PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کی چی بلده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BaAaroOoN
23rd June 2012, 11:10 PM
بچه های کامپیوتری و یا دوستدار کامپیوتر،سلام!!!![shaad]
همونطور که قبلا هم گفته بودم (دوستان در جریان هستن)قرار شد که یه تاپیک بذارم در باب سورس کد بازی مورد علاقه ی خیلی از شما(یعنیangry birds)البته به زبان جاوا!البته با خودم گفتم بهتره قبلش بیاید بگید هر کی چی بلده!حاضر و آماده هم زیاد به درد کسی نمیخوره!
پس لطف کنید تاپیک رو با قدوم پر بارتون منور و مشعشع کنید(!)
هرکی بیاد بگه چی بلده و از چه زبانی بلده!یا اصلا برنامه نویسی به چه زبانی رو دوست داره یاد بگیره؟!
اینجوری یه برآیند کلی دستمون میاد تا بفهمیم از کجا شروع کنیم بهتره
البته یه حاضر غایبی هم بکنیم قبلش بد نیست!بر و بچ کامپیوتری بیان خودشونو معرفی کنن و بگن ترم چندین؟!یا از مفهوم ارث بری و...چیزی میدونن؟![tafakor]
ممنون از نگاه هاتون[shaad][cheshmak]

SaSaMc2
24th June 2012, 04:56 AM
سلام...[golrooz]

چقدر طول ميكشه يكي ياد بگيره؟

BaAaroOoN
24th June 2012, 09:23 AM
سلام دوست من!اگه علاقه و پشت کارتون بالا باشه،2ماهه میتونین یه برنامه ی ساده رو بنویسین!البته این به زمانی که برا این کار میذارین در روز هم بستگی داره!!!!البته باز این برمی گرده به اینکه شما اصلا با برنامه نویسی آشنایی دارین یانه و میخواین از صفر شروع کنین

rayarasool
24th June 2012, 11:31 AM
سلام
من دانشجوی ترم 2 مهندسی کامپیوتر هستم و به زبان جاوا تقریبا میشه گفت که مسلطم .
در مورد وراثت هم اگه بخواهید بدانید نظر شخصی من اینه که اگه کسی بلد نباشه نمیتونه جاوا رو بلد باشه.
اصول جاوا روی وراثته.

Sabo3eur
29th June 2012, 11:20 PM
با سلام ما هم php وasp.net و ویژال بیسیک وc&c++

mpkahkeshan
17th August 2012, 02:07 AM
سلام دوست عزیز. منم ویژوال بیسیک و html و یه کمی هم ++c

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد