PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فقط ۵۵% مردم جهان میتوانند متن زیر را بخوانند !

ØÑтRдŁ§
18th February 2009, 10:39 PM
http://bp0.blogger.com/_u337ThvlyDw/RsPsQdMaYUI/AAAAAAAAAjM/qnhqI5x5aCo/s320/Intelligence+test.jpg
فقط ۵۵% مردم جهان میتوانند متن زیر را بخوانند !

Only great minds can read this !

This is weird, but interesting!

fi yuo cna raed tihs, yuo hvae a sgtrane mnid too!

Cna yuo raed tihs?
Olny 55 plepoe out of 100 can.

i cdnuolt blveiee taht I cluod aulaclty uesdnatnrd waht I was rdanieg The phaonmneal pweor of the hmuan mnid, aoccdrnig to a rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy, it dseno't mtaetr in waht oerdr the ltteres in a wrod are, the olny iproamtnt tihng is taht the frsit and lsat ltteer be in the rghit pclae. The rset can be a taotl mses and you can sitll raed it whotuit a pboerlm. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe. Azanmig huh? yaeh and I awlyas tghuhot slpeling was ipmorantt! If you can raed tihs forwrad it.

ostadi
28th February 2009, 11:03 AM
به نظر من فقط ایرانی ها می توانند این مطلب را بخوانند

امید عباسی
4th March 2009, 08:40 AM
من بیشترشو تونستم بخونم...جای حرفها عوض شده بود که خیلی راحت میشد تشخیص داد

هیوا
8th July 2009, 06:58 PM
اتفاقا خیلی راحت بود که.کلماتی که توش بکار رفته بود کلماتی بودند که خیلی به چشم میخورند و تشخیص جابجایی حروف هر کلمه کار سختی نبود{happy}

mathdan
6th August 2009, 08:12 PM
خیلی جالب بود. تونستم بخونمش فقط بعضی کلمات رو بلد نبودم.:)>-

madmood
9th September 2009, 04:17 PM
جالب بود.
به قوله دوستان فکر کنم فقط ایرانی ها می تونن بخوننش!

Lovely-Pilot
9th September 2009, 05:10 PM
خوب 10% فقط از این سایت تونستن بخونن
فکر کنم فقط ایرانیا بخوننش
کل 55% از ایران باشه
......{tongue}

*sabrina*
9th September 2009, 05:15 PM
پس من جزو اون 55٪ هستم که تونستم بخونمش;;)

matrix
12th September 2009, 09:15 AM
من هم تونستم بخونم!{big green}
جز 55% شدم {thumbs up}
ما اینیم دیگه {rock on}

نازخاتون
18th October 2012, 12:51 AM
بسیار راحت بود ...من هم گمان می کنم تمامی اون 55 درصد ایرانیها باشند.....[nishkhand]

حسین متقی
18th October 2012, 01:09 AM
من کلا از انگلیسی متنفرم و اصلا هم بلد نیستم(در حد اصطلاحاتی که روزمره و توی نت و استفاده از دستگاه ها به کار میره)
ولی بازم بیشترشو تونستم بخونم!1بار از روش هم بیشتر نخوندم 80 درصدشو خوندم
شاید تست سرکاریه؟[tafakor]
اگه انقدر سخته من چرا تونستم بخونمش؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد