PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر سرمربی کره جنوبی: از اینکه مساوی کردیم ناراحتم

ØÑтRдŁ§
11th February 2009, 10:31 PM
سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: در کل باید بگویم دو تیم ایران و کره بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. ما در این بازی برای پیروزی به میدان آمده بودیم. شانس های زیادی به دست آوردیم که فقط از یکی از آنها استفاده کردیم.
وی ادامه داد: پس از اینکه گل ایران به ثمر رسید توانستیم به بازی بازگردیم و گل مساوی را به ثمر برسانیم. از اینکه گل مساوی را زدیم خوشحالم اما این که نتوانستیم بیش از یک امتیاز به دست آوریم برایم ناراحت کننده است.
هوجونگ مو در خصوص دلایل تعویض دو بازیکن مطرح تیم ملی کره جنوبی ، پارک جی سونگ و لیونگ پی یو گفت: این دو بازیکن پیش از بازی امروز فقط یک جلسه با ما تمرین کرده بودند و هماهنگی لازم با بازیکنان را نداشتند. تفاوت زمانی برای حضور در تهران و ارتفاع این شهر از سطح دریا باعث شد که نتوانیم از دو بازیکن شاخص مان برای 90 دقیقه استفاده کنیم.
خبرنگاری از سرمربی تیم ملی کره جنوبی در خصوص صعود تیمهای برتر گروه دوم مسابقات انتخابی جام جهانی در قاره آسیا پرسید که وی در پاسخ گفت: من در این لحظه نمی توانم بگویم که چه تیم هایی از این گروه صعود می کنند ما باید تا آخرین روز صبرکنیم تا هر 5 تیم بازیهای خود را برگزار کنند آن وقت چهره تیمهای صعود کننده مشخص خواهد شد.
سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی در واکنش به خبرنگاری که مدعی بود با کسب نتیجه تساوی به تهران آمده بود گفت: بر خلاف تصور شما ما بیشترین تلاش را برای کسب برتری به کار بستیم و نهایت توان خود را برای کسب نتیجه پیروزی به کار بردیم اما با وجود این تلاش زیاد فقط توانستیم یک تساوی به دست آوریم.
خبرنگاری ازسرمربی تیم ملی کره جنوبی پرسید نقاط ضعف تیم ایران در کدام قسمت بود، که وی در پاسخ گفت: درست نیست من در جایگاه سرمربی تیم حریف در مورد نقاط ضعف و قوت تیم مقابل اظهار نظری داشته باشم.
وی در خصوص اشتباه داور در چشم پوشی از اعلام یک خطای پنالتی به سود تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بعد از بازی می توانید فیلم بازی را تماشا کنید و در خصوص صحت تصمیمات داور اظهار نظر کنید. به عقیده من داور داور است و ما باید مطیع تصمیمات او باشیم در عین حال گمان می کنم در شرایطی که ما میهمان تیم ایران بودیم داور نمی توانست به سود ما قضاوت کند و از اعلام یک خطای پنالتی به نفع تیم ایران چشم پوشی کند. در عین حال درست نیست من بیش از این در مورد داور اظهار نظری داشته باشم.
خبرنگاری از هو چونگ مو در خصوص شانس صعود تیم کره شمالی به جام جهانی و ازحضور توامان دو کره به جام جهانی پرسید که وی گفت: نمی توانم بگویم از گروه ما چه تیمهای به جام جهانی صعود می کند در عین حال این توانایی را نیز ندارم که از طرف همه مردم کره در این خصوص اظهار نظری داشته باشم. من برای همه تیمهای حاضر در گروه دوم مسابقات انتخابی جام جهانی در قاره آسیا شانس صعود به جام جهانی را قائلم. حتی برای تیم امارات که در قعر جدول رده بندی این گروه ایستاده است. ما تا آخرین لحظه آخرین بازی مقدماتی جام جهانی همه تیمها شانس صعود به جام جهانی را دارند و سوت پایان آن مسابقات است که چهره تیمهای برتر را مشخص خواهد کرد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد