PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست(حل مسائل کتاب شبکه کامپیوتری)

nornejad
20th June 2012, 12:02 AM
با سلام خدمت دوستان گرامی: اطفا حل مسائل کتاب شبکه کامپیوتری نوشته تننبام را اگه دارین برام بفرستین خیلی برام ضروری هست. خیلی از زحماتتان متشکرم[dooa][dooa]

Bad Sector
20th June 2012, 12:41 AM
با سلام خدمت دوستان گرامی: اطفا حل مسائل کتاب شبکه کامپیوتری نوشته تننبام را اگه دارین برام بفرستین خیلی برام ضروری هست. خیلی از زحماتتان متشکرم[dooa][dooa]

ببینین این کمکتون می کنه

nornejad
20th June 2012, 10:11 AM
با سلام دوست بسیار عزیز و گرانقدرم از اینکه لطف کردین و به درخواست من جواب دادین صمیمانه ازتون تشکر میکنم.برام کمک کرد ولی حل مسائل کتاب شبکه های کامپیوتری تننباوم بزبان فارسی اگر در دسترستان هست لطف میکنین.. باز هم از تون تشکر میکنم موفق باشین.[entezar2]

BaAaroOoN
20th June 2012, 01:35 PM
بچه ها سلام!!!!هر چند که بی ربطه!!!!اما به زودی یه تاپیک میخوام بذارم تا با بازی مورد علاقه تون یعنی angry birdsبهتر آشنا شید!!!شما به عنوان یه کامپیوتری باید بدونین که سورس کد ش چه جوریه!!!!خودم نوشتمش هاااااا
پروژه م بود این ترم[shaad]

nornejad
27th June 2012, 06:44 PM
سلام و خسته نباشی آفرین. کی انشاا... ؟؟؟؟

danitiger33
18th April 2013, 11:27 PM
خیلی عالی بود کلی دنبالش می گشتم ممنون

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد