PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر طلاق به دلیل شکاک بودن مرد به همسرش

بلدرچین
5th September 2012, 11:13 PM
زني در دادگاه خانواده گفت: شوهرم مانند سايه من را تعقيب مي‌كند و به من شك دارد. مي‌خواهم از او جدا شوم تا به اين زندگي وسواسي پايان دهم.

به گزارش خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) ـ منطقه چهارمحال و بختياري، اين زن پس از ارائه دادخواست طلاق خود به قاضی دادگاه، ادامه داد: شوهرم به طور مرتب تلفن همراهم را بررسي مي‌كند و اجازه بيرون رفتن از خانه را به من نمي‌دهد، حتی اجازه کوچکترین خرید در بيرون از خانه را ندارم، همه این کارها سبب شده تا دیگر نتوانم با این مرد شکاک ادامه زندگی دهم.

شوهر اين زن نيز كه در دادگاه حضور داشت در پاسخ به اظهارات همسرش گفت: همسرم از هر فرصتی برای بیرون رفتن از خانه استفاده می‌کند در حالي كه نمی‌دانم کجا می‌رود و من به عنوان یک فرد باغیرت حق خود می‌دانم که بدانم همسرم کجا می‌رود.

وي ادامه داد: مدتی است که دور از چشم من با موبایل صحبت می کند به طوري كه دیگر نمی‌توانم او را شریک و همراز زندگی خود بدانم. من نيز با طلاق موافق هستم.

زن نيز در ادامه گفت: اين شكاك بودن او من را بسيار آزار مي‌دهد. بار‌ها شده در خيابان من را تعقيب كرده است. من متوجه او بوده‌ام اما هيچ‌گاه اين موضوع را به رخش نكشيده‌ام. ديگر نمي‌خواهم در اين وضعيت به زندگي ادامه دهم.

وي گفت: صحبت كردن من با تلفن نيز يك امر عادي است. اكثرا با خانواده خود يا دوستانم صحبت مي‌كنم اما او اصرار دارد كه همه مكالمات من را بشنود و بداند كه با چه كسي دارم حرف مي‌زنم. اين موضوع دارد من را آزار مي‌دهد. مگر من از همه كار‌ها و ارتباطات او اطلاع دارم. بايد به هم اطمينان داشته باشيم اما شوهرم به من اطمينان ندارد.

پس از اظهارات زن و شوهر قاضی طرفین را دعوت به مصالحه كرد ولي زن هم‌چنان اصرار بر طلاق داشت و تاكيد مي‌كرد كه ديگر اين زندگي را نمي‌خواهد، براين اساس قاضي نيز رسیدگی به اين پرونده را به جلسه بعدی موکول کرد و از اين زن و شوهر نيز خواست تا زمان برگزاري جلسه آينده بيشتر به جدايي و طلاق خود فكر كنند و راهي براي عدم طلاق بيابند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد