PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت دستكش حمل بطري آب براي دوندگان

yasaman hedayati
1st September 2012, 04:44 AM
شركت «Salomon wagers» نوعي دستكش طراحي كرده است كه دوندگان بدون در دست گرفتن بطري آب مي‌توانند آن را حمل كنند.

به گزارش سرويس فناوري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه خراسان، با وجود اين دستكش‌ها دوندگان ديگر وزن بطري آب را احساس نمي‌كنند؛ ولي آنها همانند حالت عادي انگشتان خود را دور بطري براي نگه داشتن آن مي‌پيچند.

اين دستكش همانند نوار بند مچي است كه فرد مي‌تواند بطري آب 250 ميلي‌ليتري را نگه دارد.

دستكش طراحي شده يك جفت است و اين بدين معناست كه دونده مي‌تواند 500 ميلي ليتر آب را با خود حمل كند. بطري آب پس از نوشيده شدن توسط دونده مي‌تواند جمع شود.
http://media.isna.ir/content/gizmag-4.jpg/6

شركت «Salomon» مدعي است كه اين دستكش نه تنها بطري آب را نگه مي‌دارد، بلكه در انرژي دونده صرفه‌جويي مي‌كند و دونده تمركز بيشتري بر دويدن در مسير روبه جلو خواهد داشت.

اين دستكش در چند ماه آينده به بازار عرضه خواهد شد و قيمت آن تقريبا 40 دلار خواهد بود.

mozhgan.z.1368
2nd September 2012, 08:49 PM
ممنون

حسین متقی
2nd September 2012, 11:45 PM
500 سی سی روی مچ در حرکت و در دویدن خیلی سنگینتره و باعث خستگی دست میشه و.....
گشتاوری که در 70 سانتی متری(طول دستهای انسان)در سرعت دویدن ایجاد میشه خیلی بالاست
به نظرم این محصول موفق نخواهد بود حتی اگه همه بخرن استفاده نکنند بهتره
هرچه سریعتر دستهارو بشه حرکت داد بهتره و هماهنگی بدن بیشتر میشه

عرفان سلیم زاده
3rd September 2012, 10:52 AM
این یه دستکش خنک کننده بدن هم هست!
فکر نکنم بزارن استفاده بشه مگر این که برای کل ورزش کاران استفاده کنند.
هر چه بدن دونده ها سریع تر خنک بشه استقامت و تمرکز شون بالا میره.
من خودم تو یه روز تابستون اینو امتحان کردم. کل خستگی و تشنگیم رفع شد.
البته اب هم خوردم.

BaAaroOoN
3rd September 2012, 04:26 PM
: ساخت دستكش حمل بطري آب براي دوندگان
500 سی سی روی مچ در حرکت و در دویدن خیلی سنگینتره و باعث خستگی دست میشه و.....
گشتاوری که در 70 سانتی متری(طول دستهای انسان)در سرعت دویدن ایجاد میشه خیلی بالاست
به نظرم این محصول موفق نخواهد بود حتی اگه همه بخرن استفاده نکنند بهتره
هرچه سریعتر دستهارو بشه حرکت داد بهتره و هماهنگی بدن بیشتر میشه
باهاتون موافقم.همچین چیزی کار دویدنو مختل میکنه.از نظر فیزیکی قابل توجیه هستش که چرا عملی نیست

من خودم تو یه روز تابستون اینو امتحان کردم
خب البته اگه قراره بسازنش،پیشنهاد میکنم از داداش عرفان یه راهنمایی هایی بگیرن.بالاخره داداشمون هم نخبه س و هم مخترع.تازه بمن قول داده1 دستگاه تقلب در امتحان هم بسازه!حالا کی،خدا میدونه[bietena]
[nishkhand]

عرفان سلیم زاده
4th September 2012, 08:27 PM
باهاتون موافقم.همچین چیزی کار دویدنو مختل میکنه.از نظر فیزیکی قابل توجیه هستش که چرا عملی نیست

خب البته اگه قراره بسازنش،پیشنهاد میکنم از داداش عرفان یه راهنمایی هایی بگیرن.بالاخره داداشمون هم نخبه س و هم مخترع.تازه بمن قول داده1 دستگاه تقلب در امتحان هم بسازه!حالا کی،خدا میدونه[bietena]

سلام به ابجی خوب ما[nishkhand]
اصلا یادم رفته بود به خدا
راستش در گیر آماده سازی طرح هستم واسه تجاری سازی.
ولی کار جلو نمیره و اعصابم رو بهم ریخته.
ولی ایده ام در مورد تقلب کمی سنگین بود و تو جهان سوم نمیشه اجراش کرد.
پیشنهاد می کنم تا اطلاع ثانوی سرتون تو کتاب باشه[cheshmak]

بلدرچین
4th September 2012, 09:05 PM
چنتا سوال دارم.
1.این روش باعث کم شدن سرعت میشه ها؟درسته؟

با دویودن این آب که توی این دستکش هست مرتب این ور اون ور میره و گرم میشه.

میشه با یکم تغیرات یک اختراع جدید کرد خیلی جالب و راحت.

مرسی خیلی جالب بود.[tafakor]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد