PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : کدام اسم بهتر است؟

"مهدی"
6th July 2012, 11:17 PM
سلام،

بنده در حال ایجاد یک وبسایت نظامی هستم.

"دانشنامه نظامی ایران"

ولی از نظر شما کدام اسم بهتر است؟ در نظر سنجی لطفا شرکت کنید......متشکرم[golrooz]

"مهدی"
7th July 2012, 10:59 AM
دوستان دیگر هم لطفا شرکت کنند[golrooz]

BaAaroOoN
7th July 2012, 12:08 PM
من که رای مو دادم البته به کماندو!به نظر من کماندو عالیییه!آخه وقتی یکی در حال سرچ کردنه،احتمال اینکه کلمه ی کماندو رو تایپ کنه بیشتر ازبقیه س![tafakor]

"مهدی"
7th July 2012, 01:42 PM
به نظرم خودم، هر چی اسم ساده تر باشه بهتره.......

مثل اسلحه یا سرباز ولی یک چیز جامع هم خوبه مثل ویکی جنگ که برگرفته از ویکیپدیا است.......

اگه کسی اسمی پیشنهادی داره هم بزاره....

وحید 0319
7th July 2012, 02:43 PM
The world without war.

"مهدی"
7th July 2012, 06:24 PM
The world without war.

رفیق این فقط یک سایت هست و به جنگ هیچ ارتباطی نداره.....[cheshmak]

"دانشنامه نظامی ایران"

Admin
7th July 2012, 08:54 PM
سلام
به نظر من بهتره بگیم کدام دامنه آزاد است ...

که این دامنه ها فقط آزادن.

jang-afzar.ir

wikijang.ir

jangfa.ir
militaryfa.ir

از بین اینها هم جنگ افزار بهترینه ولی دامنه ی jangafzar.ir قبلا گرفته شده و اگه با این دامنه سایت بزنید دچار مشکل میشین.

پس می مونه سه تا دامنه ی بعدی که به نظر من jangfa.ir بهترینه.

موفق باشی

"مهدی"
8th July 2012, 10:10 AM
سلام
به نظر من بهتره بگیم کدام دامنه آزاد است ...

که این دامنه ها فقط آزادن.

jang-afzar.ir

wikijang.ir

jangfa.ir
militaryfa.ir

از بین اینها هم جنگ افزار بهترینه ولی دامنه ی jangafzar.ir قبلا گرفته شده و اگه با این دامنه سایت بزنید دچار مشکل میشین.

پس می مونه سه تا دامنه ی بعدی که به نظر من jangfa.ir بهترینه.

موفق باشی

ممنونم از شما رفیق......[golrooz]

برخی چیزها رو میشه یه تغییر مختصر داد، یعنی مثلا jangafzar رو به صورت jang-afzar در آورد و یا در نهایت از دامنه های دیگر استفاده کرد.

جنگ فا و ویکی جنگ از نظر خودم هم بهتر هستند......[cheshmak]

"مهدی"
8th July 2012, 01:33 PM
تا حالا که ویکی جنگ و کاماندو بیشتری رای رو اوردن......!

TERRORIST
8th July 2012, 01:49 PM
سلام
ببخشید که خارج از دامنه رای گیری نظر میدم ولی این هم میتونه انتخاب مناسبی باشه
تخریبچی Takhribchi

mamadshumakher
8th July 2012, 03:01 PM
wikijang واژه ی کامل و قشنگ تریه.من همون اول به ویکی جنگ رای دادم.یه حسی به ادم میده که داخل این سایت اطلاعات کاملی هست.

"مهدی"
8th July 2012, 03:29 PM
سلام
ببخشید که خارج از دامنه رای گیری نظر میدم ولی این هم میتونه انتخاب مناسبی باشه
تخریبچی Takhribchi

اسم قشنگی هست، و ممنونم از شما......

ولی میخوام یکم جامع تر باشه......مثلا الان یک سایت فکر کنم باشه در خصوص گرافیک که چنین اسمی داره ، ولی مثلا یک چیزی مثل سرباز یا جنگفا میتونه خیلی کامل تر باشه[golrooz]

- - - به روز رسانی شده - - -

wikijang واژه ی کامل و قشنگ تریه.من همون اول به ویکی جنگ رای دادم.یه حسی به ادم میده که داخل این سایت اطلاعات کاملی هست.

بله، بنده هم نظرم روی همین اسم هست.....[golrooz]

"مهدی"
8th July 2012, 10:26 PM
فکر کنم بهتره همون ویکی جنگ رو انتخاب کنیم.[golrooz]

Akhsham
9th July 2012, 10:40 PM
militaryfa.ir از همه بهتره چون اونی کخ دنبال همچین سایتیه میدونه میلیتری یعنی چی. اگر هم کسی با یه زبان دیگه بخواد راحت میتونه پیدات کنه...fa هم که نشوندهنده زبان سایتت و ir هم فهکذا.
ویکی بنظرم خیلی لوز شده استفادش و یه جایی ببینم سایتی از این کلمه برای دامنه استفاده کرده ناخودآگاه فکر میکنم در پیته و کارش کپی برداریه.
البته کسی نمیتونه ادعا کنه من اصلا کپی نمیکنم اونم تو ایران!! اما کپی هم مراحلی داره! [nishkhand] دامنه رو سعی کن تا جایی که میتونی ابتکار خودت باشه نه استفاده از یه واژه ای که استفاده تجاری و عام داره

اگر هم مطلب خواستی میتونی با دانشگاه مالک اشتر همکاری کنی... فک کنم بتونی محشونو بزنی[cheshmak]

Akhsham
9th July 2012, 10:43 PM
راستی اون ranger هستش[cheshmak]

"مهدی"
10th July 2012, 02:51 PM
راستی اون ranger هستش[cheshmak]

بله دوست عزیز.....

شرمنده اشتباه شد![golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد