PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر سرنوشت تكان‌ دهنده دخترک 5 ساله

diamonds55
14th February 2009, 08:25 PM
مردي كه پس از قتل دختر 5 ساله خود جسد او را به بيمارستان منتقل كرده بود، دستگير شد.
جام جم آنلاين: روز چهارشنبه هفته گذشته مسوولان بيمارستان 17 شهريور برازجان با مشاهده مردي كه يك دختر خردسال را روي دستانش گرفته و كت خود را روي او انداخته بود، به تصور اين كه اين دختر نياز به كمك دارد، به ياري مرد مراجعه‌كننده شتافتند اما با مشاهده گلوي بريده شده كودك، بلافاصله موضوع را به ماموران انتظامي گزارش كردند.
اين فرد پس از دستگيري، خود را احمد معرفي و عنوان كرد، دختر 5 ساله به نام زهرا فرزند او بوده و وي پس از اين كه زهرا را از مادرش تحويل گرفته، مرتكب قتل وي شده است.
با تحويل متهم به دادگستري بخش شبانكاره بوشهر، وي درخصوص انگيزه خود از ارتكاب اين جنايت هولناك به قاضي سيدحسين موسوي گفت: 4 سال پيش در پي اختلاف با همسرم از او جدا شده و تنها دخترم را تحويل مادرش دادم.
متهم گفت: دخترم همراه مادرش در روستاي بنار آزادگان زندگي مي‌كرد و من نيز در برازجان سكونت داشتم و هر هفته براي ديدن فرزندم به روستا مي‌رفتم.
متهم ادامه داد: از چند ماه پيش تصميم داشتم فرزندم را به قتل برسانم، اما هر بار با مشاهده چهره او منصرف مي‌شدم تا اين كه روز چهارشنبه وقتي پدرم عازم شيراز شده بود، از اين فرصت استفاده كرده و با خودروي ميني‌بوس او عازم روستا شدم و پس از تحويل گرفتن دخترم، او را به قتل رساندم و سپس با آمپول هوا قصد خودكشي داشتم كه موفق نشدم.

متهم ادامه داد: پس از ارتكاب جنايت پشيمان شدم و تصميم گرفتم او را به بيمارستان ببرم، اما در اين محل دستگير شدم. به دنبال اين اظهارات، قاضي دادگستري دستور بازداشت متهم و اعزام او به پزشكي قانوني براي بررسي سلامت عقلي و انگيزه‌هاي جنايت را صادر كرد

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد