PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر اعلام فراخوان جشنواره بین المللی "من و فضا"

diamonds55
21st February 2009, 11:15 PM
محمد جواد ترابی دبیر انجمن صلح آسمانی در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره گفت: جشنواره بین المللی "من و فضا" هر ساله در روسیه برگزار می شود که در طی آن از هر کشور 10 نفر به این جشنواره راه می یابند.
وی افزود: برای این منظور امسال وزارت ارشاد اسلامی و موسسه کودک و صلح پایدار با اعلام فراخوان عمومی قرار است 10 نفر از برگزیدگان را به جشنواره بین المللی معرفی کنند.
ترابی با تاکید بر اینکه در اجرای این برنامه انجمن صلح آسمانی نیز همکاری خواهد داشت، اضافه کرد: در این فراخوان کودکان، نوجوانان و جوانان می توانند آثار خود را در زمینه هایی چون، نقاشی، قصه نویسی، انیمیشن، صنایع دستی، شعر و فیلم ارائه دهند.
دبیر انجمن صلح آسمانی یادآور شد: آثار ارسالی باید در خصوص "من که شهروند کره زمین هستم چه حرفی با فضا و ساکنان احتمالی آن دارم" باشد.
ترابی تاکید کرد: از میان آثار ارسالی 10 اثر برتر انتخاب و به جشنواره بین المللی من و فضا که در مسکو برگزار می شود راه می یابد. ضمن آنکه در اواخر فروردین ماه نمایشگاهی از آثار ارسال شده در کشور برگزار می شود.
وی با تاکید بر اینکه علاقه مندان برای شرکت در این فراخوان می توانند تا اواخر اسفند ماه آثار خود را اعلام کنند، گفت: جزئیات این فراخوان متعاقبا اعلام می شود.
به گفته وی جشنواره بین المللی من و فضا روز 12آوریل (23 فروردین ماه) مصادف با روز یوری در مسکو برگزار می شود.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد