PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اميدوارم استقلال برنده دربي شود

داداشی
23rd August 2012, 01:58 PM
مهاجم تيم فوتبال مس کرمان اميدوار است تيم سابقش برنده دربي 75 باشد.

رضا عنايتي در گفتگو با ايپنا، در خصوص شرايط تيم مس کرمان اظهارداشت: خوشبختانه با برد مقابل فولاد از فشاري که روي تيم وجود داشت بيرون آمديم و حالا با آرامش بيشتري مي توانيم ليگ را ادامه دهيم.

وي ادامه داد: بازي در گرماي اهواز واقعا مشکل بود. ما هم بايد با فولاد مي جنگيديم هم با گرماي وحشتناکي که آزارمان مي داد. با اينکه بازي در آن شرايط جوي واقعا سخت بود اما عزممان را براي بردن و خارج شدن از بحران جزم کرده بوديم که خوشبختانه اين اتفاق هم رخ داد.

عنايتي در خصوص گلي که براي مس به ثمر رساند، گفت: در بازيهاي گذشته هم موقعيتهاي زيادي براي گلزني داشتم اما براي خودم هم عجيب بود که نتوانستم از آنها استفاده کنم. خوشحالم که در اين ديدار موفق به گلزني شدم و توانستم براي مس 3 امتياز را به دست بياورم.

وي با اشاره به ديدار استقلال و پرسپوليس خاطرنشان کرد: من تجربه بازي در دربي را دارم و مي دانم اين ديدار چقدر براي بازيکنان و هواداران حساس است. دو تيم شرايط متفاوتي دارند اما استقلال بايد از پرسپوليس زخم خورده بترسد و اين تيم را دست کم نگيرد. استقلال اگر حساب شده بازي کند مي تواند پرسپوليس را شکست دهد. من هم به عنوان بازيکني که هنوز استقلال و هوادارانش را دوست دارم دلم مي خواهد اين تيم برنده دربي شود.

روزنامه ورزشی نود

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد