PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماجدي در جواب کري‌خواني‌ زايد: آرزو بر جوانان عيب نيست

داداشی
23rd August 2012, 02:20 PM
سرپرست تيم فوتبال استقلال معتقد است که آرزو بر زايد عيب نيست.
ميرشاد ماجدي در گفت و گو با فارس در مورد صحبت ايمون زايد مبني بر اينکه در صورت گلزني عدد چهار را به استقلالي ها نشان مي دهد، عنوان کرد: من اهل کري خواندن نيستم و نمي خواهم جوابي بدهم اما آرزو بر جوانان عيب نيست. هر تيمي مي تواند قهرمان شود اما حفظ قهرماني مهم است. شايد خيلي ها در دربي گلزني کرده باشند اما ادامه اين روند مهم است.
وي افزود: استقلال بايد در زمين مسابقه خودش را ثابت کند. چرا بايد انرژي خود را در روزنامه ها پياده کنيم. من دوست دارم نتيجه اي که هواداران دوست دارند در زمين مسابقه رقم بخورد. پيش بيني اين مسابقه هم کار سختي است. ضمن اينکه نتيجه اين بازي خاص ربطي به موقعيت دو تيم در جدول ندارد.
ماجدي در مورد برنامه استقلال براي بعد از دربي به دليل تعويق بازي با پيکان در هفته هفتم گفت: ما تا بازي هفته هشتم 22 روز تعطيل هستيم. فعلا همه فکر ما بازي با پرسپوليس است و بعد از اين مسابقه در مورد برنامه ها تصميم گيري مي شود.
ماجدي در خصوص اينکه اسپانسر جلوي پيراهن مشخص شده يا خير گفت: مثل اينکه باشگاه با يک اسپانسر به توافق رسيده اما هنوز من نام اين حامي مالي را نمي دانم.
وي در پاسخ به اين سؤال که براي پيروزي در دربي چه پاداشي در نظر گرفته شده، اظهار داشت: هنوز فتح الله زاده در اردو حاضر نشده اما او مديرعامل با تجربه اي است و حتما فکري به حال اين موضوع مي کند.
تيم استقلال از ظهر امروز در هتل تاج‌محل اردوي خود را آغاز کرده است.

روزنامه ورزشی نود

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد