PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا به فال و طالع بینی اعتقاد دارین؟؟؟

زهرا قربانی
7th July 2012, 04:08 PM
آیا به نظر شما دوستان عزیز فال و طالع بینی درسته؟
به نظر من که اصلا درست نیست چون هیچ چیزی نمیتونه آینده رو پیش بینی کنه،
ولی شاید طرفدارن فال و طالع بینی بگن که این چیز ها زمان حال رو از روی ستاره ها و تاثیری که میزارن به ما بگه اما آخه ستاره ها چه طوری میتونن تاثیر بزارن در حالی که نزدیک ترین ستاره به ما یا همون آلفا قنطورس حدود 4 سال نوری یا یه چیزی حدود 9460800000000کیلومتر از ما دوره
به نظر من خیلی دور از ذهن میاد نظر شما چیه؟؟؟
[taajob][taajob][taajob]

elinaaa
7th July 2012, 04:59 PM
ما که هربار فال گرفتیم برعکس اون چیزی که تو فالمون اومده بود شد!!به نظرم فال یه جور دلگرمیه واسه آدما البته منظورم بیشتر فال حافظه،وگرنه که همه چی دست خداست پس بهتر آدم دلشو به این جور چیزا خوش نکنه...

وحید 0319
7th July 2012, 05:14 PM
به نظرم فقط در حد سرگرمیه [golrooz]

reyhane.R
7th July 2012, 06:58 PM
به نظر من فالی که از روی موقعیت ستاره ها باشه درسته(همون اختر شناسیه منظورم)![labkhand]
در مورد آینده ی حضرت موسی مگه اختر شناسا نظر ندادن و کاملا درست از آب در اومد!!!!!!![labkhand] پس میتونیم بگیم اختر شناسی و در ادامه ی اون فال حقیقت داره,البته نه هر فالی![nishkhand]

homeyra
7th July 2012, 07:08 PM
من خودم ی مدتی کتابای طالع بینی برای ماه تولد رو خیلی میخوندم،طوری که خصوصیات اخلاقی مخصوص به هر ماهو تقریبا حفظ بودم،مثلا افراد متولد فلان ماه ،فلان خصوصیتو دارند.بعضیاش درسته و بعضیاشم ....نه....

زهرا قربانی
8th July 2012, 10:59 AM
من خودم ی مدتی کتابای طالع بینی برای ماه تولد رو خیلی میخوندم،طوری که خصوصیات اخلاقی مخصوص به هر ماهو تقریبا حفظ بودم،مثلا افراد متولد فلان ماه ،فلان خصوصیتو دارند.بعضیاش درسته و بعضیاشم ....نه....
آخه عزیزم این که تو میگی بیشتر جنبه آماری داره تا اینکه واقعا بشه خصوصیات رو از روی ماه تولد گفت یعنی منظورم اینه که هیچ چیز ماورایی وجود نداره

نارون1
8th July 2012, 11:54 AM
استادم میگفت این طالع بینی که آخر مجله ها میاد که بعضیا فقط به خاطر اونا مجله میخرن ، اصلا صحت نداره ........

چون این طالع بینی ها را براساس اینکه مثلا آمارگیری میکنن متولده فلان ماه چه خصوصیاتی داره تظیم میکنه ، به خاطر همین یک موردش بهت میخوره ، مورد دیگه نمیخوره

ای زمونه هم فال و فالگیری شده چیزی برای سواستفاده سواستفاده گران برای پوول مفت گرفتن

بارها دیدیم و شنیدیم به خاطر فال و فالگیری زندگی عده ای بهم ریخته .......

من که اعتقادی به این چیزا ندارم ......و طرفشم نمیرم چون ناخودآگاه ذهن آدم رو اسیر میکنه

sheri khoshgele
13th July 2012, 01:10 AM
فقط يه دلخوشي الكي واسه خيليا ولي من اصلا اعتقاد ندارم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد