PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر محسن تركي: از همه‌ي حمايت‌ها سپاسگزارم پنالتي كاملا صحيح بود

ØÑтRдŁ§
13th February 2009, 03:47 PM
محسن تركي درپايان بازي اظهار كرد: در هر صورت تمام تلاشم را انجام دادم تا بهترين قضاوت را داشته باشم. شايد هر كدام از داوران ايراني براي اين بازي انتخاب مي‌شدند بهتر از من قضاوت مي‌كردند چرا كه من بهترين قضاوت ها را از داوران ايراني ديده‌ام و در هر صورت پيش از حضور در اين بازي از جامعه‌ي داوري و پيشكسوتان داوري ايران رخصت گرفتم و با اجازه‌ي آنها اين بازي را قضاوت كردم.
وي افزود: نهايت تلاشم را انجام دادم و خدا را شكر تصور مي‌كنم قضاوت خوبي صورت گرفت.
تركي درباره‌ي پنالتي اعلام شده به ضرر استقلال نيز گفت: بازيكن تيم استقلال به طور كامل دست خود را بالا آورد و توپ را زد كه من آن صحنه را پنالتي گرفتم.
تركي خاطر نشان كرد: در گذشته بارها داورهاي خارجي داربي را قضاوت كردند كه تصور مي كنم اشتباهات زيادي در برخي از آن بازي ها وجود داشت، البته داوران خارجي همكاران من هستند اما در بسياري از بازي هاي كه داوران خارجي قضاوت كردند هم اشتباهات بيشتر بود و هم حاشيه هاي بازي اما خدا را شكر امروز شرايط خوب بود و بي ترديد اگر من امروز موفق بودم نتيجه‌ي تلاش تمام داوران ايراني بود و باز هم مي گويم كه اگر هر كدام از داوران ديگر ايراني قضاوت مي كردند بهتر از من كار مي كردند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد