PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر خودتان قضاوت کنید!!!!

آسد مرتضي
7th July 2012, 10:25 PM
نظرتون در مورد این تصوبر چیه؟؟؟؟

http://www.uc-njavan.ir/images/jft2uv2rdkg3cswbkoa.png

elinaaa
7th July 2012, 11:02 PM
چیز عجیبی نیست،خیلی ها کارهای بزرگی تو این دنیا انجام میدن ولی بی سر و صدا از این دنیا میرن،مهم اینه که کارهایی که انجام دادن خدمت به بشریت بوده و هرگز ارزش خودشو از دست نمیده...به هرحال خدا هردوشونو بیامرزه...

reyhane.R
7th July 2012, 11:11 PM
واقعا که منم عین نویسنده ی متن فک می کنم چرا باید اینجوری باشه واقعا؟؟؟؟؟!!!!!!!
فقط میتونم بگم برای خودم متاسفم!!!!sh_dokhtar9

مدیر تالار برنامه نویسی
13th September 2012, 04:26 PM
90 درصد افراد از این فرد چیزی نمی دونن حتی
تا حالا چقدر به اسم فرد اختراع کننده توجه کردید ؟؟ همه به خود اختراع توجه می کنند

به نظر شخصی بنده اسیو جابز رو بزرگش کردن مرگش رو , کارهایی که در دنیا انجام میشه دست خود ما انسان ها هست
تا حالا توجه کردید چرا در زمان مرگ اسیو جایز همه ی محصولاتش فروش رفت ؟؟؟

همیشه افرادی که فقط برای دنیا زحمت کشیدن مظلوم تر میمیرند
میشه توی افراد معروف ایرانی خودمون هم دقت کنید از ریاضی دان ها گرفته به بقیه در رفته

s.e.z
10th November 2012, 01:31 AM
پس منم مظلوم خواهم مرد[labkhand][shaad]

alireza crs
10th November 2012, 06:25 PM
این اتفاق جدیدی نیست
خیلی از این اتفاق تو دنیای انسان ها افتاده
برای مثال کی با(الیشا گری)آشنایی داره

d.f3369
10th November 2012, 06:35 PM
به نظر من خیلی از افراد کارهای بزرگی انجام میدن ولی کسی اونارو نمیشناسه اینجور آدما به خاطر شهرت کارنمی کنند بلکه کارشون از روی احساس مسؤولیت نسبت به بقیه هست.[golrooz]

heidari1372
11th November 2012, 05:59 PM
مهم خدامتشونه حالا بعضی ها فهیم بعضی ها هم..........

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد