PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خط و نشان پودولسكي براي مهاجمان آرسنال

داداشی
13th August 2012, 07:27 PM
کد خبر: ۴۰۵۶۳۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۱

مهاجم تازه وارد آرسنال با به ثمر رساندن 2 گل در ديدار تداركاتي آرسنال مقابل كلن، توانايي هايش را به رخ ديگر مهاجمان آرسنال كشيد.
به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران (http://www.yjc.ir/fa/news/4056399/yjc.ir/fa/services/8) و به نقل از خبرگزاري تري بال فوتبال، دو تيم آرسنال و کلن در ديدار هاي مقدماتي قبل از شروع فصل جديد به مصاف يكديگر رفتند و آرسنال با نتيجه ي چهار بر صفر توانست آلماني ها را مغلوب كند.
پودولسكي كه به تازگي از كلن به آرسنال پيوسته است در اين ديدار توانست با دو بار گلزني خود نمائي كند.
وي با خوشحالي گفت: اولين مسابقه، اولين گل ها من از نحوهي برخورد هواداران آرسنال بسيار تعجب كردم، آنها اسم مرا فرياد مي زدند و من از شنيدن نامم بسيار هيجان زده مي شدم فكر مي كنم آنها بيشترين نقش را در گلزني من داشتند.
پودولسکي همچنين اظهار داشت: من در همان روز اول احساس كرد عضوي از آرسنال هستم و توانستم در اولين مسابقه ام دو بار گلزني كنم حمايت هواداران و اينكه مرا به عنوان عضو ي ازتيم پذيرفتند، برايم بسيار قابل توجه بود و انگيزه ي زيادي به من داد.

وي در پايان گفت: البته احساس مي كنم هنوز به دو هفته ديگر تمرين نياز دارم به طور كامل احساس آمادگي و راحتي كنم، راهي طولاني در پيش دارم و از اين موضوع بسيار خوشحالم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد