PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال شما هم از آمپول میترسید؟؟؟؟

آسد مرتضي
19th June 2012, 05:45 PM
سلام دوستان....[golrooz]
الان داشتم با یکی از دوستام حرف میزدم داشت می رفت دندانپزشکی.....بنده خدا خیلی میترسید!!!![esteress][esteress]
گفتم چرا؟گفت از آمــــــــــــپول میترسم!!!![nadidan][nadidan][negaran][negaran]
حالا برام سوال شده این مشکل گریبان چه کسانی رو میگیره؟؟؟؟آیا شما هم از آمپول میترسید؟؟؟[tafakor]
البته راستش رو بخوایید خودم هم یه نموره ترس دارم ازش!!![negaran]
اصن ترس از آمپول برا چیه؟؟؟
ممنون

http://uc-njavan.ir/images/anumi35n1ithztunu2q.jpg

دوس جون
19th June 2012, 06:25 PM
منم از امپول میترسم
ولی....
وقتی بچه بودیم با یه ابنباتی چیزی گولمون میزدن و ما هم به خاطر اون ابنباته درد امپوله رو تحمل میکردیم.

داداشی
19th June 2012, 07:36 PM
سلام وقت بخیر
والا من ترس نداشتم و ندارم
از بچه گی زیاد اهل قرص و دارو نبودم و از آمپول بدم میومد، (آمپول معروفه که سرما میخوردیم و گلومون چرک میکرد)
تا اینکه حساسیت باعث شد جلوی دکتر همیچین خودم رو بگیرم و وقتی میگه آمپول ابرویی بندازم بالا (در بچه گی) و بگم نوچ نمیشه!
ولی از واکسن و اینا (بازو) هیچ مشکلی نداشتم و همیشه نگاه هم میکنم و مهم نیست بلکه جالبه. (علاقه بنده به پزشکی مخصوصا جراحی [nishkhand]
فکر کنم ترس واژه ای جالب نباشه حالا چه واژه ای نمیدانم!

آسد مرتضي
19th June 2012, 07:43 PM
سلام وقت بخیر
والا من ترس نداشتم و ندارم
از بچه گی زیاد اهل قرص و دارو نبودم و از آمپول بدم میومد، (آمپول معروفه که سرما میخوردیم و گلومون چرک میکرد)
تا اینکه حساسیت باعث شد جلوی دکتر همیچین خودم رو بگیرم و وقتی میگه آمپول ابرویی بندازم بالا (در بچه گی) و بگم نوچ نمیشه!
ولی از واکسن و اینا (بازو) هیچ مشکلی نداشتم و همیشه نگاه هم میکنم و مهم نیست بلکه جالبه. (علاقه بنده به پزشکی مخصوصا جراحی [nishkhand]
فکر کنم ترس واژه ای جالب نباشه حالا چه واژه ای نمیدانم!
چه واژه ای؟؟؟؟[tafakor]
مثل چندش که بجای واژه ترس از سوسک به کار برده میشه!!!![nishkhand]

غزل بارون
19th June 2012, 08:05 PM
من بچه که بودم حدود 6 سالم بود میخواستم پنی سیلین بزنم برای سرما خوردگیم اولش با قدرت رفتم جلو بعدش که آمپولو دیدم دور مطلب میدوییدم و مادرم هم دنبالم [nishkhand]ولی آخر مجبور به زدنش شدم اونی که آمپول زد خیلی خوب زد سر همین دیگه از آمپول نترسیدم الانم که سرما میخورم بخوام زود زود خوب شم خودم به دکتر میگم آمپول بنویسه

hedii
19th June 2012, 08:22 PM
درد داره دیگه...واسه همین ازش میترسیم بخصوص امپولای گنده دندونپزشکا[esteress]

پت
19th June 2012, 08:47 PM
من از بچگیم یادمه موقعی ک میرفتم توی اتاق دکتر....توی دلم خدا خدا میکردم..ک دکتر برام آمپول ننویسه....گاهی اوقات هم وقتی دکتر ازم سوال میکرد سعی میکردم...راستشو نگم..اما مامانم همیشه..مچمو میگرفت ...میپرید وسط حرفم...و علائم بیماریمو میگفت...یادمه حتی تا سوم راهنمایی موقع آمپول زدن گریه میکردم...[khejalat]

اما الان دیگه به برکت سرکننده ها(لیدوکائین) دیگه درد آمپول رو حس نمیکنیم...[cheshmak]

yas-90
19th June 2012, 08:50 PM
من هیچوقت یادم نمیاد از آمپول ترسیده باشم[nadanestan]

mamadshumakher
19th June 2012, 08:59 PM
امپول بستگی به اونی داره که میخواد بزنه.اگه پدربزرگم بخواد بزنه واقعا ترس داره(شما فکر کن از نیم متری امپول رو پرت کنه )
اما بعضیا واقعا طوری میزنن که ادم حس نمیکنه.

هايدي0078
19th June 2012, 09:06 PM
نه من چندان از آمپول نمي ترسم اخه هميشه وقتي ميرم دكتر كه كار از كار گذشته و به قول معروف رو به قبله ام خوب مصلما ترجيح ميدم هزار تا (!) آمپول بخورم تا اينكه اون جور وحشتناك زندگي كنم

ولي امون از دست اين آمپول هاي بي حسي توي دندانپزشكي ها..........
باورتون ميشه من تو اين سن هنوز دندون شيري داشتم و مجبور بودم طي هر جلسه كه مي رفتم دندانپزشكي بايد كم كم دوتا از اون ها را مي كشيدم و تا دلتون هم بخواد آمپول واسه يك دندون ميزدم آخه بي حس نمي شد
در هر صورت دلم نمي خواد ديگه امپول بي حسي بزنم چون بعدش كه ديگه اثرش ميره دردش ادم رو ميكشه

ديگه فكر مي كنم سفره ي دلمو براتون باز كردم...............

elinaaa
19th June 2012, 09:11 PM
وای آمپول...هر وقت زدم فشارم افتاده...هم درد داره هم ترس...منتهی بدبختی اینجاست با یه آمپول آدم زود خوب میشه...دکترا هم تا میبینن سرما خوردی فوری سه تاشو مینویسن تو نسخه بعد آدم روش نمیشه بگه ننویس...

سمانه بیات
19th June 2012, 09:19 PM
منم خیلی از امپول میترسم.ولی شانس (یا در واقع بدشانسی به علت طولانی شدن پروسه بهبودی) به پنی سیلین حساسیت دارم و به همین دلیل کمتر از بقیه مجبورم با این ترس بزرگ کلنجار برم.[shaad]

م.محسن
19th June 2012, 11:48 PM
فقط یادم میاد که چندین سالی میشه سراغ آمپول نرفتم

reyhane.R
20th June 2012, 02:36 PM
من شدیدا از آمپول وحشت دارم و بین فامیلامونم بخاطر این لوس بازیام مشهورم[khejalat]

SaSaMc2
21st June 2012, 02:57 AM
سلام...[golrooz]

من از بچگي تخصصم آمپول بازي بود...[cheshmak]

يه بار يه دكتر توي 12 سالگي 20 تا آمپول آنتي بيوتيك واسم نوشت....

فكر كنم قسمتي از يك عفونت شده بودم...

مورد 17-18 هُم كه بودم رفتم و آمپول زن و پرستارا نبودن...

همه كلينيك باهام آشنا بودن...

آخرشم نشد همونجا ازدواج كنم...[nishkhand]

خلاصه دكتره اومد گفت بده خودم بزنم...

منم مثل يك ربات آمپول بخور رفتم و دراز كشيدم...

دكتر گفت پاشو برو ديگه...

تاز فهميدم چقدر فرقه بين ماه دكتر تا ماه گردون...

حيف سن بابابزرگم بود وگرنه با اون ازدواج ميكردم...[cheshmak]

hadi elec
21st June 2012, 07:37 AM
خب ببینید دوستان اصلا بحث ترس نیست
اصلنه اصلنه اصلا بحث ترس جایی نداره تو این بحث
فقط همون بحث چندش شدنس
حالا یه موقع میبینی زیاد چندشت میشه برای اینکه تخلیه روانی بشی اربده کشی میکنی که کاملا هم منطقیه[sootzadan]
من دو سه بار به خصوص تو دندون پزشکی یا موقع ازمایش خون گرفتن غیر مستقیم به دکتر گفتم
اگر زیاد چندشم بشه بیمارستان رو رو سرت خراب میکنم[khoobboodan]
اونم خیلی منطقی برخورد کرد و همه چی خوب پیش رفت
شکر خدا بیمارستانی هم خراب نشد[sootzadan]
خلاصه اینکه ترسناک نیست ولی چندش اور هست

discover
21st June 2012, 12:59 PM
من یه بار که بچه بودم زدم با مشت شیشه پنجره رو شکستم.دستم بدجوری داغون شد بردنم بیمارستان . دکتر داشت دستمو بخیه میزد منم با خونسردی تمام تماشا میکردم و هیچ ترسی نداشتم.
ولی یهو چشم افتاد به یه سرنگ تو سطل آشغال و فک کردم من حواسم نبوده اینا بهم آمپول زدن .بعد تازه ترسیدم و دادوبیداد را انداختم......!!

سونای
22nd June 2012, 02:37 PM
نه من نمیترسم
بچه هم بودم نمیترسیدم، چون قبلش میدونستم یه درد چند لحظه ای هست ولی خب بعدش خوب میشم
آخه بد مریض میشم و دیگه از حالت افقی در نمیام!! تا امپول.. شایدم واسه همین بوده که از آمپول نمیترسیدمو... همچنان...
بهتر از اینه که چند روز تو رختخواب باشم...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد