PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی عوض كردن پسورد xp

SOURCE MOBILE
22nd February 2009, 07:35 PM
در ويندوز xp بك دور هاي زيادي وجود داره من قسط دارم كه روي پسورد ويندور پدست آوردن آن يا عوض كردن آن كار كنم
چند راه وجود داره : 1- به داخل run بريد و اين عبارت رو تايپ كنيد net user administrator 1 اون عدد قرمزي كه من زدم پسورديه كه من ميخوام عوض بشه مثلا اگه قبلا ويندوز هر پسوردي رو داشت بدون دانستن پسورد قبلي مي توانيد آن را تغيير بدهيد در بالا من پسورد رو يه 1 تغيير دادم در ضمن اين پسورده administrator رو تغيير ميده واگه يوزر هاي ديگري رو مي خواهيد تغيير بديد مي توانيد به جاي administrator اسم يوزر مورد نظر رو بنويسيد و ok رو بزنيد و تغييرات اعمال مي شه

SOURCE MOBILE
22nd February 2009, 07:37 PM
بر روي MyCompyter كليك راست كنيد و Manage رو بر گزينيد
در پنجره ي باز شده در ليست سمت چپ بر روي Local Users and Groups كليك كنيد
سپس در كادر كنار ليستي كه گفتم بر روي Users كليك كنيد تا بار بشه
خب حالا چندين يوزر ظاهر ميشه بر روي Administrator كليلك راست كنيد و Set Password رو بزنيد و سه گزينه ظاهر مي شود گزينه ي Proceed رو بر گزينيد و پنجره ي تغييز پسورد ظاهر ميشود و پسورد جديد رو در هر دوكادر تايپ كنيد و Ok رو بزنيد و پسورد تغيير مي كند

در ضمن راه هاي جالب تري نيز و جود دارد كه به جاي عوض كردن پسورد رو بدست آوريد اما فعلا پله پله جلو مي ريم فقط بايد صبر و حوصله داشته باشيد

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد