PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت از افراد جهت ارسال مقالات مفید در حوزه مخترعین برای چاپ در مجله سایت.

عرفان سلیم زاده
30th July 2012, 09:42 AM
با سلام.

بدین وسیله از افرادی که درباره "مخترعین و وضعیت انها در ایران، راه کارها و پیشنهاد ها جهت بهبود وضعیت مخترعان"

و هر گونه مقالات به درد بخور و مناسبی و یا نوشته ای در این زمینه دارنید که کپی از جای دیگری نباشد
دعوت به عمل می اوریم.

مقالات انها پس از بررسی با تایید بخش روابط عمومی سایت در مجله ماهنامه سایت علمی نخبگان جوان
به نام انها چاپ می شود.

مقاله می بایستی حداقل 1 صفحه بوده و دارای لحن مناسب برای خوانندگان مجله باشد.

البته موضوع مقالات ازاد است به شرطی که انتشار آن منع قانونی نداشته باشد.

عرفان سلیم زاده
17th September 2012, 09:56 AM
سلام خدمت عزیزان مخترع و ایده پرداز
خبردار شدم که نشریه سایت راه افتاده و اولین شماره آن انشالا تا اوایل ماه مهر چاپ و منتشر میشه.
من به عنوان مدیر تالار نخبگان جوان ایرانی از شما مخترعان عزیز دعوت می کنم تا از وضع خود و انتقادات و پیشنهادات خودتون بنویسید.اگر هم شکستی در تجاری سازی اختراع خود داشتید داستان شو بنویسید.
همچنین از طرح خودتون و این که در چه مرحله ای هست.(ایده،طرح ثبت شده،اماده سازی جهت تجاری سازی یا فروش)
بدون سانسور و ازاد بنویسید لطفا . زمانی که این نشریه منتشر بشه صدای شما به گوش مخاطبان و مسئولین خواهد رسید و احتمال این که گره ای از کار شما باز بشه وجود خواهد داشت.
ایمیل و نام خودتون هم به این مقالات اضافه خواهد شد.
مقالات خودتون رو در فرمت doc (مایکروسافت ورد) به صورت پیام خصوصی و با عنوان "مقاله تالار اختراعات و نواوری" به مدیر روابط عمومی (http://www.njavan.com/forum/private.php?do=newpm&u=74) یا باستان شناس (http://www.njavan.com/forum/private.php?do=newpm&u=25490) ارسال کنین.
هر چه سریع تر بهتر.[golrooz]

ab.bb
1st December 2012, 12:15 AM
فقط درباره راهکار برای رفع مشکل مخترعین، مقاله بنویسیم؟
اینجوری مطالب نشریه تکراری نمیشه؟
بعد این نشریه رو کجا میشه تهیه کرد و خوند؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد