PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر اخبار کنکوری های 91

mohandes89
22nd June 2012, 04:53 PM
با سلام خدمت تمامی دوستان و اعضای محترم سایت مخصوصا کنکوری ها!

با توجه به اینکه این فصل از سال یکی از مهمترین و حساس ترین فصل برای دانشجویان و دانشجویان آینده می باشد. برای همین من این بخش رو شروع می کنم و اونو اختصاص می دم به اخبار مهم کنکوری های سایت ، لذا از تمامی دوستان دعوت می کنم که هر بحث، خبر و نتایج نهایی کنکور خودشونو در این بخش بیارن .

پس خواهشا اگه کنکوری ارشد هستین از همین الان (چون رتبه های ارشد اعلام شده) و کنکوری های کارشناسی از 8 تیر به بعد تو این بخش حضور یافته و خودشونو معرفی کنن و نظراتشونو در رابطه با هر موضوعی اعلام کنن.

برای شروع در پست بعدی بنده خودم اولین گزارشو ارائه می دم.

mohandes89
22nd June 2012, 05:10 PM
آخییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییش [shaadi]

این آخیش بالا به خاطر اینه که امروز بنده کنکور دادم و راحت شدم. واقعا احساس پرواز می کنم[esteghbal] (کنکور کارشناسی ارشد رشته های پزشکی وزارت بهداشت).

واقعا هیچ احساسی بهتر از این نیست که بعد از 6 ماه تلاش ،بعد از آزمون احساس رضایتمندی داشته باشی.

SaSaMc2
22nd June 2012, 07:25 PM
افتضاح هفته پيش سازمان سنجش در كنكور دكتري حالم رو گرفته...

همخونه هام دارن با رتبه زير 100 دكتري به خاطر بي قانوني و حق كشي از اين كشور مهاجرت ميكنن...

:(

mohandes89
23rd June 2012, 03:36 PM
افتضاح هفته پيش سازمان سنجش در كنكور دكتري حالم رو گرفته...

همخونه هام دارن با رتبه زير 100 دكتري به خاطر بي قانوني و حق كشي از اين كشور مهاجرت ميكنن...

:(

بله دوست عزیز حرف شما درست، ولی من مخالف این هستم که ظرفیت دانشگاه ها اونم تو دکترا زیاد بشه. قرار نیست که همه تحصیلات تکمیلی داشته باشن، متاسفانه این جو کنکور تو کشور ما به یک معضل تبدیل شده، تو هیچ کشوری به غیر از ایران این جوری نیست که همه دغدغه ی کنکور داشته باشن و همه بخوان که حتما وارد دانشگاه بشن، می شه گفت یکی از دلایل این اتفاق خانواده ها هستن و همه می خوان که حتما فرزندشون دکتر یا مهندس بشن!!!!
این افزایش سطح تحصیلات برای اکثر افراد یک معضل مهم دیگه هم داره که اون افزایش سطح توقع فارغ التحصیلان هستش که انصافا درست هم است، و برای همین به نظر بنده تا زمانی که موقعیت شغلی مناسب برای این فارغ التصیلان تحصیلات تکمیلی فراهم نکرده باشن ، اصلا نباید ظریفیت دانشگا ها رو زیاد کنن.

SaSaMc2
24th June 2012, 04:01 AM
سلام...[golrooz]

نه مشكل امسال از ظرفيت نيست...

طبق برنامه اعلام شده بايد 3 برابر ظرفيت پذيرش هر رشته براي مصاحبه داوطلباني به دانشگاه ها معرفي بشن...

امسال هم 3 برابر اعلام شده و داوطلبان دانشگاه انتخاب كردن...

بعد تعداد ديگري رو معرفي كردند و گفتن 4 برابر ظرفيت ميفرستيم برا مصاحبه...

ولي هفته پيش به جاي يك شنبه صبح يك شنبه شب اعلام نتايج كردند...

و فرداي اون روز يعني دوشنبه تعطيل رسمي بود...

و 100% با اين تفكر كه تا سه شنبه حتما آب ها از آسياب ميوفته و همه يادشون ميره...

و امسال تقريبا برابر با تعداد پذيرش داوطلب براي مصاحبه دعوت شد...

يعني مصاحبه ي كشكي...

مثلا در رشته اي 450 نفر مجاز شدن كه در دانشگاه هاي روزانه 80 نفر پذيرش ميشد...

پس بايد تا رتبه 240 براي مصاحبه انتخاب ميشدند تا از اين ميان 80 نفر لايقتر پذيرش شوند...

حالا كه دقت ميكنيم ميبينيم تا رتبه 80 دعوت به مصاحبه شدند...

و يك دانشجو كه رتبه 95 داره و 9 مقاله آي اس آي بايد دور ادامه تحصيل رو خط بكشه...

و رئيس سازمان مربوطه هم مياد راحت ميگه هيچ اتفاقي نيوفتاده...

خوب اين شخص كه به راحتي ميتونه با چند تا ايميل بره بورس يه دانشگاه 10 برابر بهتر بشه...

20 هزار يورو هم در ماه پول بگيره كه داره اونجا درس ميخونه...

اگر خواست يه مقاله چاپ كنه نميگين حواست باشه به امنيت ملي آسيب برسونه تحقيقاتت ميري جايي كه . . .

اين جور افراد اگر تا اين مرحله توي اين كشور موندن و هر نوع دردي رو واسه سربلندي كشورشون تحمل كردن حق دارن گردن خيلي ها...

و چنين اتفاقاتي اسمش درد نيست وقتي 20 هزار دانشجوي مجاز شده دكتراي كشور رو احمق فرض كني...

ديگه نه ربطي به تحريم داره نه نهي از منكر و نه دستان پليد دشمنان اسلام و نه صلاح ديد مديران در شرايط فعلي...

اين همون از ماست كه بر ماست هاست كه دودش خيلي وقته به پلك هامون ماسيده...

SaSaMc2
24th June 2012, 04:03 AM
آخییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییش [shaadi]

این آخیش بالا به خاطر اینه که امروز بنده کنکور دادم و راحت شدم. واقعا احساس پرواز می کنم[esteghbal] (کنکور کارشناسی ارشد رشته های پزشکی وزارت بهداشت).

واقعا هیچ احساسی بهتر از این نیست که بعد از 6 ماه تلاش ،بعد از آزمون احساس رضایتمندی داشته باشی.

ايشالله هر روز موفق تر و رضايتمندتر باشي...[golrooz]

maryam16
26th June 2012, 09:26 AM
خوشحالم که نتیجه زحماتتو گرفتی[tashvigh]

mohandes89
26th June 2012, 05:57 PM
ايشالله هر روز موفق تر و رضايتمندتر باشي...[golrooz]

خوشحالم که نتیجه زحماتتو گرفتی[tashvigh]

یسیار ممنون از لطف شما دوستان[golrooz]

محسن آزماینده
26th June 2012, 06:01 PM
سلام

در ادامه دوستانی که میخواهند امسال کنکور ارشد بدهند نیز باید در این جمع اعلام حضور کنند

برای همه عزیزان آرزوی موفقیت به اندازه تلاششان میکنم

fsohrabi
26th June 2012, 07:28 PM
نمیدونم چرا من بعد از کنکور بلبل شده و سوالا رو میجوابم ولی سر جلسه افتضاحم و بقیه فکر میکنن که نخوندم!!!!!

بادامینا
26th June 2012, 09:43 PM
سلام من تازه فارغ التحصیل شدم واگه خدا بخواد میخوام امسال حتما ارشد قبول بشم

7raha7
27th June 2012, 08:25 PM
سلام...
خوبین همگی؟
واقعا بی انصافیه... چرا یه تاپیک نمیزنین کنکوریای آزمون سراسریم بگن دردشونو؟
(بی خیال... گفتم اینجا یه نظر بذارم که هم بیشتر دیده شه.... هم... هم...)
هم از همه بخوام برام دعا کنن... نه فقط من که واسه همه کنکوریای آزمون سراسری...
بچه ها فردا کنکور دارم.
برام دعا کنین...[golrooz][golrooz][golrooz]

yas-90
27th June 2012, 10:36 PM
سلام...
خوبین همگی؟
بچه ها فردا کنکور دارم.

دعایم گرچه گیرا نیست

دعایت میکنم اما نمی دانم چه میخواهی،

ازاو خواهم برای تو هرآنچه در دلت خواهی...! [dooa][dooa]

mohandes89
28th June 2012, 09:47 AM
سلام...
خوبین همگی؟
بچه ها فردا کنکور دارم.

دوست عزیر اگر تاپیک اول بنده رو کامل خونده باشین، عرض کردم ارشد و کارشناسی، پس منتظر نظرات تمام کنکوری های سراسری از امروز 8 تیر هستیم[golrooz]

در ضمن آرزوی موفقیت برای شما و تمام بچه های کنکور سراسری دارم (خواهر خودم هم الان داره کنکور ریاضی میده)[labkhand]

7raha7
28th June 2012, 04:24 PM
کنکورو دادم و راحت شدمممممممممم
سبک سوالای ریاضی جدید بودن. شیمیم همینطورررررررر(ولی نه که غیر قابل حل باشن)
مثلا این سبک سوالات مثلثات به نظرم تو کنکورای سال گذشته که دیدم نبودن...
ولی شک دارم صنعتی اصفهان بیارم. به نظرتون اگر دیدم اونجا نمیارم بذارم وا3 سال بعد؟ یا یه رشته ای برم که بعد بتونم تغییر رشته بدم به رشته موردعلاقم؟(از خودم مطمئنم که میتونم تو دانشگاه نمرات قابل قبولی بیارم... شاید اینجوربشه وا3 تغییر رشته قانعشون کرد...)

دوست عزیر اگر تاپیک اول بنده رو کامل خونده باشین، عرض کردم ارشد و کارشناسی، پس منتظر نظرات تمام کنکوری های سراسری از امروز 8 تیر هستی

بله... بله... بابت بی حواسیم معذرت...

fsohrabi
28th June 2012, 05:58 PM
ریاضیاش که خیلیاش شبیه سوالات سال گذشته بود.هندسه ها هم آسون بود.احتمالاتش آسون بود.2ساله که طراح فیزیک1سوال از هالیدی میاره.فیزیکاش هم در مجموع متوسط بود.عربی و ادبیاتش سخت بودن.
در مجموع از کنکور89 آسونتر بود.(90 هم زیاد سخت نبودن)البته اینارو برا قبول شدن گفتم.یعنی راحت میشه قبول شد ولی برا رتبه تاپ که....
ولی من باز هم همون مشکلات گذشته رو داشتم.سر آزمون سرم درد گرفت و خوابم میومد و نمیتونستم راحت جواب بدم و وقت کم آواردم.

mohandes89
28th June 2012, 06:35 PM
کنکورو دادم و راحت شدمممممممممم
سبک سوالای ریاضی جدید بودن. شیمیم همینطورررررررر(ولی نه که غیر قابل حل باشن)
مثلا این سبک سوالات مثلثات به نظرم تو کنکورای سال گذشته که دیدم نبودن...
ولی شک دارم صنعتی اصفهان بیارم. به نظرتون اگر دیدم اونجا نمیارم بذارم وا3 سال بعد؟ یا یه رشته ای برم که بعد بتونم تغییر رشته بدم به رشته موردعلاقم؟(از خودم مطمئنم که میتونم تو دانشگاه نمرات قابل قبولی بیارم... شاید اینجوربشه وا3 تغییر رشته قانعشون کرد...)

خواهر من که ریاضی بود می گه سوالا خیلی آسون بودن و می ترسه که این آسونی واسه همه بوده باشه!

دوست عزیز اصلا این اشتباه و نکن ،بدترین تصمیم اینه که یک سال خونه بشینیو دوباره بخونی.
بنده یه توصیه ای می کنم و اونم اینه که اصل رشته هستش و دانشگاه مهم نیست،و استدلالم اینه که الان دیگه کسی به کارشناسی راضی نیست و برای همین اون مدرک آخری که می گیری ،دانشگاه اون مهمه، بنابراین سعی کن رشته ای رو که دوست داری و بهش علاقه داری ترجیح بدی به دانشگاه خوب اما رشته ی ....

mohandes89
30th June 2012, 04:23 PM
یک سوال ، از بچه های سایت کسی هست که کنکور ارشد پزشکی وزارت بهداشت رو داده باشه؟؟

ارغنون
30th June 2012, 09:20 PM
یک سوال ، از بچه های سایت کسی هست که کنکور ارشد پزشکی وزارت بهداشت رو داده باشه؟؟

اینجا فکر نکنم پیدا کنی یه سری به فروم علوم پزشکی بزن
olumpezeshki.ir/forum/forum.php

yas-90
1st July 2012, 09:03 PM

من خودم ندادم یعنی هنوز وقتش نرسیده اما یکی از دوستان داده و قبول شده.................دو مرحله امتحان داره(کتبی و شفاهی) معدل هم دیپلم و هم کارشناسی موثره(کارشناسی بالای 16 و دیپلم بالای 18)...........بعد هم که قبول شدی حدود 5 سال طول میکشه تا پزشک عمومی بشی.............ابتدا دروس علوم پایه رو باید بخونی و بعد داخلی جراحی و امتحان علوم پایه میدی و بعد دوره استیجر و بعد دوره اینترنی

پیمان هادی فرکوش
1st July 2012, 10:18 PM
من امسال شرکت کرده بودم البته از ارشد ژنتیک انسانی.
فرقی با ارشد علوم پایه نداره ولی سوالاتش نسبت به علوم پایه سخت تره.
بعد از قبولی هم 32 واحد درسی داره.مثلا برای ژنتیک انسانی
نام دروس و تعداد واحدهاي درسي
نوع درس تعداد واحد
اختصاصي اجباري 18
اختصاصي اختياري 6
پايان نامه 8
جمع كل 32

mohandes89
2nd July 2012, 09:49 AM
من امسال شرکت کرده بودم البته از ارشد ژنتیک انسانی.
فرقی با ارشد علوم پایه نداره ولی سوالاتش نسبت به علوم پایه سخت تره.
بعد از قبولی هم 32 واحد درسی داره.مثلا برای ژنتیک انسانی
نام دروس و تعداد واحدهاي درسي
نوع درس تعداد واحد
اختصاصي اجباري 18
اختصاصي اختياري 6
پايان نامه 8
جمع كل 32

ممنون از دوستان که جواب دادن،ولی منظور من این بود که یک هم رشته می خواستم پیدا کنم و یه سری سوال بپرسم، در هر صورت ممنون.

yas-90
4th September 2012, 11:43 AM
از یکی دو روز دیگه باید انتخاب واحد کنم......

دو هفته دیگه باید برم کارآموزی....شروع ترم آخر............دلم میخواد یه نفس عمیق بکشم و بگم آخیششششش.....اما.....

تازه دردسرا داره شروع میشه

دوباره کنکور..............کنکور.........کنک ر [narahatishadid]............و من چقدر از این دوران خاطرات بد دارم[gerye]

دلم نمیخواد دوباره شروع شه اما بعضی روزا یادم میره خیلی چیزا دلخواه من نیست[nadidan]

امسال کنکور ارشد باید بدم..........اما یه تصمیم دیگه هم دارم............اینکه دوباره از اول شروع کنم...یعنی صفرِ صفر
دوباره کنکور تجربی ....دولتی نمیتونم بدم........اما آزاد...........کنکور پزشکی.............دوباره فیزیک و شیمی و ریاضی و ...
اینکه بخوام از اول شروع کنم خیلی برام سخته اما از یه طرف هم میخوام یه بار دیگه شانسمو برا چیزی که میخوام امتحان کنم........نمیتونم راحت از خواسته هام بگذرم [ghahr]

از یه طرف هم نمیخوام شانسمو برا ارشد هم از دست بدم........از یه طرف دیگه هم امتحان فینال دارم و باید برا اسفند آماده شم..........یعنی تمام وقت من برا خوندن میشه از فروردین به بعد [afsoorde] ............اینم میدونم که جز خودم کسی نمیتونه کمکم کنه اما فکر کنم دعای دوستان بتونه کمک کنه..........التماس دعا[shaad]

البته من کنکوری 91 نیستم....اگه خدا بخواد و عمری باشه میشم کنکوری 92

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد