PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلیل خاموش شدن کامپیوتر

david77
15th July 2012, 07:52 PM
سلام دوستان

این که داری با کامپیوتر کار میکنی و یکدفعه کامپیوتر خاموش میشه چیست؟

SaSaMc2
16th July 2012, 12:29 AM
سلام...[golrooz]

سيستم شما پي سي هست؟

مادربرد شما كي خريداري شده؟

آيا با تعويض سيستم عامل باز هم خاموش ميشود؟

در صورتي كه برق سي دي رام ها و فلاپي درايو و پورت هاي مصرفي يو اس بي رو قطع كنيد باز هم خاموش ميشود؟

دماي اتاق شما چقدر هست؟

و عموما در هر چند ساعت كار خاموش ميشود؟

rayarasool
16th July 2012, 06:45 PM
حتماَ برق میره[khande][khande][khande]

s.e.z
16th July 2012, 09:20 PM
به احتمال 99% دفع گرمای سی پی یو مشگل داره (fan مشکل داره) و سیستم برای اینکه سی پی یو آسیب نبینه دستور shutdown ارسال میکنه
دمای مجاز 40 درجه است اگر به 60 درجه برسه میسوزه
میتونی از توی ستاپ بایوس دماشو ببینی برای این کار هنگام روشن کردن کامپیوتر وقتی صفحه سیاه میاد (همون اول کار) کلید del روبزن وارد یک صفحه آبی یا قرمز میشی و دراونجا دنبال عبارت cpu temperature بگرد (جلوش دما رو نوشته )

اگر دما حدود 40 نبود یافن مشکل داره یا ماده چسبناک بین فن و سی پی یو تموم شده

موفق باشی

zolfa
1st February 2013, 10:13 PM
سلام
ببخشید وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم مینوسه windows error recovery بعد خاموش میشه
دلیلش چیه؟

soheilii
17th April 2013, 02:20 PM
سلام ودرود کامپیوتربنده بیشتراوقات بعدازیک ساعت خاموش میشه البته خودکیس خاموش نمیشه روی مانیتورمی نویسه no signalبعداینکه هرکاری کنم باکلید جلو پاورخاموش نمیشه مجبورم باکلیدپشت پاورخاموشش کنم درضمن خودکیس خیلی داغ میکنه راهنمایی کنیدچکارکنم

بانوثریا
24th September 2013, 07:19 PM
سلام ودرود کامپیوتربنده بیشتراوقات بعدازیک ساعت خاموش میشه البته خودکیس خاموش نمیشه روی مانیتورمی نویسه no signalبعداینکه هرکاری کنم باکلید جلو پاورخاموش نمیشه مجبورم باکلیدپشت پاورخاموشش کنم درضمن خودکیس خیلی داغ میکنه راهنمایی کنیدچکارکنم

no signal وقتی ظاهر میشه که کابل مانیتورتون وصل نباشه احتمال داره کابلتون اتصالی داشته باشه یا سوکت پشت کیستون شل باشه یا کابل پشت مانیتورتون

بانوثریا
24th September 2013, 07:20 PM
سلام
ببخشید وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم مینوسه windows error recovery بعد خاموش میشه
دلیلش چیه؟

windows error recovery یعنی خطا در بازیابی ویندوز احتمالا یکی از فایلهای پوشه ویندوزتون آسیب دیده

بانوثریا
24th September 2013, 07:22 PM
سلام دوستان

این که داری با کامپیوتر کار میکنی و یکدفعه کامپیوتر خاموش میشه چیست؟

علاوه بر مواردی که دوستان گفتن احتمال ویروسی شدنتون هم هست

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد