PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر خواهر شوهرم برای زندگیمان تصمیم میگیرد نه شوهرم!

بلدرچین
5th September 2012, 11:09 PM
زني در دادگاه گفت: شوهرم هيچ اراده‌اي از خود ندارد و هرچه خواهرش بگويد بدون معطلي قبول مي‌كند، بارها اتفاق افتاده تنها به خواسته‌ي خواهرش من را كتك زده است. به همين دليل خواهان جدايي هستم.
به گزارش خبرنگار حقوقي ايسنا، زن جواني در دادگاه خانواده حضور يافت و درخواست جدايي از شوهرش را به قاضي دادگاه ارائه كرد. زن جوان كه 37 ساله بود، خطاب به قاضي گفت: دليل اصلي حضور من در دادگاه و درخواست جدايي، خواهر شوهرم است زيرا دخالت‌هاي او باعث شده است كه به همه چيز حتي آينده پسرم پشت پا بزنم.
وي ادامه داد: خواهر شوهرم در تمامي مسائل زندگي ما دخالت مي‌كند و متاسفانه شوهرم آنقدر كه به خواهرش اهميت مي‌دهد به من و پسرش اهميت نمي‌دهد. در واقع خواهرش است كه براي زندگي ما تصميم مي‌گيرد.
زن جوان خاطر نشان كرد: سال گذشته تصميم داشتم براي كارشناسي‌ارشد در كنكور شركت كنم. زماني كه موضوع را با شوهرم مطرح كردم بسيار خوشحال شد اما به محض اينكه خواهر شوهرم با خبر شد به شوهرم گفت كه حق نداري به او اجازه دهي در كنكور شركت كند و شوهرم هم بدون هيچ مقاومتي از من خواست از كنكور دادن انصراف دهم اما وقتي اصرار من را ديد من را به شدت كتك زد و روز كنكور درب خانه را قفل كرد تا نتوانم در آزمون شركت كنم.
وي با بيان اينكه هر زماني كه خواهر شوهرم با عصبانيت از من پيش شوهرم گلايه كند، شوهرم من را كتك مي‌زند، افزود: فقط كافي است خواهر شوهرم گلايه‌اي از من داشته باشد،‌ شب كه به منزل بيايد سر كوچكترين موضوعي من را كتك مي‌زند و حتي بارها اتفاق افتاده كه بي‌دليل به سوي من مي‌آيد مشت و لگدهاي خود را روانه سرو صورتم مي‌كند.
اين زن جوان، مدعي شد: تنها به دليل وجود پسرم 9 ساله‌ام زندگي با شوهرم را تحمل كردم اما ديگر نمي‌توانم با او كه آنقدر حرف خواهرش برايش اهميت دارد زندگي كنم. با جدايي از من مي‌تواند با خيال راحت او به فرمان‌هاي خواهرش عمل كند.
وي در پايان گفت: مهريه 313 سكه‌اي خود را در ازاي حكم طلاق و حضانت پسرم خواهم بخشيد و تحت هيچ شرايي حاضر نيستم به زندگي با او ادامه دهم.
به گزارش ايسنا، قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات طرفين به دليل عدم حضور مرد در دادگاه حكمي مبني بر طلاق صادر نكرد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد