PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر بلندترین ناخن دنیا شکست

diamonds55
18th February 2009, 02:00 AM
ناخن های بلند زن آمریکایی که نامش را در کتاب رکوردهای گینس جاودانه کرد، در یک رخداد رانندگی شکستند.
«لی ردموند» که در شهر «سالت لیک» زندگی می کند سه دهه دست به ناخنگیر نزد و بلندای هر یک از ناخن هایش به بیش از ۹۰ سانتی متر می رسید.
زن آمریکایی می گوید: «سال ۱۹۷۹ با خواندن کتاب رکودهای جهانی گینس به سرم زد یکی از کسانی باشم که نامم در آن ثبت می شود. بنابراین تصمیم گرفتم ناخنهایم را بلند کنم.
در این ۳۰سال تلاش کردم با خوردن مواد کلسیم دار و مقوی، رشد و استحکام ناخن هایم را تقویت کنم و نگذارم بشکنند. گزارش ایسکانیوز می افزاید: لی که به تازگی در یک رخداد رانندگی به شدت زخمی شد تمامی ناخن هایش شکستند.

http://www.aftab.ir/news/2009/feb/16/images/c2b477841e6a27ef6af8dbcb0a7b2e63.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد