PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصویر عکسی از شاه و فرح در حرم امام رضا(ع)

artadokht
19th July 2012, 01:08 PM
محمدرضا شاه پهلوی و فرح دیبا به همراه امیرعباس هویدا و مقامات دولتی در حرم امام رضا در مشهد – ۱۱ خرداد ۱۳۵۷
http://uc-njavan.ir/images/9hrfi2qpb2oa3rd4cdbm.jpg

MOBINA76
19th July 2012, 01:13 PM
[golrooz]جالب بود مرسی

عرفان سلیم زاده
19th July 2012, 01:45 PM
مرسی نوستالوژیک بود البته واسه مامانم.
از دید غیر سیاسی شاه ادم مردم داری بود.
سعی می کرد فکر و دید مردم رو باز کنه.
سفر می کرد تا حداقل با تاریخ مملکتش اشنا باشه و قدر ایران رو بیشتر بدونه.
[shaad]

حسین متقی
19th July 2012, 02:32 PM
به نظرم اینا همش تظاهره البته من دید سیاسی دارم ولی نه فقط سیاسی
چون سیاست هم جزئی از زندگیه-و اگه بخوایم حذفش کنیم سرمون کلاه میره

Elohim
23rd July 2012, 01:55 PM
ولی خداوکیلی نگاه کن زنش چه چادری سر کرده.
نمیپوشید هم فرقی نمیکرد.

elinaaa
23rd July 2012, 03:02 PM
اینکه تو دل هر آدمی چی میگذره فقط خدا میدونه و بس حالا میخواد شاه مملکت باشه یا یه آدم معمولی...

mozhgan.z.1368
3rd August 2012, 12:26 AM
ممنون خوبه که از خوبی های ادم ها هم بگیم من تا الان فقط بدی هاش شنیده بودم

amirhosyn
3rd August 2012, 01:49 AM
ولی خداوکیلی نگاه کن زنش چه چادری سر کرده.
نمیپوشید هم فرقی نمیکرد.
دوست عزیزنمیدونم اما اگه منظورشما اینه که آدمهای بدی بودند.بهتربگم مهم قلب آدمهاست وبدنیستکه داستانهای :کاوه ی آهنگر،پسرنوح،حر،علی گندابی،برسیسای عابد،....رایادآورشوم

حسین متقی
5th August 2012, 05:17 AM
دوست عزیزنمیدونم اما اگه منظورشما اینه که آدمهای بدی بودند.بهتربگم مهم قلب آدمهاست وبدنیستکه داستانهای :کاوه ی آهنگر،پسرنوح،حر،علی گندابی،برسیسای عابد،....رایادآورشوم
اگه منظور شما اینه که ادمهای خوبی بودند
اونا 40 سال وقت داشتن واسه سازندگی چیشد
ما هر وقت به 40 سال رسیدیم اونوقت نظر بده ادمای خوب و بدشو

اگه میگی به قلبه که مثلا منم بیام مشروب بخورم و مال مردم رو بخورم و سهم مردم رو غارت کنم و به دین بی اعتنا باشم و همه مردم از دستم عاصی باشن و بعد یکی بیاد بگه نه
حسین مت قلبش مهمه که خوب و مهربون و...ست
و کارایی که کرده اصلا مهم نیست!!
پس ظلمی که به مردم رواداشته چی میشه
اینهمه شاکی تو اخرت چی میشه؟
البته بخشش خوبه اما در صورت پشیمانی

تا لحظه اخر گفت میرم باز برمیگردم!!! مرتیکه پر رو!!!!
بدنیست که جای داستان یکم یاد اون ادمایی باشیم که از نبود امکانات بهداشتی تلف شدن توی حلبی اباد تهران و کلا هومه ی شهرها (و همه ی شهرستانها) وقتی که شاه و فرح داشتن میرفتن حرم امام رضا!!! البته معلوم نیست قبلش کجا بودن یا دیشبش توی کدوم مهمونیه یارووییییه بووووقی داشتن پولای مردم رو جای سرمایه گذاری خرج میکردن
یا چند میلیون دلار اصلحه باب دولتهای خارجی خریدن یا-یا-یا-یا-یا-یا-یا-یا......................................
چندتا از این یا ها باید بگم که اخر اون دسته از ادمای طرفدار شاه یا اونایی که حتی 1ذره میگن شاه بهتر بوده یا شاه خوب بوده بفهمن در اشتباهند؟؟؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد