PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث !!!!!!!! این باور نکردنیه !!!!!!!!!!

amir s
8th September 2012, 10:24 PM
سلام دوستان
قصددارم مسابقه ای برای ایده پردازها راه بندازم. عنوانشو میزارم Best Ideas .
اگه بخوام خلاصه بگم میخوام هرکسی که ایده ای بنظرش میرسه تو این تاپیک بزاره البته ایده ای که قابل ساخت و کم هزینه و نوین باشه .
واما بعد از مدتی که اکثریت دوستان ایده های خودشونو ارائه دادن برای مشخص شدن بهترین ایده یه نظر سنجی میزاریم وبهترین ایدرو مشخص میکنیم.
واما جایزش ، بعد از انتخاب شدن بهترین ایده وبهترین ایده پرداز بنده قول اخذ ثبت اختراع رو به شخص مورد نظر میدم البته بشرطی که ایدش درراستای کاری من باشه .
لازم بذکره که بگم بنده رشتم مکانیک جامداته لاکن ایده مورد نظرباید درراستای رشتم باشه. تابرای ساخت قطعه اقدام نموده وقطعرو بثبت برسانیم. (بقولی طرح از شما ساخت از من و ثبت برای طرفین)

mehrab123
8th September 2012, 11:28 PM
من میگم یه وسیله مانیکییی بشازیم ها نظر شما چیه ایدم خوب بود

حسین متقی
9th September 2012, 04:50 PM
این ایده رو همین الان دادم!!!
شنی تانک سریع التعمییر چطوره؟؟
به دلیل شکل خاص پینهاش که فنری هستن میتونه سریع بعد از پاره شدن با قطعات کوچیک یدکی تعمییر بشه و دوباره راه بیفته!!
الان روسیه از روی این 1خط کپی میزنه پس فردا رو تی 95 میده بیرون!!!
حالا ببینید کی گفتم!!!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد