PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک!!!

reeves
9th September 2012, 12:01 AM
دوستان من مدارکم (ادعا، توصیف، نقشه، تصویر شناسنامه و کارت ملی) رو تو سایت وارد کردم و اعلام کردند که نقص نداره و در دست بررسی هست.
حالا بعد یک ماه دیدم این ایمیل برام اومده:

نامه ای خطاب به رياست محترم سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران با موضوع استعلام كلي به شماره فلان مورخ فلان صادر شد.
در صورتی برای تحویل نامه تاکنون به اداره مالکیت مراجعه نکرده‌اید، می‌توانید از سامانه خدمات اینترنتی سازمان، نامه را چاپ گرفته و نسبت به اخذ جواب نامه به رياست محترم سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مراجعه کنید.
پس از اخذ جواب، می‌توانید نتیجه آنرا از طریق سامانه مذکور بصورت الکترونیکی و با ارائه لایحه یا درخواست برای این اداره ارسال کنید.

من اولین بارمه، نمیدونم باید چیکار کنم. باید برم تهران؟
لطفا راهنمایی کنید. من هیچ اطلاعاتی ندارم.

reeves
11th September 2012, 11:32 AM
دوستان من مدارکم (ادعا، توصیف، نقشه، تصویر شناسنامه و کارت ملی) رو تو سایت وارد کردم و اعلام کردند که نقص نداره و در دست بررسی هست.
حالا بعد یک ماه دیدم این ایمیل برام اومده:

نامه ای خطاب به رياست محترم سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران با موضوع استعلام كلي به شماره فلان مورخ فلان صادر شد.
در صورتی برای تحویل نامه تاکنون به اداره مالکیت مراجعه نکرده‌اید، می‌توانید از سامانه خدمات اینترنتی سازمان، نامه را چاپ گرفته و نسبت به اخذ جواب نامه به رياست محترم سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مراجعه کنید.
پس از اخذ جواب، می‌توانید نتیجه آنرا از طریق سامانه مذکور بصورت الکترونیکی و با ارائه لایحه یا درخواست برای این اداره ارسال کنید.

من اولین بارمه، نمیدونم باید چیکار کنم. باید برم تهران؟
لطفا راهنمایی کنید. من هیچ اطلاعاتی ندارم.

یه نفر نیست منو کمک کنه!!!
[gerye]

عرفان سلیم زاده
15th September 2012, 10:55 AM
یه نفر نیست منو کمک کنه!!!
[gerye]

بهشون زنگ بزن ازشون بپرس عزیزم.

reeves
15th September 2012, 01:37 PM
بهشون زنگ بزن ازشون بپرس عزیزم.

بابا اینا یه شماره گذاشتن تو سایت iripo.ssaa.ir هزار بار زنگ زدم، هیچکی جواب نمیده.
شماره دیگه ندارم.

mehrab123
15th September 2012, 01:41 PM
بابا اینا یه شماره گذاشتن تو سایت iripo.ssaa.ir هزار بار زنگ زدم، هیچکی جواب نمیده.
شماره دیگه ندارم.

اینا کارشون همینه حالا بیشتر توضیح بده ببینم چی شده گلم[tafakor][golrooz]

عرفان سلیم زاده
15th September 2012, 02:31 PM
کسی رو تهران نداری بره دنبال کارات؟
تو بد وضعی افتادی.
بدترین حالتش اینه که پاشی بری اداره مالکیت صنعتی.
ولی اگر کسی رو تهران یا کرج داشته باشی کارت سریع تر راه می افته.[negaran]

reeves
19th October 2012, 12:14 AM
دوستای گلم ممنون!
نتیجه رو اینجا می نویسم که اگه کسی به این مسئله رسید، بدونه که قضیه چیه!
در سایت ثبت اختراع، وقتی که دارین ثبت نام می کنین، در یک جایی، باید اداره ای که قراره اختراع شما رو بررسی کنه تایین کنید.
به صورت پیش فرض، چند اداره یا شرکت تایین شده.
من از این موضوع که اطلاع نداشتم و هنگام ثبت نام فکر کردم چیز خاصی نیست و یکی رو شانسی انتخاب کردم که "سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران" بود.
بعد ثبت نام،سازمان ثبت اختراع نامه ای برام ایمیل کرد که
"سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران" رو مخاطب قرار داده بود.
نامه ای رو باید پرینت کرد، برد اداره ثبت اختراع مهر و امضا کنه، بعد فرستاد به همون اداره ای که در نامه خطاب شده، یعنی همون سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران که اونا اختراع رو بررسی کنن.
من خودم چون گفتم شاید رفتن به این اداره دردسر بشه، درخواست دادم تا نامه رو تغییر بدن و اداره بررسی کننده اختراعم رو دانشگاهم قرار بدن. که دسترسی به اونجا راحتتره.
این بود داستان من!

SaSaMc2
19th October 2012, 04:30 AM
دوستای گلم ممنون!
نتیجه رو اینجا می نویسم که اگه کسی به این مسئله رسید، بدونه که قضیه چیه!
در سایت ثبت اختراع، وقتی که دارین ثبت نام می کنین، در یک جایی، باید اداره ای که قراره اختراع شما رو بررسی کنه تایین کنید.
به صورت پیش فرض، چند اداره یا شرکت تایین شده.
من از این موضوع که اطلاع نداشتم و هنگام ثبت نام فکر کردم چیز خاصی نیست و یکی رو شانسی انتخاب کردم که "سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران" بود.
بعد ثبت نام،سازمان ثبت اختراع نامه ای برام ایمیل کرد که
"سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران" رو مخاطب قرار داده بود.
نامه ای رو باید پرینت کرد، برد اداره ثبت اختراع مهر و امضا کنه، بعد فرستاد به همون اداره ای که در نامه خطاب شده، یعنی همون سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران که اونا اختراع رو بررسی کنن.
من خودم چون گفتم شاید رفتن به این اداره دردسر بشه، درخواست دادم تا نامه رو تغییر بدن و اداره بررسی کننده اختراعم رو دانشگاهم قرار بدن. که دسترسی به اونجا راحتتره.
این بود داستان من!

سلام...[golrooz]

ممنون رفيق...[golrooz]

منم قراره تا 2 روز ديگه 2 طرح رو بفرستم ثبت...

مشكلم همين بود كه نكنه بفرستنم ادارات برا تاييد...

دانشگاه خيلي بهتر و كم دردسر تره...

فقط يه مشكلي دارم...

توصيف نامه ام شده 30 مگ سايزش...

توي ورد نوشتم...

اصول فعلي چه جوريه؟

بايد آپلود كرد فايل رو يا متنش رو كپي پيست كرد توي محيطي خاص؟

محدوديت سايز براي آپلود نداره؟

reeves
21st October 2012, 12:38 AM
سلام...[golrooz]

ممنون رفيق...[golrooz]

منم قراره تا 2 روز ديگه 2 طرح رو بفرستم ثبت...

مشكلم همين بود كه نكنه بفرستنم ادارات برا تاييد...

دانشگاه خيلي بهتر و كم دردسر تره...

فقط يه مشكلي دارم...

توصيف نامه ام شده 30 مگ سايزش...

توي ورد نوشتم...

اصول فعلي چه جوريه؟

بايد آپلود كرد فايل رو يا متنش رو كپي پيست كرد توي محيطي خاص؟

محدوديت سايز براي آپلود نداره؟

باید آپلود کنی. محدودیت هم داره. ولی تعداد زیادی فایل می تونی آپلود کنی. دقیقا یادم نیست، ولی فکر کنم 4MB بیشتر نشه آپلود کرد.
من فایل هام PDF بود. حجمش هم کم بود
اگه راهی پیدا نکردی، شاید یک راه این باشه: با winrar توصیف نامه ات رو rar کن ولی هنگام rar کردن، تو تنظیمات تعیین کن که به صورت چند فایل 4MB، انجام بده.
بعد تو 8 تا فایل داری که به ترتیب اسمشون رو بذار Part1, Part2, ... و براشون توضیح بده.
همون کاری که سایت ها واسه دانلود کردن انجام میدن

SaSaMc2
21st October 2012, 05:34 AM
باید آپلود کنی. محدودیت هم داره. ولی تعداد زیادی فایل می تونی آپلود کنی. دقیقا یادم نیست، ولی فکر کنم 4MB بیشتر نشه آپلود کرد.
من فایل هام PDF بود. حجمش هم کم بود
اگه راهی پیدا نکردی، شاید یک راه این باشه: با winrar توصیف نامه ات رو rar کن ولی هنگام rar کردن، تو تنظیمات تعیین کن که به صورت چند فایل 4MB، انجام بده.
بعد تو 8 تا فایل داری که به ترتیب اسمشون رو بذار Part1, Part2, ... و براشون توضیح بده.
همون کاری که سایت ها واسه دانلود کردن انجام میدن

ممنون رفيق...[golrooz]

اگه بشه PDF فرستاد پس مشكلي نيست...

اينجوري حجمش زير 4 مگ ميشه...

ولي اون قسمت پارت بندي رو فكر نكنم اون اوپراتوراش بتونن اكسترگ كننش...![nadanestan]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد