلي خرسندم كه يكي از دانشجوهاي خوب اين رشته رو كنار خودمون داريم...

سلام مريم عزيزم[golrooz] ورودتو به گرمي استقبال مي كنم عزيزم[esteghbal] خيلي خوبه كه مهندسامون تو دروس رياضي و فيزيك و ايستايي قوي باشن به جز بعد هنريش و طراحيش اين دروس واقعاً يه سوپاپ اطمينانه و بر خلاف تصور بقيه ي مهندسان كه فكر ميكنن معماري رشته ي مهندسي نيست اين رشته كاملاً با هندسه رياضيات و فيزيك مرتبط...
منتظر فعاليت هاي بعديت تو انجمن و سايت خودت هستيم...[shademani2]

سلام من فاطمه هستم 21 ساله دانشجوی ترم 7 رشته معماری
تازه عضو سایت شدم
امیدوارم دوستای خوبی برای هم باشیم و بتونیم به هم کمک کنیم.[esteghbal]
سلام فاطمه ي عزيزم [golrooz] ورودتو به سايت خودت خوش آمد مي گم[esteghbal] به اميد فعاليت هاي روز افزونت در سايت و انجمن خودت ...حتماً همينطوره و ما دوستاي خوبي براي هم خواهيم بود ما هممون اينجاييم كه بهم كمك كنيم براي پيشرفت تحصيليمون و كلاْ ارتقاء سطح علمي اين رشته...به اميد اون روز

سلام
من دانشجوی معماریم.البته ترم 1[nishkhand]
تازه کارم هنوز
ولی عاشق رشته ام هستم
خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم[golrooz]
wowwwww
سلام عزيزم [golrooz]ورودتو به سايت خودت به گرمي استقبال مي كنم[esteghbal] خيلي خوشحالم كه يكي از اعضاي اين سايتين...همين كه عاشق رشتتي پس يعني در آينده يك مهندس معمار كاملاً حرفه اي و قوي خواهي بود...به اميد انتقال اطلاعاتمون بهم...منتظر فعاليتهاي علميت تو سايت و انجمن خودت هستيم...

سلام من دانشجو ترم اولم وبه رشته ام علاقهمندم و افتخار می کنم که در جمع معماران هستم وخوشحال میشم که از تجربیات همدیگر به خوبی استفاده کنیم عبدلرضا باریکزهی
سلام عبدلرضا جان[golrooz] خيلي خوشحالم كه كنار ما هستين[esteghbal] و خيلي خوشحالم كه كلي معمار علاقه مند به رشتشون رو تو اين سايت داريم ورودتو به سايت خودت خوش امد مي گم به اميد فعاليت هاي بيشترتون توي انجمن و سايت خودتون...

سلام
مرتضی آستی هستم ترم 4 کارشناسی ناپیوسته.مبانی نظریم تقریبا کامله.
سلام مرتضي عزيز [golrooz]ورودتو به سايت خودت با گرمي استقبال مي كنم[esteghbal] منتظر فعاليت هاي بعديت تو انجمن و سايت خودت هستم چه خوب كه مبانيت كامله اين يه تيم حرفه اي و كامله...

سلام مریم رمضانی هستم 20 سالمه دانشجوی ترم 3معماری هستم وریاضی وهندسه ام خیلی قویه ودرهمین ضمینه به دوستام کمک می کنم دراسکیس راندو زدن هنوزتازه کار هستم اما به قول استادام خیلی روبه پیشرفت هستم وامسال کنکور کاردانی به کارشناسی دارم اگه دراین ضمینه راهنماییم کنید ممنون میشم
ومرسی به خاطراین ایده جالبتون البته من کمی دیر رسیدم ولی به هرحال رسیدم

سلام مريم گلم[golrooz] ورودتو عزيزم به سايت خودت خوش آمد مي گم[esteghbal] چقدر خوب كه ما كادرمون انقدر دانشجوهاي قوي در زمينه هاي هندسه رياضيات و فيزيك داره...ما هم حتماً ازت كمك مي گيريم اسكيس و راندو به زمان نياز داره تا دست توش قوي شه ...معلومه عزيزم كه رسيدي خيلي خوشحالم اينجا در جمع ما هستي هر كمكي از دست ما بر بياد انجام مي دم...منتظر فعاليتهاي روز افزونت اينجا تو سايت خودت هستيم...[shademani2]

سلام به همکی
منم احمد دانشجوی ترم 2 معماری دانشگاه اصفهان هستم از آشنایی با همگی خوشحالم زیاد کمی از نرم افزار 3dmax سر در میارم ولی در حد مقدماتی امیدوارم با همکاری بچه های خوب بتونم این نرم افزار رو کامل یاد بگیرم .
ممنون
سلام احمد عزيز[golrooz] ورودتو به سايت خودت خوش آمد مي گم[esteghbal] به اميد فعاليت هاي بيشترت تو انجمن و سايت خودت...حتماً همينطوره ما اينجا كنار هميم تا با نقاط قوتمون ضعفهاي دوستامونو به نقطه ي اوجشون تبديل كنيم...

سلام حامد عزي[golrooz]ز باز هم ورودتو به سايت و انجمن خودت خوش امد مي گم[esteghbal] به اميد فعاليتهاي بيشترتون تو اين انجمن و سايت حتماص بهش علاقه مند مي شين خيليا هستن كه بي اطلاع از اين رشته و بدون علاقه ي قبلي واردش مي شن و اين رشته تماميه زندگيشون مي شه اميدوارم كنار اين جمع بتونيم كاري كنيم كه شما از اين رشته لذت ببرين و بهش علاقه مند شين...صادق جان راست مي گن شما يه تئوري پرداز ماهر مي تونين بشين چيزي كه تو اين عرصه و رشته كمه...حتماَ هم شما به ما و بقيه كمك مي كنيد هم ما به شما...

سلام

منم الان این خونه گرم و صمیمی رو پیدا کردم.
از اشنایی با همه خوشحالم و خودم هم شیرین هستم و
ترم 6 معماری هستم.
امیدوارم پرسپکتیو خوبی با شما تشکیل بدم و نمای کلی این تاپیک خوشم اومد.

مر30

سلام شيرين عزيزم[golrooz] ورودتو به سايت خودت به گرمي استقبال مي كنم [esteghbal]خوشحالم كه به جمع ما پيوستي از همين الان همه چيو با ديد يك معمار مي بيني و توضيح مي دي و و با لفظ يك معمار صحبت مي كني و اين عاليه... به اميد فعاليت هاي بيشترت اينجا تو سايت خودت و تو انجمن خودت...[shademani2]

سلام
من ميلاد مجرد هستم
دانشجو ترم 2دانشگاه ارميه
از نرم افزاراي معماري خيلي نميدونم ولي اسكيسو راندوم بد نيست.ايده هاي منحصر به فرديم تو ضمينه هاي مربوطه دارم(البته اين يكم خودبرتربينيه شما بدل نگيريد[khejalat])
خوشحال ميشم بتونم كمك بگيرم يا كمك كنم
سلام ميلاد عزيز [golrooz]ورودتو به سايت خودت خوش امد مي گم[esteghbal] به اميد سپري شدنه لحظاتي پربار اينجا كنار هم... ما اينجاييم تا بهم كمك كنيم در اينكه شما يك معمار خوبي هستين شكي نيست به اميد فعاليت هاي بيشترتون...[labkhand]

ЛίL∞F∆R
30th July 2011, 05:12 PM
سلام میتونید منو هم کمک کنین من دنباله اگزونومتریک /ایزومتریک (پرسپکتیو)هستم یعنی میخوام پلانی با برشش در ابعاد و اندازه دلخواه اگه میتونین کمکم کنین خیلی نیاز دارم با تشکر
سلام عزيزم[golrooz] ورودتون و به سايت خودتون خوش امد مي گم[esteghbal] خوشحال مي شم خودتونو با فعاليتهايي كه انجام دادين اينجا معرفي كنين و بگين... سوالاتتونودربخش سوالات تالار معماری (http://www.njavan.com/forum/forumdisplay.php?f=623)بپرسين با تشكر...

سلام به همه مهندسين گل...من يه لپ تاپ ميخوام واسه طراحي كه حجم بالا رو جواب بده...قيمت تا 1.700--وزن زير 3كيلو---حداكثر 15 اينچ---اگه ظريف باشه بهتره---باتريش هم خوب باشه

پيشنهاد دادن msi GE620 بگيرم ، نظر شما چيه؟
سلام دوست عزيزم[golrooz] ورودتو به سايت خودت خوش آمد مي گم[esteghbal] به اميد فعاليت هاي روز افزونت در سايت خودتون...خوشحال مي شيم خودتونو معرفي كنين... سوالتونو اينجا پيگيري كنيدبهترين لپ تاب براي مهندسان معماري (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=74112)

ezraeele memari
11th August 2011, 02:13 PM
سلام دوست عزیز منم با شما موافقم.الان همه جای دنیا کار طراحی به صورت تیمی انجام میشه و ما باید یاد بگیرم که با هم کار کنیم.
منم لیسانس معماریم.کارم با نرم افزارهای CAD و MAx بدک نیست.منم یه طرحی تو زمینه آتش سوزی تو برج های مسکونی دارم که نیازبه یک کار گروهی داره...الان برا فوق هم دارم میرم به خارج از کشور.ولی دوست دارم اگه بشه همینجا طرحم رو تموم کنم.[labkhand]

yasihood
11th August 2011, 05:13 PM
سلام به همه دوستای جدیدم. یاسمن هستم دانشجوی ترم دوم, و جدیدا عضو این سایت شدم[nishkhand]. امیدوارم تیم خوبی در کنار هم تشکیل بدیم

ریپورتر
11th August 2011, 08:02 PM
سلام به همه دوستای جدیدم. یاسمن هستم دانشجوی ترم دوم, و جدیدا عضو این سایت شدم[nishkhand]. امیدوارم تیم خوبی در کنار هم تشکیل بدیم
سلام دوست عزیز خوش اومدی به سایت
امیدوارم با هم گروه خوبی تشکیل بدیم
کمکی خواستین در خدمتم

ЛίL∞F∆R
15th August 2011, 12:45 AM
سلام دوست عزیز منم با شما موافقم.الان همه جای دنیا کار طراحی به صورت تیمی انجام میشه و ما باید یاد بگیرم که با هم کار کنیم.
منم لیسانس معماریم.کارم با نرم افزارهای CAD و MAx بدک نیست.منم یه طرحی تو زمینه آتش سوزی تو برج های مسکونی دارم که نیازبه یک کار گروهی داره...الان برا فوق هم دارم میرم به خارج از کشور.ولی دوست دارم اگه بشه همینجا طرحم رو تموم کنم.[labkhand]
سلام [esteghbal]
كار خوبي مي كنيد كه براي فوق از ايران مي ريد ايران تو ليسانس هم تو رشته ي ما نسبت به كل دنيا شلنگ تخته مي ندازه...من هم براي فوق خواهم رفت...
ما هستيم رو كمك ما حساب كنيد...

ЛίL∞F∆R
15th August 2011, 12:54 AM
سلام دوست من [esteghbal]ورودتونو به سايت خودتون خوش آمد مي گم...
خوشحالم اينجا در كنار ما هستين...
منتظر فعاليتهاي بيشترتون تو سايت هستيم...
حتماً همينطوره و تشكيل مي ديم...

mehraz_irani
19th November 2011, 01:12 PM
سلام
من مهسام..23 سالمه
ترم اخر معماري ام
موضوع پايا ن نامه ام دهكده ارامش..هستش
خيلي دوست دارم كه اينجا و هر جاي ديگه كه هستم به دوسستام كمك كنم و از علمشون استفاده كنم
توي زمينه ي مطالعاتي و تحقيقاتي و مباني نظري معماري اگر سوالي داشتيد درخدمتم
و به شهرسازي هم بينهايت علاقه زيادي دارم ..
دوستتون دارم..

SaSaMc2
20th November 2011, 02:08 AM
سلام ساسا هستم 32 ساله...

معماري رو از زمينهاي خاكي تا فوق ديپلم ادامه دادم... و بعد معماري داخلي تـــا... (( تـــو كه باشي هيچ چيزي تــــا نداره ))

ولي انصراف دادم...!

بعد از ساخت يه پاساژ معروف در مشهد از طرح كپي شده از پروژه ي من...

كفش ها رو براي هميشه آويزون كردم...

اتوكدم 10 سال تدريس كردم...

LEILA1979
10th December 2011, 12:43 PM
سلام من دانشجوی ارشد معماری هستم ، تا جائی که سوادم قد بده به بچه های معماری کمک می کنم.

memarfam
14th December 2011, 11:25 PM
سلام به نخبگان معماری ایران من کارشناس معماری هستم ودر حال حاضر برای ارشد می خونم هرکس مشکلی یا منابع واسه ارشد بخواد می تونم تا جای که اطلاعات دارم کمک کنم
در مورد مقاله نویسی هم یه چیزای سرمون میشه
در طراحی معماری واسکیس در خدمت نخبگان هستیم اگر مارو قبول داشتن.
حرف آخر این حرف باید در بین معماران رواج پیدا کنه وبه آن عمل بشه" فلسفه روح زمان ومعماری کالبد زمان"
حبیب فام.

reza asadi
17th February 2012, 05:34 PM
سلام به همگی.
امیدوارم جمع خوبی داشته باشیم.
من رضا 23 ساله از کرج.کاردانی رو از باهنر شیراز گرفتم و الانم درگیر پایان نامه کارشناسی از محقق اردبیل هستم و از همه مهمتر درگیر ارشد.
اتوکد یه چیزایی بلدم،یه خورده هم مکس بلدم،ماکت حرفه ای هم میسازم،در حال حاضر یکی از ناظرای شرکت آتی طرح آرتا هستم و گهگداری با دوستم کار ماکت میگیرم.راستی اسکیسم ضعیفه ولی راندو بلدم.
امیدورم بتونم مفید باشم.
شاد باشد
[golrooz]

pegahg
22nd February 2012, 04:48 PM
سلام دوستان ...
من میخوام نرم افزار3d و revit رو یاد بگیرم کسی نرم افزار اموزشی مطلوب که خوب یا داده باشه یا منبع بهتر دیگه سراغ داره برم تهیه ش کنم؟
پیشاپیش تشکر[shaad]

وحید 0319
5th July 2012, 05:06 PM
باسلام وحید هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه قزوین[golrooz]
مخلص شما [golrooz]

وحید 0319
6th July 2012, 07:07 PM
سلام دوستان ...
من میخوام نرم افزار3d و revit رو یاد بگیرم کسی نرم افزار اموزشی مطلوب که خوب یا داده باشه یا منبع بهتر دیگه سراغ داره برم تهیه ش کنم؟
پیشاپیش تشکر[shaad]

باسلام سوالتو میتونی در بخش سوالات معماری بپرسی اینجا معرفیه دوستان معماریه

*SHEYDA*
22nd July 2012, 10:43 PM
سلام منم شیدا دانشجوی ترم 5 معماری دانشگاه بوشهر هستم [shaad]،تا حدودی با اتوکد آشنایی دارم ،به معماری داخلی علاقه زیادی دارم،اسکیس و راندو رو تا حدودی خوب انجام می دم[tashvigh] [khande]

معمار حانیه
12th September 2012, 10:45 AM
سلام
من حانیه هستم. دانشجوی ترم 3 معماری. البته کاردانی. میشه گفت تو درسام موفقم. اما جاهای کمبود هایی دارم. تمرین معماری خوبه. ماکت سازیم بدک نیست. معمولا همه کارا خوبه. اما از نظر خودم تمرین معماری از همش عالی تر. که انشا الله میخوام همه درسا به عالی برسونم

atefehkhanom
7th December 2012, 09:11 PM
سلام دوستان من عاطفه هستم.20ساله ترم5کارشناسی هستم.دانشگاه پیام نور درس میخونم....
از پایه ضعیفم....اتوکد و تری دی مکس بلدم اما نرم افزار دیگه ای نه بلد نیستم....اسکیس و راندو هم خیلی ضعیف هستم....
دوستان میشه کمکم کنین تا منم راه بیافتم....[khanderiz]

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام دوستان من عاطفه هستم.20ساله ترم5کارشناسی هستم.دانشگاه پیام نور درس میخونم....
از پایه ضعیفم....اتوکد و تری دی مکس بلدم اما نرم افزار دیگه ای نه بلد نیستم....اسکیس و راندو هم خیلی ضعیف هستم....
دوستان میشه کمکم کنین تا منم راه بیافتم....[khanderiz]

قزوین
14th March 2013, 05:57 PM
سلام مصطفی هستم ترم اول کاردانی به کارشناسی دانشگاه تاکستانم سال 1385 کاردانیمو گرفتم ولی زیاد با اتوکد آشمایی ندارم ممنون میشم کمکم کنید
م

MAXIMOUSS
9th June 2013, 06:20 PM
salam niloofar
maryam.20 sallame.
daneshgahe mashhad
karshenac napeyvaste memari terme2
2 skiso rando badak nisam chon ghablan tarahio gerafhic kar kardam
zamine tarh age tarif nabashe idea o tezay jadido khubi midam taghriban
albate dustan sarvari daran! morede ghablli
pamo tahadde emkan az ghavanin va tafakorate tekrari biron mazaram
va say mikonam mavarede jaleb o ghabel ejra bedam
2darsa va mabahese fanio marduneta zaifam mesle tasisat o istai
k omidvaram ba komake shomao dustan hal beshe
dar hamin had kafie?!khoshhal misham behem komak konim...
manun

chera ma nabayad khodemun khaleghe ye tah ya sabke jadid o binazir bashim???!!!

MAXIMOUSS
9th June 2013, 06:35 PM
سلام
در پاسخ به دوستمون حانیه جون یا همه بچه هایی ک نمیدونن مبلمانو چطور میشه آورد تو کد
1-مبلمانت که حتما با فرمت کد هستو!باید باز کنی
2- بعد همون مبلمانی رو ک میخوای انتخاب میکنی و کنترلc رومیزنی
3-بعداز اون کنترلvمیزنی
4-بعدش میای تو صفحه خودت هرجایی که میخوای مبلمانتو بزاری کنترلvرومیزنی و کلیک میکنی همونجا

الته من پیامتو دیر دیدم اگه تاالان جوابتو نگرفتی امید وارم این مشکلتو حل کنه

معمار حانیه
16th July 2014, 01:58 AM
سلام دوستان گلم.

خیلی وقته معمار های عزیز ک تو سایتن حضور کمرنگی دارند یا خودشون اینجا معرفی نکردن. منتظریم ک دوتسانمون برگردن پیشمون

my dream
19th July 2014, 11:23 PM
من اینجارو ندیدم بود عایا ؟:دی

مدیر تالار معماری
20th July 2014, 02:24 AM
من اینجارو ندیدم بود عایا ؟:دی

سلام بله اینجا بود .. الان شما خودتون برای دوستانمون معرفی کنید.

my dream
7th August 2014, 01:09 AM
سلام بله اینجا بود .. الان شما خودتون برای دوستانمون معرفی کنید.

اوهوم بعله :دی با اجازه شما[golrooz]
خوب خودمم دیگه :دی دانشجوی ترم 6 رو به 7 «[nishkhand]» معماری ... و اینکه شمالی هستم گیلان...

معمار حانیه
7th August 2014, 02:34 AM
اوهوم بعله :دی با اجازه شما[golrooz]
خوب خودمم دیگه :دی دانشجوی ترم 6 رو به 7 «[nishkhand]» معماری ... و اینکه شمالی هستم گیلان...

خوشبختیم از اشنایی با شما[nishkhand][nishkhand]

my dream
7th August 2014, 10:26 PM
خوشبختیم از اشنایی با شما[nishkhand][nishkhand]

منم همینطور حانیه بانو :دی [golrooz]

my dream
29th August 2015, 09:11 PM
سلام :دی بعد از مدت ها [golrooz][golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد