PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اظهارات جدید سلحشور: بازیگران «یوسف پیامبر» را من آدم کردم

Joseph Goebbels
12th July 2012, 10:54 PM
باشگاه خبرنگاران جوان - فرج الله سلحشور کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص اظهارات اخیر خود درباره سینما گفت: «من بارها اعلام کردم عضو سینمای ایران نیستم و نه تنها سینمای ایران بلکه سینمای دنیا در دستان صهیونیست‌ها است.»

وی ادامه داد: «در دهه‌ شصت فیلم‌های درخشانی ساخته شد، اما به تدریج روندی را طی کردیم که مخالف ارزش‌های انقلاب و اسلام بود.»

سلحشور تاکید کرد: «وضعیت به گونه‌ای است که هنرمندان می‌گویند موظف نیستیم در فهرست انقلاب و اسلام باشیم و مستلزم بودن به قانون اساسی را از اساسنامه حذف می‌کنند.»

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به لحاظ اخلاقی درست بود که نام پگاه آهنگرانی را ببرید، گفت: «ایشان در حدی نبود که نامش برده شود اشتباه کردم.»

سلحشور گفت: «سی و سه سال با سینما سازش کردیم، عیب‌ها را پوشاندیم و بودجه دادیم، اما خرابکاری کردند، کثافت‌کاری‌ها را پوشاندیم از همه اخبار اطلاع داشتیم حرفی نزدیم به این امید که سینماگران جذب شوند، اما نشد.»

وی ابراز کرد: «کار به جایی رسید که دست به افشاگری زدیم و گفتیم این‌ها به صهیونیست‌ها وابسته هستند، از بنیاد سوروس خط می‌گیرند، دنبال انقلاب مخملی هستند. همه این‌ها را گفتیم، اما کسی گوشش بدهکار نبود، دیدیم همه خوابند آن وقت فریاد زدیم مردم می‌دانید دخترانشان به کجا کشیده شدند. با این جمله آنتن‌ها فعال شد.»

وی گفت: «این جمله باعث شد تجمعی روبروی وزارت ارشاد صورت بگیرد و فیلم‌ها پائین کشیده شود.»

سلحشور افزود: «ادبیات من در آن مقطع درست بود. بعد از آن چون جمع بسته بودم، عذرخواهی کردم.»

وی عنوان کرد: «یوسف(ع) از مردم دنیا جایزه گرفت. یوسف در بین هنرمندان ایران جائی ندارد، زیرا هنرمندان صهیونیست و فاسد مال ایران نیستند و اگر جامعه‌ هنری ما استقبال می‌کرد باید می‌مردم.»

این کارگردان در خصوص انتخاب بازیگران زن در پروژه‌ حضرت موسی(ع) اظهار داشت: «بازیگران را از همین سینماگران انتخاب می‌کنم، همانند پروژه «یوسف» که من آن را با همین هنرمندان ساختم. با این تفاوت که مدیریت این‌ها در اختیار من بود و من آن‌ها را آدم کردم. برای همین در این پروژه بازدهی خوبی داشتند. مهم این است که از هنرمندان چگونه استفاده شود. البته بسیاری از هنرمندانی که با ما کار کردند دیگر به مسیر قبلی بازنگشتند.»

وی در پایان گفت: «من یک آدم مستقل هستم و برای اعتقاداتم فیلم می‌سازم و بودجه توسط همین مملکت تامین می‌شود.»

http://www.asriran.com/fa/news/222716/%D8%A7%D8%B8%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DB%8C%D9%88%D8%B3%D9%81-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D9%86-%D8%A2%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%85 (http://www.asriran.com/fa/news/222716/%D8%A7%D8%B8%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DB%8C%D9%88%D8%B3%D9%81-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D9%86-%D8%A2%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%85)

yas-90
12th July 2012, 11:33 PM
[taajob]

این کارگردان در خصوص انتخاب بازیگران زن در پروژه‌ حضرت موسی(ع) اظهار داشت: «بازیگران را از همین سینماگران انتخاب می‌کنم، همانند پروژه «یوسف» که من آن را با همین هنرمندان ساختم. با این تفاوت که مدیریت این‌ها در اختیار من بود و من آن‌ها را آدم کردم. برای همین در این پروژه بازدهی خوبی داشتند. مهم این است که از هنرمندان چگونه استفاده شود. البته بسیاری از هنرمندانی که با ما کار کردند دیگر به مسیر قبلی بازنگشتند.»

امیدوارم واقعا چنین چیزی رو نگفته باشن در غیر این صورت...........

تا دیروز سینمای ایران خانه فحشا بود و امروز اهالی اون بلا نسبت به رده حیوانات نزول پیدا کردن و باید منتظر باشن کسی اونا رو به جمع آدمیزاد وارد کنه[tafakor]

منظورش از این مسیر قبلی چیه نمیدونم ....یعنی توبه کردن؟؟؟؟؟(از کاری که نمیدونم چی بود) و عامل بهشتی شدن این افراد ایشونه؟؟؟؟
اجرش با خدا انشالله با این همه لطف و هدایت در جهت الهی....................البته فکر کنم دارم از این نظر زیادی حساسیت نشون میدم....امیدوارم منظور ایشون چیزی که من برداشت کردم نباشه

البته بگم من طرفدار کسی یا قشر خاصی نیستم اما به نظرم اگر واقعا این کلمات عین مکالمه ایشونه.........حتما باید در نوع بیانشون تجدید نظر کنن هر انسانی حداقل به عنوان انسان بودن قابل احترامه و این جملات در شان این آقا نیست

داداشی
12th July 2012, 11:49 PM
با سلام.
جناب آقای (احتمالا) سلحشور دقت کن!
کار زیادی نیست!

-------------------------------------------------
خیلی سعی کردم حرف بزنم ولی در همین دقت کن حدود 2 ساعتی صحبت کردم.

SaSaMc2
13th July 2012, 01:56 AM
مملكت اگر قانون داشته باشه هر حيووني...

استغفرالله...

312
13th July 2012, 03:09 AM
لطفا تمام مصاحبه خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان رو به تاپيك اضافه كنيد.
كالكشن منصفانه نيست

باستان شناس
13th July 2012, 09:07 AM
جناب سلحشور من قبلا به شما گفتم ..

لیست فیلم هایی که شما در دفاع از اسلام ساختید رو تهیه کنید و به همه ایرانیان نشان بدهید ...

آقا والا خواسته زیادی نیست !

عناوین فیلم های ساخته شده توسط این کارگردان ضد صهیونیست( به قول خودشون ضد صهیونیست هستن)
....که در دفاع از همون فلسطین و لبنان و اسلام کجا هستند ...!!!

ادم زمانی هی میگم اینجا اسلام نیست و صهونیست هست و خب اقا بگو بسم ا.... ی فیلمی بساز ضدصهیونیست باشه و ضد اسلام امریکایی باشه !!

اقای سلحشور
هر زمان فیلمی با اوصاف بالا یعنی ضد صهیونیست و ضد اسلام امریکایی و ضد فحشا و ضد بی حجابی و ضد غرب گرایی و شرق گرایی و خاورمیانه گرایی ساختی
بعدش بگو من این هستم من اون هستم !!

گاهی اعتماد به نفس کاذب کار دست ادما میده و جناب سلحشور نماد واقعی این موضوع هستند ...

اقای سلحشور
لطفا فیلمی بساز در برای تبلیغ اسلام و و در جشنواره های مختلف دنیا نمایش بده ...
هم کمک به اسلام هست و هم تبلیغ این دین عزیز ...
والا بعید میدونم اسلام واقعی رو شناخته باشی اقای سلحشور !

Joseph Goebbels
13th July 2012, 09:38 AM
[nishkhand]

عرفان سلیم زاده
13th July 2012, 10:13 AM
بچه ها قبلا به یه چیز مشکوک شده بودم که الان به یقین تبدیل شد
سلحشور ادعای پیامبری داره!!!
والا به خدا راست می گم
تمام نشانه هایی که همچین ادمایی دارند رو سلحشور داره
مطمئن باشین این اقا ادعای پیامبری داره
احتمالا یا عقده ای شده یا روانی!
[negaran]

312
13th July 2012, 03:17 PM
كل مصاحبه رو نداريد؟؟

Joseph Goebbels
13th July 2012, 05:04 PM
كل مصاحبه رو نداريد؟؟

شا الان عقده حمایت از سلحشور رو دارین ؟

ریپورتر
13th July 2012, 05:13 PM
شا الان عقده حمایت از سلحشور رو دارین ؟

دوست عزیز لطفا احترام رو رعایت کنید این جور صحبت کردن درست نیست

SaSaMc2
13th July 2012, 05:13 PM
[nishkhand]

[nishkhand]

Joseph Goebbels
13th July 2012, 05:26 PM
پس بزارین سلحشور هر چی بخواد بگه بگه !

ریپورتر
13th July 2012, 05:30 PM
پس بزارین سلحشور هر چی بخواد بگه بگه !

عزیز من بحث کن نظرت رو بگو ولی توهین نکن به کسی .

غزل بارون
13th July 2012, 05:45 PM
با توجه به بحث ها و گفتار گذشته جناب سلحشور میشه گفت حتما گفته شده دیگه! واقعا جای تاسف است که در جامعه ما الگویی وجود نداره و بی ادبی و توهین کل جامعه رو پر کرده.بهتر هست کمی در گفتارتون سنجیده تر برخورد کنید آقای سلحشور در شان کسی که ادعای بزرگ منشی داره چنین چیزی خطایی ست بس نابخشودنی

غزل بارون
13th July 2012, 05:48 PM
در ارتباط با گفته آقا یا خانم 312 توهینی نمیکنم ولی گفتار آقای سلحشور همیشه با توهین و بی ادبی صورت گرفته اگر کمی دقت داشته باشید.راه حمایتو ایشون همیشه برای خودشون میبندن !تاسف !تاسف

SaSaMc2
13th July 2012, 06:31 PM
كل مصاحبه رو نداريد؟؟

سلام...[golrooz]

شما اگر داريد لينكش رو بزاريد...

312
13th July 2012, 06:35 PM
من تاپيك رو زدم كه بابتش بايد كار كامل تحويل بدم؟
از هر چيز معمولي ميشه كالكشن منفي يا كالكشن مثبت ارائه داد.
براي اعتدال در تصميم گيري,تقاضاي ارائه كل مصاحبه دور از عقله؟
كل مصاحبه رو بزاريد نه كالكشن مورد علاقه خودتون رو.

Joseph Goebbels
13th July 2012, 06:59 PM
كل مصاحبه رو بزاريد نه كالكشن مورد علاقه خودتون رو.

جناب اقا یا خانم 312 ، نمی دونم شما چه جنگ پنهانی یا اشکار بر ضد من دارین ! البته این اختلاف مربوط به سال قبل هم میشد . حال بگذریم .

در رابطه با موردی که ذکر کردین :

اول اینکه به اطلاع شما برسانم که هیچ شخصی چنین درخواستی از من نکرد ، این شما بودین که چنین درخواستی کرده ای ! بعدش مگه من مسوول جمع اوری تاپیکهای مصاحبه های جناب سنیور سلحشور هستم ؟

در این زمینه هیچ شخصی جز شما جو سازی نکرده . هیچ کس از کالکشن مثبت و منفی صحبت نکرد ، فقط پیرامون عنوان این تاپیک بود .

چه کسی جز شما چنین درخواستی رو داده ؟ مگه باید پیرامون یه بحث باتید عناوین تاپیکهای سلحشور رو اورد ؟

احمدی نژاد رفتش برزیل کسی تحویلش نگرفت ، پس باید پیرامون این موضوع ، بحث زمین های 1000 متری رو پیش کشید که شما چنین درخواستی رو برای تاپیکهای مشابه کردین ؟
مگه هر وقت که سلحشور یه حرفی زده باشه من باید کل تاپیکهای مصاحبه با وی رو بیارم ؟ بر اساس کدوم معیاری ؟

كل مصاحبه رو بزاريد نه كالكشن مورد علاقه خودتون رو

پس مثل اینکه شما پست اول من رو نخوندین اون هم به طور کامل ! مگه خبر رو من اوردم که بخوام نصفه و نیمه بزارمش ؟!

لینک مصاحبه این بودش : http://www.asriran.com/fa/news/222716/%D8%A7%D8%B8%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DB%8C%D9%88%D8%B3%D9%81-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D9%86-%D8%A2%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%85 (http://www.asriran.com/fa/news/222716/%D8%A7%D8%B8%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DB%8C%D9%88%D8%B3%D9%81-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D9%86-%D8%A2%D8%AF%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%85)

.شما هم اگه در زمینه سانسور خبری !!! در زمینه مصاحبه کامل سلحشور اعتراضی دارین بهتره برین سراغ مسوولان سایت خبری عصرایران نه بنده !

نازخاتون
13th July 2012, 07:15 PM
این جناب سلحشور پـــــــــــــــــــاکـــ ـــــــــــــــــ عقلش رو از دست داده... جالبه ..هر چند وقت یکبار یک سری خزعبلات تحویل مردم می ده و در برابر اظهاراتش که خیل عظیمی از اعتراضات رو چه در عرصه هنری و جه در عرصه جامعه به همراه داره رو بی پاسخ می گذاره و دوباره چندی بعد یک سری اظهارات دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پشتشون هم که حسابی گرمه و در سخنانش اهالی هنر و مردم و جامعه رو به سخره و توهین می گیره....[tafakor]
خدا شفایــــــــش دهاد!!!![sootzadan]

312
13th July 2012, 08:37 PM
جناب اقا یا خانم 312 ، نم
.. خبری عصرایران نه بنده !

دوست محترم
در اينكه توي اين تالار حرفهاي اين فرد خيلي بدرنگ badrang منعكس ميشند كه فكرنكنم بحثي وجودداشته باشه
درمورد اينكه من با شما چه جنگ پيداياپنهاني دارم كه فكركنم خودتون هم اينو جدي نميگيد.من زياد به اسم كاربري كه درمقابل مطالبش نظري ميدم حساس نيستم.با شماهم دشمني ودوستي خاصي ندارم.جفتمون كاربر تالاريم ودرحد تحمل تالار باهم بحث ميكنيم ونه بيشتر.
درباره خبري كه شما استارت تاپيك رو باهاش انجام داديد بايد بگم فعاليت عصرايران فقط نقل قولي از سايتyjc.ir بوده كه هنوز اونهاهم منتظربازخورد تيتر جنجاليشون هستند تا كل مصاحبه خبرنگارشون رو بروز بدهند واين احتمال هميشه هست كه يك خبر نصفه, دچار اديت مسئولان اون سايت بشه و حذف بشه و اكوكنندگان توي تله بازنشرناقص بيوفتند.پس تا وقتي كه اين مصاحبه كامل منتشرنشده شماهم خودتون رو با قسمتهايي از اون درگيرنكنيد.
درباره بقيه نظراتتون هم خوانندگان تالار رو به انصاف دعوت ميكنم كه ببينند ارائه بخش ناقصي از يك ماجرا چطور ميتونه كليت اون ماجرا رو دچار كج فهمي بكنه.
بحث سفربرزيل و زمين 1000 متري هم نميدونم چه ربطي به اين تقاضاي من داره كه :كل مصاحبه سلحشوربا خبرنگار yjc رو بزاريد تا همه ببينند در روند كامل مصاحبه ,چه صحبتهايي انجام شده ودر اين جريان مصاحبه, اين فرد اين حرفهايي رو زده كه شما داريد برجسته اش ميكنيد.
توجه به قبل وبعد هر حرفي براي فهميدن دقيقتر اون حرف لازمه.
ماشاالله اينجا يك سري منتظرند صداي (بزنيدش) رو بشنوند وتيربارشون رو خالي بكنند.غافل از اينكه شايد حرف اين بوده كه:(بزنيدش اگه تسليم نشد)
همه جامعه در اين تالار خلاصه نشدند.الزاما فكرنكنم بتونيد اثبات بكنيدكه تمام واكنشهاي كاربران اين تالار هم بهترين واكنشهاي جامعه هست.از اين تالار پخته تر هم تالارهايي هستند كه به اين سرعت نسبت به يك خبر پادرهوا عكس العمل راديكالي نشون نميدهند.حالا اگه باز براي خالي كردن تيربارهاتون عجله داريد بسم الله
...
الا الذين آمنوا وعملوا الصالحات وتواصوا بالحق وتواصو بالصبر
عجله كار شيطونه.پخته باشيد كسي نخواهد گفت كند هستيد
سعادتمند باشيد[golrooz]

Joseph Goebbels
13th July 2012, 08:51 PM
این هم یه مدرک جدید :

http://www.asriran.com/fa/news/222846/%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%83%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1-%D9%81%D8%AD%D8%B4-%D9%86%D9%8A%D8%B3%D8%AA (http://www.asriran.com/fa/news/222846/%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%84%D8%AD%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%83%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1-%D9%81%D8%AD%D8%B4-%D9%86%D9%8A%D8%B3%D8%AA)

Joseph Goebbels
13th July 2012, 08:57 PM
دوست محترم
در اينكه توي اين تالار حرفهاي اين فرد خيلي بدرنگ badrang منعكس ميشند كه فكرنكنم بحثي وجودداشته باشه
درمورد اينكه من با شما چه جنگ پيداياپنهاني دارم كه فكركنم خودتون هم اينو جدي نميگيد.من زياد به اسم كاربري كه درمقابل مطالبش نظري ميدم حساس نيستم.با شماهم دشمني ودوستي خاصي ندارم.جفتمون كاربر تالاريم ودرحد تحمل تالار باهم بحث ميكنيم ونه بيشتر.
درباره خبري كه شما استارت تاپيك رو باهاش انجام داديد بايد بگم فعاليت عصرايران فقط نقل قولي از سايتyjc.ir بوده كه هنوز اونهاهم منتظربازخورد تيتر جنجاليشون هستند تا كل مصاحبه خبرنگارشون رو بروز بدهند واين احتمال هميشه هست كه يك خبر نصفه, دچار اديت مسئولان اون سايت بشه و حذف بشه و اكوكنندگان توي تله بازنشرناقص بيوفتند.پس تا وقتي كه اين مصاحبه كامل منتشرنشده شماهم خودتون رو با قسمتهايي از اون درگيرنكنيد.
درباره بقيه نظراتتون هم خوانندگان تالار رو به انصاف دعوت ميكنم كه ببينند ارائه بخش ناقصي از يك ماجرا چطور ميتونه كليت اون ماجرا رو دچار كج فهمي بكنه.
بحث سفربرزيل و زمين 1000 متري هم نميدونم چه ربطي به اين تقاضاي من داره كه :كل مصاحبه سلحشوربا خبرنگار yjc رو بزاريد تا همه ببينند در روند كامل مصاحبه ,چه صحبتهايي انجام شده ودر اين جريان مصاحبه, اين فرد اين حرفهايي رو زده كه شما داريد برجسته اش ميكنيد.
ماشاالله اينجا يك سري منتظرند صداي (بزنيدش) رو بشنوند وتيربارشون رو خالي بكنند.غافل از اينكه شايد حرف اين بوده كه:(بزنيدش اگه تسليم نشد)
همه جامعه در اين تالار خلاصه نشدند.الزاما فكرنكنم بتونيد اثبات بكنيدكه تمام واكنشهاي كاربران اين تالار هم بهترين واكنشهاي جامعه هست.از اين تالار پخته تر هم تالارهايي هستند كه به اين سرعت نسبت به يك خبر پادرهوا عكس العمل راديكالي نشون نميدهند.حالا اگه باز براي خالي كردن تيربارهاتون عجله داريد بسم الله
...
سعادتمند باشيد[golrooz]

از این بابت معذرت که قبل از اینکه تاپیکی رو ایجاد کنم نظر شما رو جویا نشدم .

فقط با این اوصاف معلوم نیست چرا از این سایت های الکی مثل عصر ایران شکایت نمی شه تا حق به جناب سلحشور برسه .

یعنی می خواین بگین که سانسور خبری رخ داده ، به نظرم چنین چیزی نیست .

به هر حال اگه باشگاه خبرنگاران جوان مسوول این قضیه هست باید خودشون جوابگو باشند نه من !

حتما تمامی گفته های سلحشور هم به نوعی احترام به جامعه ایران هست .

بعدش بنده نیازی به راهنمایی شما ندارم .

داداشی
13th July 2012, 09:30 PM
با سلام
به علت اینکه آقای سلحشور گزینه مناسبی شده تا بتونیم سختی های محیط کار و جامعه رو کم بکنیم، از کاربران عزیز درخواست میکنم با فرستادن یک صلوات از خشم خود کم کنند و در اخر کمی حواسشون به رعایت قوانین سایت و احترام باشد. [nishkhand]

(نوعی جدید برای یاددآوری قوانین و محیط سایت علمی نخبگان جوان)

پیشاپیش از تمامی کسانی که رعایت میکنند تشکر میکنم.

yas-90
13th July 2012, 10:00 PM
فعاليت عصرايران فقط نقل قولي از سايتyjc.ir بوده كه هنوز اونهاهم منتظربازخورد تيتر جنجاليشون هستند تا كل مصاحبه خبرنگارشون رو بروز بدهند واين احتمال هميشه هست كه يك خبر نصفه, دچار اديت مسئولان اون سايت بشه و حذف بشه و اكوكنندگان توي تله بازنشرناقص بيوفتند.پس تا وقتي كه اين مصاحبه كامل منتشرنشده شماهم خودتون رو با قسمتهايي از اون درگيرنكنيد.
كل مصاحبه سلحشوربا خبرنگار yjc رو بزاريد تا همه ببينند در روند كامل مصاحبه ,چه صحبتهايي انجام شده ودر اين جريان مصاحبه, اين فرد اين حرفهايي رو زده كه شما داريد برجسته اش ميكنيد.

...
سعادتمند باشيد[golrooz]

سلام دوست گرامی
بله حق با شماست................ما هم این احتمال رو میدیم که ممکنه این مصاحبه به طور کامل منتشر نشده............اما در هر صورت هر حرفی که رد و بدل شده باشه باز هم این جمله در مکالمه وجود داره و بیشتر قضاوت ها بر اساس این جمله صورت گرفته .........کلا بیان این کلمات در قالب یک جمله درست نبوده حالا چه چیزی باعث شده این جمله رو بگن اهمیت نداره مهم اینه که باید حرف سنجیده بیان شه اونم در رسانه عمومی ......متاسفانه نمیشه از این جمله برداشت درستی کرد ....شما رو نمیدونم اما حداقل ذهن ناقص من نتونست بهتر از این برداشت کنه [shaad]

منطورم از جمله این زیریه ست:

312
13th July 2012, 10:46 PM
با سلام
به علت اینکه آقای سلحشور گزینه مناسبی شده تا بتونیم سختی های محیط کار و جامعه رو کم بکنیم، از کاربران عزیز درخواست میکنم با فرستادن یک صلوات از خشم خود کم کنند و در اخر کمی حواسشون به رعایت قوانین سایت و احترام باشد. [nishkhand]

(نوعی جدید برای یاددآوری قوانین و محیط سایت علمی نخبگان جوان)

پیشاپیش از تمامی کسانی که رعایت میکنند تشکر میکنم.
با تشكر از تذكر رعايت قوانين[golrooz]
اميدوارم شما وما در اين تالار موفق باشيم

elinaaa
14th July 2012, 08:57 PM
بهتر این بحث خیلی کش پیدا نکنه ولی به هرحال ترجیح دادم نظرمو بگم....
من یه سوال دارم اکه به گفته خود این جناب سلحشور بازیگرای زن سریال خیلی ببخشید آدم نبودن اصلا چرا ازشون دعوت به همکاری کردن مگه بازیگر قحطی بود،اگرم یه همچین چیزی نیست که اصلا این حرف کاملا نقض میشه اما با تمام این اوصاف این لحن حرف زدن شایسته یک کارگردان نیست...
در ضمن یه کارگردان درست حسابی بر اساس واقعیتهای تاریخی و اجتماعی فیلم میسازه نه هرچی عشقش کشید...
ناگفته نمونه که بهتر بود جناب سلحشور سکوت کنه تا مردم راجع به همه چیز نظر بدن و قضاوت کنن نه اینکه خودشون هی از کارشون تعریف کنن...

- - - به روز رسانی شده - - -

بهتر این بحث خیلی کش پیدا نکنه ولی به هرحال ترجیح دادم نظرمو بگم....
من یه سوال دارم اکه به گفته خود این جناب سلحشور بازیگرای زن سریال خیلی ببخشید آدم نبودن اصلا چرا ازشون دعوت به همکاری کردن مگه بازیگر قحطی بود،اگرم یه همچین چیزی نیست که اصلا این حرف کاملا نقض میشه اما با تمام این اوصاف این لحن حرف زدن شایسته یک کارگردان نیست...
در ضمن یه کارگردان درست حسابی بر اساس واقعیتهای تاریخی و اجتماعی فیلم میسازه نه هرچی عشقش کشید...
ناگفته نمونه که بهتر بود جناب سلحشور سکوت کنه تا مردم راجع به همه چیز نظر بدن و قضاوت کنن نه اینکه خودشون هی از کارشون تعریف کنن...

م.محسن
16th July 2012, 03:35 PM
دخترش رو چی؟!!
پس از اون پیغام تبریکی که برای اصغر فرهادی فرستاد.

Sookoot
17th July 2012, 01:52 AM
فرج جان ! یا فیلم و سریال بساز یا سخنرانی و خطابه اتشین ایراد کن دوتاش که باهم نمیشه !! چرا بعضی از ماها فکر میکنیم خدای هنریم [soal]

آقاي سلحشور! «كارگر» فحش نيست

رسوا شدن اين تناقض در اظهارات اخير سلحشور مي‌تواند معياري براي سنجش ميزان اعتقاد او به آنچه سال‌ها در پس‌شان سنگر گرفته باشد.

http://www.ilna.ir/SmartPicture.aspx?f=uploads/1391-4-22/35.jpg&w=150&h=1 ايلنا: فرج‌الله سلحشور كه در ايام فراغت از ساخت سريال‌هاي ميلياردي – و يا توأمان - به گفتن سخنان جنجال‌ برانگيز و بعضا توهين آميز اشتغال دارد، در تازه‌ترين اظهار نظر به زعم خود براي تحقير يكي از مجريان سابق تلويزيون او را به كارگر بودن «متهم» كرده است.
در خبري كه خبرگزاري فارس منتشر كرده است، او در ديدار با زهره سادات لاجوردی مدیر آموزش مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفته است: «...مثلا سردار رادان در بحث حجاب و عفاف کار می‌کند اما کسی مثل فرزاد حسنی او را تخریب می‌کند. این امر هم به دلیل این است که به هنرمند مشتبه شده که او ملاک جامعه است و کسی هم نیست که به او بگوید تو به اندازه یک کارگر هستی.»

به گزارش ايلنا، هرچند نمي‌توان انكار كرد كه استفاده از «كارگر» يا «عمله» به مثابه فحش توسط سطحي‌ترين افراد اجتماع متداول است، اما خارج شدن اين ادبيات از حيطه كوچه و بازار و رسيدن پاي آن به رسانه‌هاي عمومي موضوعي نيست كه بتوان با آرزوي واهي ارتقاء آگاهي لمپن‌ها از جايگاه نيروي مولد جامعه به سادگي از آن عبور كرد.

توهين سلحشور به كارگران آنچنان زشت و نفرت‌انگيز هست كه براي محكوم كردنش – همچون او – نياز به پنهان شدن پشت اعتقادات مذهبي نباشد اما نكته قابل تامل در اين توهين آنجاست كه سلحشور سال‌هاست كه با استفاده از بودجه عمومي كشور كه حاصل كار همين كارگران است فيلم‌ها و سريال‌هايي با مفاهيم مذهبي مي‌سازد. حال آنكه مي‌دانيم دست كارگر در مكتب اسلام لايق بوسه پيامبر دانسته مي‌شود و در احاديث و روايات اسلامي بر شأن كارگر تاكيد شده است. رسوا شدن اين تناقض در اظهارات اخير سلحشور مي‌تواند معياري براي سنجش ميزان اعتقاد او به آنچه سال‌ها در پس‌شان سنگر گرفته باشد.

پايان پيام

1391/4/22 - 14:09
کد خبر : 281719

منبع : http://www.ilna.ir/newsText.aspx?id=281719

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد