PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال سخت ترین کاری که کردید با زبون روزه چی بوده؟؟؟

آسد مرتضي
30th July 2012, 05:38 PM
سلام به همه دوستان[golrooz][golrooz]
بنده هم اکنون با زبون روزه یه فرش 6 متری و یه موکت در همون ابعاد رو شستم!!!!و دارم میمیرم.....sh_omomi125sh_omomi125
خیلی الان بهم فشار اومده و ضعف کردم....smilee_new1 (8)smilee_new1 (8)smilee_new1 (8)
میخواستم بدونم سخت ترین کاری که کردید با زبون روزه و خیلی بهتون سخت گذشته چی بوده؟؟؟

جوان ایرانی
30th July 2012, 05:43 PM
سلام به همه دوستان[golrooz][golrooz]
بنده هم اکنون با زبون روزه یه فرش 6 متری و یه موکت در همون ابعاد رو شستم!!!!و دارم میمیرم.....sh_omomi125sh_omomi125
خیلی الان بهم فشار اومد و ضعف کردم....smilee_new1 (8)smilee_new1 (8)smilee_new1 (8)
میخواستم بدونم سخت ترین کاری که کردید با ربون روزه و خیلی بهتون سخت گذشا=ته چی بوده؟؟؟

خدا قوت خیلی بهت فشار اومد انگار [nishkhand]
از طرز نوشتنت معلومه [nishkhand]

elinaaa
30th July 2012, 05:45 PM
فکر کنم سخت ترین کاری که با زبون روزه اونم تو این گرمای شدید تابستون انجام میدم،رفتن به دانشگاهه...
آخه یکی نبود به من بگه نونت نبود، آبت نبود ،ترم تابستونی برداشتنت چی بود...

آسد مرتضي
30th July 2012, 05:47 PM
خدا قوت خیلی بهت فشار اومد انگار [nishkhand]
از طرز نوشتنت معلومه [nishkhand]

ااااااااااااااااااااااااا ااااااا.....چقد غلط املایی داشتم[nishkhand][nishkhand]
فشاره دیگه[sootzadan]

وحید 0319
30th July 2012, 05:52 PM
اسباب کشی کردیم[nadidan] البته خودمون نه رفته بودیم مثلا کمک کنیم
نگو ونپرس[sargije]

ıɥsnɯɐɯ
30th July 2012, 06:13 PM
من سخت ترین کاری که با زبون روزه انجام دادم خوابیدن بوده.[khejalat]

آسد مرتضي
30th July 2012, 06:17 PM
من سخت ترین کاری که با زبون روزه انجام دادم خوابیدن بوده.[khejalat]
خوب خیلی به خودتون فشار آوردید که[taajob][taajob][nishkhand]....واقعا خوشحالم که الان سالمید[nishkhand][khande]

ıɥsnɯɐɯ
30th July 2012, 06:34 PM
خوب خیلی به خودتون فشار آوردید که[taajob][taajob][nishkhand]....واقعا خوشحالم که الان سالمید[nishkhand][khande]

آخه من زیاد روزه نمیگیرم.حالم بد میشه.[sootzadan]اگرم بگیرم میخوابم.بازم ممنون که به فکرم بودید[nishkhand]

saamaaneh
31st July 2012, 01:49 AM
رفتم میدون تره بار نزدیک خونه مون برا خریدن سبزی خوردن افطاری
خیلیییییییییییییییییییییی ییییییی خسته شدم [khande][khande][khande]

آسد مرتضي
31st July 2012, 03:02 AM
رفتم میدون تره بار نزدیک خونه مون برا خریدن سبزی خوردن افطاری
خیلیییییییییییییییییییییی ییییییی خسته شدم [khande][khande][khande]
من فکر میکردم فقط خواهر خودم به خودش فشار نمیاره نگو همه بانوان اینگونه اند!!!بعــــــــــله..[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

spinas2
31st July 2012, 10:05 AM
من یه کاره خیلی سخت انجام دادم
بازبون روزه پیاده رفتم تا مدرسمون که خیلی نزدیکه مدارکمو بگیرم![nishkhand]
خییییللیییی سخت بود رسیدم خونه خوابیدم تا افطار!!!

نبوی
31st July 2012, 01:09 PM
یه خاطره تو ناخود آگاه ذهنم اومد حالا نمیدونم تو خواب بوده یا بیداری که... چیزه...
ممم
مم
ها
یادم رفت
اصلا همین فکر کردن فشار مضاعف وارد میکنه. دقت کردی؟

v.m 2020
8th June 2013, 06:23 PM
من چون ماه رمضون میافته تو تابستون شب ها تا 4 بیدار بودم از اون طرف تا 3 بعد از ظهر میخابیدم . ولی جواب سوالتون در مورد من : 4 ست پینگ پنگ پشت سر هم بردم

بلدرچین
9th June 2013, 11:43 PM
سخت ترین کاری که کردم نوشتن تحقیق مالیه عمومی و اقتصاد هستش که واقعا متنفرم و استاد زور کرده بود اگر ننویسید 10نمره امتحان میره...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد