ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندوق انتقادات و پیشنهادات بخش هنر

مدیر بخش هنر
7th September 2012, 05:11 PM
سلام به همه کاربران و اعضای محترم کادر مدیریت

هنر در زندگی روزمره همه مردمان جهان همیشه جاری است وجریانی خاص دارد گاه هنر در پنجه قوی یک موسیقی دان ظاهر میشود و گاه در حس زیبای یک نقاش و یایک مجسمه ساز و حتی در سر و پنجه های یک طراح لباس هنر رو میشود لمس کرد و هزاران هنری که نشانه خلاقیت ذهن قوی انسان هست و دستان قوی او ....

و تالار هنر در تخبگان شاید فرصتی برای لمس کوتاهی از هنرهای مختلف هست

و ما هم سعی داریم این هنرها رو از ناشناخته ماندن به اشنایی برسانیم...

پیشنهادات و انتقادات و راهکارهای کاربران محترم مطمنا دریچه ای خواهد بود برای بهتر شدن تالار ....

پس ما را یاری بفرمایید...

[golrooz]

بلدرچین
7th September 2012, 05:28 PM
سلام چنتا پیشنهاد دارم براتون تا هنر رو همه یا علاقه مندان واقعا حس کنن...

بلدرچین
7th September 2012, 05:38 PM
اینجا بخش هنره،پس باید هنرها و اعضاش جدا باشن یعنی یه جایی درست کنید تا بچه های نویسنده و شاعر یا بروبچه های تئاتری جدا باشن،یه جایی که مخصوص خودشون باشن همه کسایی که اونجا هستن عین خودشون باشن.اینجوری میتونید هنر رو زیبا کنید.بچه های هربخش باید راحت باشنو راحت حرف بزنن اینکار توی بخش مورد نظر صورت بگیره بهتره تا گروه تشکیل بشه.
طرح زیاد دارم.دیگه بخش هنر یه جورایی خونه من حساب میشه...

محسن آزماینده
7th September 2012, 06:12 PM
سلام

به نظر من بخش اخبار هنری بهتره به تالار اخبار انتقال پیدا کنه.

تو این سایت تقسیم بندی تالارها بر اساس رشته های دانشگاهی هست.نمیدونم تقسیم بندی حاضر چه اندازه به تقسیم بندی علوم نزدیک هست.

چون موضوعات هنر بیشتر عمومیت داره،بهتره بیشتر مطالاب بخش هنر آمزش محور باشن تا خبری.

مثلا بخش فنی مطالب آموزشی زیاد نمیتونه داشته باشه(باید تحلیلی باشه).ولی چون همه به نقاشی و خوشنویسی و ... علاقه دارند،بهتره آموزش این موارد تو سایت گذاشته بشه و به نظر من جذابیت خوبی بین کاربران خواهد داشت.ولی آموزش روش استخراج سطحی هیچ جذابیتی برای کاربران نخواهد داشت/

mehrab123
7th September 2012, 09:18 PM
میتونین بامعرفی و ادغام هنر و معماری یا ایجاد تالار ارتباط هنر با جهان یا سایر موضوعات و گذاشتن البوم های زیبا این هنر بیشتر مورد علاقه واقع شود
تازه میتوانید پشت صحنه هایی از تئاتر و سینما تالار را رونق دهید
تازه گذاشتن هرروز هنر به معرفی هنرهای بومی بپردازید من خودم با ایجاد کافه سعی کردم ولی متاسفانه استقبال زیاد نیست و فضای اپلود هم پر شده و دیگر نمیتوانم ادامه دهم
اگر واقعا بخواهیم این بخش جان تازه بگیرد باید همه با هم این کار را بکنیم

مدیر بخش هنر
8th September 2012, 03:21 PM
میتونین بامعرفی و ادغام هنر و معماری یا ایجاد تالار ارتباط هنر با جهان یا سایر موضوعات و گذاشتن البوم های زیبا این هنر بیشتر مورد علاقه واقع شود
تازه گذاشتن هرروز هنر به معرفی هنرهای بومی بپردازید من خودم با ایجاد کافه سعی کردم ولی متاسفانه استقبال زیاد نیست و فضای اپلود هم پر شده و دیگر نمیتوانم ادامه دهم

سلام

ادغام هنر و معماری ترجیحا باید در مهندسی معماری در سایت شکل بگیره تالارهای بخش هنر زمینه خوبی برای این مورد نیستن ...

در مورد به روز رسانی و اشنایی همه با هنرهای بومی موافقم با کمک شما حتمن قابل اجرا خواهد شد .

در مورد سینما و تئاتر بخش بندی های حاضر عوض خواهد شد .

mehrab123
11th September 2012, 09:21 PM
ادغام هنر و معماری ترجیحا باید در مهندسی معماری
سلام مدیر جان سایت مشکل دارد از نقل قولت اگاه نشدم.
منظور ارتباط و پیوستگی و هارمونی که هنر در بقیه علوم دارد و دیگر علوم بدین شکل ندارند. که از نگاه تصویر بررسی شود.[golrooz]

مدیر بخش هنر
13th September 2012, 05:05 PM
سلام

ادغام هنر و معماری ترجیحا باید در مهندسی معماری در سایت شکل بگیره تالارهای بخش هنر زمینه خوبی برای این مورد نیستن ...

در مورد به روز رسانی و اشنایی همه با هنرهای بومی موافقم با کمک شما حتمن قابل اجرا خواهد شد .

در مورد سینما و تئاتر بخش بندی های حاضر عوض خواهد شد .

سلام مدیر جان سایت مشکل دارد از نقل قولت اگاه نشدم.
منظور ارتباط و پیوستگی و هارمونی که هنر در بقیه علوم دارد و دیگر علوم بدین شکل ندارند. که از نگاه تصویر بررسی شود.[golrooz]

هنر رشته ای هست با همه علوم و همه رشته های سازگاری دارد و به نوعی نمایان هست .

ولی ایجاد بخش هنر و معماری بهتره در بخش معماری باشه چون به قولی به ان نزدیکتر هست در بخش هنر رشته های اصلی که مستقیما به هنر مربوط هستند وجود داره و بخش همینو ادامه خواهد داد و البته با بخش بندی جدیدتر و به روز تر .....

محسن آزماینده
13th September 2012, 07:06 PM
سلام

بهتره یک تالار نقد به تالار سینما اضافه بشه تا در اون فیلمهای مطرح مورد نقد قرار بگیرند./

shiny7
13th September 2012, 07:34 PM
سلام

بهتره یک تالار نقد به تالار سینما اضافه بشه تا در اون فیلمهای مطرح مورد نقد قرار بگیرند./

موافقم!!!خیلی خوبه آدم چیزایی رو که می بینه عمیقا درک کنه!
ممنون آقا محسن از پیشنهادتون!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد