PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : >> دعوت به همکاری در نشریه سایت نخبگان جوان >>

روابط عمومی سایت
15th July 2012, 12:37 PM
سلام و خداقوت خدمت همه کاربران و همکاران و مدیران گرامی سایت نخبگان جوان

ایجاد نشریه یکی از نیازهای اساسی برای انجمن های علمی می باشد.

این مهم باعث گسترش همکاری مابین کاربران و همکاران و مدیران در هر انجمن می باشد

و از اینرو با توجه به این نکته و همچنین گسترش علم و دانش در زمینه های عمومی و تخصصی می شود.

ایجاد نشریه باعث برانگیخته شدن حس همکاری و همچنین تشویق همه کاربران به نگارش مقالات تالیفی در زمینه رشته خودشون می شود و در اخر این مهم به تبحر و شکوفایی خود آنها منتهی می شود .

از اینرو از همه عزیزانی که مایل هستند همکاری ویژه با نشریه سایت داشته باشند در تاپیک اعلام نظر داشته باشند
و همچنین زمینه مورد نظر و رشته ای که مایل هستند فعالیت کنند نگارش بفرمایند.

همکاری در زمینه نشریه سایت میتواند در زمینه تهیه و تالیف مقاله توسط خود شما در زمینه رشته تحصیلی و یا رشته مورد علاقه شما انجام پذیرد ( با تخصص کافی )
و یا مقاله ای که شما ترجمه کرده باشید از حیط رشته خودتون و یا رشته های دیگر ( مقاله اماده چاپ و ویراستاری شده)

و سپس توسط هیت تحریریه تصویب می شود و در آماده درج در نشریه میشود با نام خود شما کاربر محترم ...

اصل امانت داری و رعایت حق کپی رایت شعار اصلی نشریه سایت نخبگان جوان خواهد بود .

منتظر مقالات ارسالی شما هستیم .
و این مقدمه ای خواهد برای شکوفایی خود شما در امر نوشتن مقاله
و شکوفایی سایت در زمینه هر چی بیشتر علمی شدن.

باتشکر
روابط عمومی سایت نخبگان جوان

روابط عمومی سایت
15th July 2012, 12:47 PM
زمینه همکاری شما کاربران محترم در تمامی رشته های تحصیلی و غیر تحصیلی ( علمی ) و دستاوردهای شما خواهد بود .

مقالات در زمینه های زیر قابل ارایه می باشد.

علوم انسانی
علوم فنی و مهندسی
علوم پایه
علوم مربوط به کشاورزی
پزشکی در تمامی شاخه ها
صنایع دستی و هنرهای تجسمی
موضوعات عمومی در زمینه های عملکرد جامعه و ...
مقالات سیاسی ( حق ویراستاری محفوظ می باشد)
مقالات مذهبی
مقالات ورزشی
مقالات نظامی و غیر نظامی و مقالات تحلیلی در زمینه های مختلف نیروهای مسلح
مقالات پروژه های تحقیقاتی و علمی و عملی در زمینه های عمومی
و .......

منتظر همکاری و مقالات ارایه شده توسط شما هستیم ...

[golrooz]

"مهدی"
15th July 2012, 07:46 PM
خب، بنده همانطور که قول داده بودم مقالات نظامی را اماده خواهم کرد.

poune
15th July 2012, 08:45 PM
سلام من یه مطلب کوچیک درمورد "نگاه اجمالی به بخش پزشکی هسته ای" دارم اگه به درد کارتون می خوره بگید براتون ارسال کنم؟

روابط عمومی سایت
16th July 2012, 09:04 AM
سلام من یه مطلب کوچیک درمورد "نگاه اجمالی به بخش پزشکی هسته ای" دارم اگه به درد کارتون می خوره بگید براتون ارسال کنم؟

سلام

هر مقاله ای در زمینه تخصص شما و اینکه تالیفی خود شما هست مورد استقبال خواهد بود برای روابط عمومی سایت ارسال کنید .

باستان شناس
16th July 2012, 09:45 AM
سلام

منم در زمینه علوم انسانی بخصوص مقالات تاریخی و باستان شناسی و اجتماعی و گردشگری

در خدمت هستم ...

M@hdi42
16th July 2012, 09:52 AM
بنده نیز مقالمو براتون توی پیام خصوصی فرستادم.

عرفان سلیم زاده
16th July 2012, 11:36 AM
سلام
منم یه مقاله در مورد مخترع ها و چالش هایی که دارند به اضافه محیط کاری ایده الی که احتیاج دارند می نویسم فکر کنم یه 2 تا 4 صفحه بشه.
تو این مقاله از دید مخترع ها به مسائل نگاه می کنم.

وحید 0319
16th July 2012, 01:42 PM
مقالات معماریش هم با من امیدوارم همه کمک کنند

سونای
16th July 2012, 11:08 PM
منم انشاءا... از 6 ماه دیگه هستم!!![nishkhand] نوامبر یه کنفرانس بین المللی هست مشغول کار کردن رو مقاله اون هستیم بعدش به امید خدا هستم
[golrooz]

meys@m
17th July 2012, 08:45 AM
با سلام
من همان طور که قبلا هم اعلام آمادگی کرده بودم ،در خدمتم
ترجمه مقالات در زمینه تکنولوژی و کامپیوتر،مقالات موفقیت و هم چنین در زمینه مهندسی شیمی
یا علی

محسن آزماینده
18th July 2012, 12:58 PM
سلام........اگر قابل بدونید من هم با توجه به رشته تحصیلیم و سابقه و تجربه در زمینه رشته های مهندسی،ارتباط علوم مهندسی با سایر علوم،مهندسی ارزش،مهندسی اخلاق،علم مشتری مداری و ... میتونم کمک کنم...........فقط هیئت تحریر مشخص بشه بهتر نیست؟؟؟

آسد مرتضي
18th July 2012, 01:21 PM
اگه امکانش باشه بنده هم تو بخش سیاسیش و عمومیش و شاید مهندسیش بتونم کمک کنم

روابط عمومی سایت
27th July 2012, 11:01 AM
سلام به همه کاربران عزیز

از همه دوستان مدیر و همکار و کاربر ان سایت که ارسال به مقاله داشتند به روابط عمومی تشکر میشود و این قدم بسیار مثبت ارزیابی می شود .

و از عزیزانی که هنوز موفق به ارسال مقاله تالیفی و یا ترجمه های خودشون نشده اند میتوانند به روابط عمومی سایت مراجعه کنند و مقاله خود رو تحویل دهند.

باتشکر

ramtin777
27th July 2012, 11:19 AM
سلام منم درباره ی مشکلات دانش آموزای ایران و تحلیل کتابای درسی و اشکالای اون میتونم مطلب تهیه کنم

روابط عمومی سایت
27th July 2012, 11:22 AM
سلام منم درباره ی مشکلات دانش آموزای ایران و تحلیل کتابای درسی و اشکالای اون میتونم مطلب تهیه کنم

سلام

این موضوع شما برای بخش علوم اجتماعی و جامعه شناسی مجله بسیار مناسب می باشد .

مقاله خود رو در این زمینه به روابط عمومی ارسال بفرمایید با نام خود شما درج خواهد شد در نشریه سایت .

روابط عمومی سایت
28th July 2012, 07:40 PM
سلام خدمت همه کاربران عزیز

از همه عزیزانی که مقالات تالیفی خودشون رو برای نشریه سایت ارسال کردند نهایت سپاسگزاری رو داریم .

کاربرانی که قصد دارند مقاله با نام اصلی(نام نویسنده) آنها درج شود حتمن ذکر نمایند و حتمن نام و مشخصات خود رو برای روابط عمومی به صورت پیام خصوصی ارسال کنند.

و در این زمینه حتمن رعایت اصل امانت داری در حفظ مشخصات کاربران رعایت خواهد شد.

در صورت نبود نام اصلی نام کاربری آنها درج خواهد شد .

این مورد رو حتمن در ارسال به مقاله به روابط عمومی در نظر داشته باشید.

باتشکر

simin69
24th August 2013, 08:34 PM
سلام من دوتا مقاله اکسپت شده در همایش آموزش پزشکی دارم و میتونم در زمینه نگارش و ویرایش مقالات کمک کنم البته اگر صلاح بدونید و میتونم در زمینه علوم پزشکی همکاری کنم.فقط یک سوال اگر مقاله ما هنوز منتشر نشده باشه و در نشریه قرار بگیره بعدا مشکلی برای انتشار اون در مجلات علمی و یا هماش ها ایجاد نمیکنه؟

مدیر تالار عمران
24th August 2013, 08:40 PM
سلام من دوتا مقاله اکسپت شده در همایش آموزش پزشکی دارم و میتونم در زمینه نگارش و ویرایش مقالات کمک کنم البته اگر صلاح بدونید و میتونم در زمینه علوم پزشکی همکاری کنم.فقط یک سوال اگر مقاله ما هنوز منتشر نشده باشه و در نشریه قرار بگیره بعدا مشکلی برای انتشار اون در مجلات علمی و یا هماش ها ایجاد نمیکنه؟

سلام دوست عزیز

تاریخ پست آخر رو مشاهده کنید میبیند نوشته: 28th July 2012 08:10 PM

یعنی یکسال پیش این تاپیک زده شده و از اعتبار خارجه.پس در این تاپیک پست ندین.

موفق باشید

مدیر هیات تحریریه
25th August 2013, 11:35 AM

سلام خدمت شما

شما میتونین مقاله خودتون رو برای ما ارسال کنید تا در " مجله علمی طلوع دانش " ویژه نامه سایت علمی نخبگان جوان ارائه شود

فراخوان همکاری در مجله "طلوع دانش " ؛ ویژه سایت علمی نخبگان جوان (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?178901-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87-quot-%D8%B7%D9%84%D9%88%D8%B9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-quot-%D8%9B-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D9%86%D8%AE%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد