PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال کلاس نقاشی

maryam_72
23rd July 2012, 01:57 AM
سلام بچه ها! من یه سوال داشتم. می خواستم یه کلاس نقاشی برم که خیلی زود توش پیشرفت کنم یا به عبارت دیگه آسون باشه!! کسی می تونه کمکم کنه که چه رشته ای رو انتخاب کنم بین این ۴ تا :‌مداد رنگی - گچ پاستل - رنگ روغن - آبرنگ . ضمنا تا حالا نقاشی کار نکردم و واسه اولین باره که تصمیم گرفتم برم کلاس... ممتون می شم اگه راهنماییم کنید[golrooz]

بهاران آبیدر
23rd July 2012, 08:40 AM
سلام بچه ها! من یه سوال داشتم. می خواستم یه کلاس نقاشی برم که خیلی زود توش پیشرفت کنم یا به عبارت دیگه آسون باشه!! کسی می تونه کمکم کنه که چه رشته ای رو انتخاب کنم بین این ۴ تا :‌مداد رنگی - گچ پاستل - رنگ روغن - آبرنگ . ضمنا تا حالا نقاشی کار نکردم و واسه اولین باره که تصمیم گرفتم برم کلاس... ممتون می شم اگه راهنماییم کنید[golrooz]

سلام،نمیدونم چقدر با نقاشی آشنایی داری ولی باید بگم مواردی که بالا ذکر کردید همشون تکنیک هستن ،شما باید از طراحی شروع کنید که پایه است بعد برید سراغ تکنیک های نقاشی؛اگر هم طراحی کار کردید ومیخواین یه تکنیک رو انتخاب کنید من پاستل رو بهتون توصیه میکنم چون برای شروع ابزار راحتیه ؛موفق باشید

spinas2
23rd July 2012, 02:19 PM
سلام
من خودم با مداد رنگی شروع کردم خیلی اسون بود! فقط یکم ظرافت میخواد اگه نقاشی پاستلو خراب کنی تو رنگ کردن درست کردنش یه کمی مشکله ولی مداد رنگیو راحت میشه درست کرد اشکالاشو البته اگه بافت زنیت خوب باشه! ترجیحا اول برو طراحی سایه روشن تا دستت راه بیفته

صاصائیل
23rd July 2012, 07:14 PM
اسمی از مداد HB...نبردی[tafakor]اگه طراحیت با مداد و رعایت کردن سایه/روشن ها ,تنالیته رنگها/ترکیب بندی اشیا/پرسپکتیو..خوبه ,اول از مداد رنگی شروع کن تا سایه زدن از طراحی رو در انتقال دادن به نقاشی رنگی یاد بگیری

ستاره کویر
23rd July 2012, 08:32 PM

سلام
دوستان راهنمایی های خوبی کردن
انتظار یک شبه نقاش شدن رو که ندارین[cheshmak]
همینطور که ساسائیل عزیز گفت اولین مرحله استفاده از مداد طراحی که کلاس های طراحی هست
اگه میخواین به صورت تکنیکی طراحی کار کنین کلاس های اسکیس (برای رشته های معماری-شهرسازی) بسیار می تونه کمک کنه بهتون
ولی من توصیه ام اینه که اگه به ابزار نقاشی-طاحی خاصب علاقه دارین مستقیما اول اونو دستتون بگیرین برای مثال کار با رنگ روغن نیاز به کلاس طراحی نداره

من خودم با مداد رنگی شروع کردم خیلی اسون بود! فقط یکم ظرافت میخواد اگه نقاشی پاستلو خراب کنی تو رنگ کردن درست کردنش یه کمی مشکله ولی مداد رنگیو راحت میشه درست کرد اشکالاشو البته اگه بافت زنیت خوب باشه! ترجیحا اول برو طراحی سایه روشن تا دستت راه بیفته

دوست عزیز این میتونه فقط برای کار با مداد رنگی و پاستل مورد استفاده باشه
بر خلاف تصور بهترین راه این نیست! که مستقیما پاستل دست نگیری که خراب نکنی!
بهترین راه کسب تجربست[shaad]

موفق باشید [golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد